Forum

Komentarze użytkownika "kris_s"

Komentarze użytkownika: kris_s

kris_s / 2010-11-23 19:21 / Bywalec forum
I to chyba jest trafniejsze niż powyższe 10..

Zaglądajcie tu czasem

kris_s / 2010-11-23 19:17 / Bywalec forum
Syndrom Starczego Braku Skupienia Uwagi /SSBSU/

Przejawia się on następująco:
- Decyduję się na podlanie ogrodu.
- Kiedy rozwijam wąż do podlewania ogrodu, patrzę na mój samochód i stwierdzam, że wymaga umycia.
- Kiedy udaję się po kluczyki do samochodu zauważam leżącą na stole pocztę i rachunki, które wcześniej wyjęłam ze skrzynki.
- Postanawiam przejrzeć pocztę przed umyciem samochodu.
- Kładę kluczyki na stole i wrzucam reklamy do kosza i zauważam, że jest pełny.
- Decyduję się odłożyć rachunki i opróżnić kosz.
- Wtedy przychodzi mi na myśl, że wychodząc z koszem do śmietnika będę blisko skrzynki pocztowej więc mogę najpierw wysłać rachunki płatne czekiem.
- Biorę do ręki leżącą na stole książeczkę czekową i stwierdzam, że
został mi jeden czek. Nowa książeczka czekowa jest w biurku w gabinecie.
- Wchodzę do gabinetu a na biurku stoi puszka Coca Coli, którą niedawno piłam.
- Stwierdzam, że Coca Cola jest ciepła i trzeba ją wstawić do lodówki.
- Idąc do kuchni z Coca Colą w ręku zwracam uwagę na kwiaty na parapecie wymagają podlania.
- Odstawiam Coca Colę na parapet i odkrywam leżące tam moje okulary, których szukałam od samego rana.
- Postanawiam, że lepiej będzie jeżeli je zaraz położę z powrotem na
biurko, ale najpierw podleję kwiaty.
- Odkładam okulary na parapet i idę do kuchni po wodę. Nagle zauważam pilota telewizyjnego. Ktoś zostawił go na stole kuchennym.
- Zdaję sobie sprawę, że wieczorem kiedy będziemy chcieli oglądać
telewizję będę znowu szukać pilota i nie przypomnę, że jest na stole kuchennym.
Decyduję się położyć go na miejsce przy telewizorze. Tam gdzie powinien być. Ale najpierw podleję kwiaty.
- Przy nalewaniu wody do dzbanka wylewa się trochę na podłogę. Odkładam pilota na stół, biorę szmatę i wycieram podłogę.
- Wracam do pokoju i próbuję sobie przypomnieć co ja właściwie chciałam zrobić.

Pod koniec dnia:
Ogród jest nie podlany
Samochód jest nie umyty
Rachunki są nie zapłacone
Puszka ciepłej Coca coli stoi na biurku
Kwiaty są suche
Jest tylko jeden czek w mojej książeczce czekowej
Nie mogę znaleźć pilota telewizyjnego
Nie mogę znaleźć moich okularów
I nie wiem co zrobiłam z kluczykami od samochodu

A kiedy zastanawiam się dlaczego dzisiaj nic nie zostało zrobione jestem naprawdę zdumiona, bo wiem, że przez calutki dzień byłam bardzo zajęta i jestem rzeczywiście zmęczona.
Właściwie zamiast rozsyłać ten tekst powinnam robić coś innego.
Ale nie pamiętam, po co siadłam do kompa.

Nie śmiej się, jeżeli to nie jesteś Ty, Twój dzień nadchodzi ! )
kris_s / 2010-10-19 18:16 / Bywalec forum
Ja bym szukał wsparcia. Pomimo, że jesień ropa powinna drożeć coś mi mówi, żeby zaintersować się odwrotnym certyfikatem. Na spadek.
kris_s / 2010-10-18 17:53 / Bywalec forum
Nie tak do końca. Cena certyfikatu zależy od ceny ropy i dolara, a ten często zachowuje się odwrotnie do ropy.
kris_s / 2010-09-29 09:30 / Bywalec forum
Z takim optymizmem to jeszcze w tym miesiącu W20 sięgnie rocznego maxa.
kris_s / 2010-09-15 09:59 / Bywalec forum
Nooo..

