Forum

Komentarze użytkownika "konstanze"

Komentarze użytkownika: konstanze

konstanze / 2007-05-16 14:01
ok:) jak chcesz moge dopisać:) a tak powaznie to szukam i szukam, i zauwazylam jedno na tych stronach jest dużo błędów. wciaz znajduje nowe.... niestey prognozy ktore znalazlam tez bledne,zrobine na podstawie złych danych
konstanze / 2007-05-16 13:45
mama jeszcze pytanko gdzie moge znalezc prognozy finansowe na 2007 2008 elektrimu bo nie moge znalzc, w sumie moglabym sama obliczyc ale nie mam czasu:) sesja w trakcie :)pozdrawiam
konstanze / 2007-05-16 12:38
needle, mam pytnie podales mi strone http://rynek.bizzone.pl/index.php?node=6&id=50&typ, i dziwne ze na innych stronach sa inne wyniki finansowe, tutaj zysk netto wynosi 2 402 060.0 w 2006, powinno byc -2 402 060.0, wiec wyniki sa blędne ROA ROE kolosalne wychodza, na innych stronach zdecydowanie firma ponosiła straty. myslisz ze mogli sie az tak pomylic. a ja sobie skopiowalam piekne wykresiki, tylko te wyniki zdziwiły mnie.
konstanze / 2007-05-06 14:02
dzięki wielkie iGła:) jezeli chodzi o edukacje to chcialabym sprawdzic sie w tym zawodzie, ale wiem jak zycie jest przewrotne i staram sie nie robic nic za wszelką cenę. a na nastepne studia pewnie bede musiala ostro pracować.... gwarancji nikt mi nie da ze po skonczeniu studiów dostane prace w zawodzie, wszystko zalezy od mobilności i szcześcia:) rozumiem ze nie bedzie łatwo, a niby czemu ma być? i nie wiem czy nie powtórze losu tej kelnerki z Dublina po 2 fakultetach, ale trzeba próbować:) życze duzo zdrowia dla twojej mamy, wiem co znaczy choroba i podziwiam Cię ze w tych czasach gdzie liczy sie pieniądz, poswiecasz sie rodzinie a nie karierze. to mało trendy:) ale dobrze ze sa jeszcze tacy ludzie jak ty:) pozdrawiam pa
konstanze / 2007-05-05 22:37
needle, tak sie potoczyły moje losy, wybrałam ten kierunek poniewaz interesuje sie psychologią, biznesem wiec wybralam ekonomie menedzerska. powiem szczerze kiedys chcialam studiowac psychologie jestem po liceum ekonomicznym wiec poszłam na ekonomię. pozniej długo chorowałam i musiałam przerwac studia, wróciłam po 4 letniej przerwie, było ciezko ale udało sie. nie kreci mnie księgowość, a duzego wyboru specjalności nie mialam wybrałam, ten który wydał mi sie najbardziej kreatywny i tworczy. pochodze z malego miasta, z ksiazkami jest problem. szukam wszystko na necie. wiem ze poradze sobie ale im bardziej wglebiam sie w ta analize mniej wiem:) to prawda ze ciezko o kariere kobiety menedzera ale tak potoczyly sie moje losy, koncze studia rozpoczne nowe, zobaczymy czy sie sprawdze. masz racje nie pytam o nic konkretnego wiec ciezko mi pomoc, dopiero wkaczam w tajniki giełdy:) moze zaczne tutaj inwestowac, zobaczymy:) pozdrawiam serdecznie
konstanze / 2007-05-05 11:35
dziękuje za pomoc FilipM:)
konstanze / 2007-05-05 11:31
na kierunku ekonomia menedzerska, profesor ktory nam to zlecił zyje w swoim swiecie i nie za bardzo potrafi przekazac swoja wiedze. chcialabym to zrozumiec, czytam, przegladam strony ale tak na prawde nie wiem od czego zaczac ta analize. dziekuję wszystkim za cheć pomocy. pozdrawiam
konstanze / 2007-05-04 16:29
dziekuje za pomoc:)
konstanze / 2007-05-04 13:13
dziekuję za wyczerpujące przemyslenia, nie chce zeby ktos za mnie zrobił ta analize, szukam tylko wskazowek wsrod doswiadczonych inwestorow. nie jestem na studiach prywatynych, i rodzice nie placa za moje studia.... w kosmetyki nie inwestuje wiec wedlug twoich glebokich przemyslen kiepska czeka mnie przyszlosc. nie rozumiem twojego komentarza, niepotrzebnie straciles czas na tak głębokie przemyslenia. raczej zniecheciles mnie do zrozumienia mechanizmow giełdowych, uwazam ze jezeli nie znam sie na tym, dobrze ze pytam tych ktorzy sie na tym znają.
Na szczescie są ludzie którzy to rozumieją i chca pomoc. pozdrowienia dla jertoma
A skoro masz kompleksy na punkcie wykształcenia, pamiętaj na nauke nigdy nie jest za pozno:) pozdrawiam

pomocy!!! - analiza techniczna i fundamentalna Elektrimu

konstanze / 2007-05-03 23:58
Witam mam do napisania prace, dokładana analiza spółki elektrim. Prosze o pomoc
doświadczonych graczy giełdowych. mam kilka stron internetowych, niby jest wytłumaczone jak przeprowadzić analize ale dla takiego laika jak ja jest to wrecz niemozliwe do wykonania. Czy warto wykupic abonament na analiza.giełda.wp.pl , analiza techniczna jak dokładnie obliczyć i narysowac wykresy, jakie wsklazniki brac pod uwage, fundamentalna podobnie niewiem co brac pod uwage. bardzo prosze o pomoc, z góry dziękuje. moze ktos przypadkiem ma dostęp do takiej analizy spólki Elektrim, uratujcie studentke:)

pomocy!!! - analiza techniczna i fundamentalna Elektrimu

konstanze / 2007-05-03 19:32
Witam mam do napisania prace, dokładana analiza spółki elektrim. Prosze o pomoc doświadczonych graczy giełdowych. mam kilka stron internetowych, niby jest wytłumaczone jak przeprowadzić analize ale dla takiego laika jak ja jest to wrecz niemozliwe do wykonania. Czy warto wykupic abonament na analiza.giełda.wp.pl , analiza techniczna jak dokładnie obliczyć i narysowac wykresy, jakie wsklazniki brac pod uwage, fundamentalna podobnie nie wiem co brac pod uwage. bardzo prosze o pomoc, z góry dziękuje. moze ktos przypadkiem ma dostęp do takiej analizy spólki Elektrim, uratujcie studentke:)

Najnowsze wpisy