Re: WŁASNY WĄTEK

kris_s / 2010-09-15 06:30 / Bywalec forum
Witam

Jasio przychodzi do taty i pyta: tato co to jest polityka? Tato mówi:polityka synku to: -kapitalizm, ja jestem kapitalizm bo ja zarabiam -twoja mama to rząd bo rządzi pieniędzmi -dziadek to związki zawodowe bo nic nie robi -pokojówka to klasa robocza bo sprząta i pracuje - ty synku jesteś ludem bo tworzysz społęczeństwo -a twój mały braciszek to przyszłość Jasio mówi: tato ja się z tym prześpie i może zrozumie Jasio poszedł spać.w nocy budzi go płacz małego brata który zrobił w pieluszkę.Jasio poszedł do pokoju po mamę, ale nie mógł jej obudzić więc poszedł do pokoju pokojówki. Wchodzi a pokojówka zajęta z tatą,a przez okno zagląda dziadek, Jasia nikt nie zauważył bo szybko wyszedł, wrócił do swojego pokoju uspokoił braciszka i poszedł spać.Rano Jasio wstał i zszedł na dół tato mówi do niego: -no i co jasiu już wiesz co to jest polityka ? -tak tatusiu wiem -Kapitalizm wykorzystuje klasę roboczą, związki zawodowe się temu przyglądają podczas gdy rząd śpi, lud jest ignorowany, a przyszłość leży w gównie. To jest polityka tatusiu.
kris_s / 2010-09-09 10:19 / Bywalec forum
Myślę, że jeśli będzie to niewielka. Wg mnie odbijemy się dopiero od ~2600.
kris_s / 2010-09-09 10:16 / Bywalec forum
Kiedyś coś takiego czytałem
Bytom?
kris_s / 2010-02-11 09:24 / Bywalec forum
Przelewy wykonane jednego dnia z innego konta docirają na BPH z późniejszą datą. Często mam tak z pensją. Do tego opóźnienia w realizacji zleceń stałych. A odsetki za zwłokę płacę ja.
kris_s / 2010-02-11 09:19 / Bywalec forum
Aha, jak ktoś ma zbyt gadatliwą kobietę to na Walentynki polecam kupić pomadkę. Najlepsza to kropelka.
kris_s / 2010-02-11 09:18 / Bywalec forum
podziękował.

Zaglądajcie czasem.....

kris_s / 2010-02-11 09:17 / Bywalec forum
Znajomi starają się ostatnio potomka. Odwiedzam ich rano, przy jakiejś mniej istotnej okazji i widzę, że Ona naburmuszona - a On nie może powstrzymać śmiechu. Dopiero jak wyszła - wyjaśnił.

Późnym wieczorem rozmawiał długo przez telefon i jak to facet, nie mógł się skupić na niczym innym.
Tymczasem Ona, nie mogąc się z nim porozumieć, zostawiła mu kartkę z datą i opisem "DNI PŁODNE" - do tego chyba z dziesięć wykrzykników.
Po czym pomaszerowała do sypialni i zasnęła, zanim On skończył rozmowę...
Ona, już rano, na stole w kuchni znalazła tą swoją kartkę z dopiskiem "zestaw do samodzielnego montażu" i z białym półprzezroczystym kubeczkiem z takiego samego koloru gęstym płynem w środku.

Re: GPW: Idziemy dalej w górę?

kris_s / 2010-02-10 09:42 / Bywalec forum
Chyba nie.

am dziwne wrażenie, że braknie sił na dalszy wzrost, lub utrzymanie obecnego plusa do 16
kris_s / 2010-02-09 20:25 / Bywalec forum
Siedzi pijak na dworcu autobusowym obok księdza. Ksiądz niezadowolony, bo sąsiad wionie alkoholem. Pijak wyjmuje z kosza na śmieci gazetę i czyta. Po chwili zwraca się do księdza: - Co powoduje artretyzm? Ksiądz pomyślał: no! teraz mu palnę kazanie! - i zaczyna: - Jeżeli nadużywasz alkoholu, papierosów, prowadzisz życie niemoralne - cudzołożysz, kradniesz, nie szanujesz wartości - to Bóg zsyła artretyzm! Pijak pokiwał ze zdziwieniem głową i głęboko się zamyślił. Księdzu głupio się zrobiło, że tak z góry potraktował bliźniego. Zaczyna w pojednawczym tonie: - Przepraszam, a jak długo pan ma ten artretyzm? - Ja? - dziwi się pijak. - Ja nie mam. Właśnie czytam, że papież ma!...
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 +25

Najnowsze wpisy