Forum

Komentarze użytkownika "kristal"

Komentarze użytkownika: kristal

Przywłaszczenie mebli w wynajmowanym mieszkaniu

kristal / 2013-03-06 09:20
Przeprowadzając się do pewnego mieszkania kupilam meble do swojego pokoju, teraz chce się wyprowadzic z niego, a wlascicielka nie chce mi oddac moich mebli, co mam z tym zrobic? Isc na policje czy cos?
kristal / 2013-02-28 11:34
ludzie tak narzekaja na lenovo a to jedna z lepszych marek
kristal / 2013-02-25 14:28
a wiecie moze w jaki odpowiedni sposob trzeba sie chronic przed ptasia grypa?

Molestowanie w pracy??

kristal / 2013-02-25 14:03
wiesz co nie powinnas sie dac tak traktowac, praca praca, znajdziesz inna, ale ten twoj pracodawca to przegina juz, postaw sie

zmiany dotyczace zwolnien lekarskich

kristal / 2013-02-22 11:41
i bardzo dobrze, moja koleznaka wziela wolne 2 tygodnie nizy ze taka chora, a ostatnio ja widzialam w centrum handlowym na zakupach, a ja przez nia wiecej roboty mam

Oscar Pistorius zastrzelil swoja dziewczyne

kristal / 2013-02-21 11:10
wiecie moze czy pistorius wyjdzie za kaucja czy nie> mam andzieje, ze za zabicie swojej kobiety ebdzie siedzial do konca zycia za kratkami

odpracowanie spoznien??

kristal / 2013-02-13 09:34
Mam takie pytanie, jeśli pracownik spóźni się do pracy np. 20 min, to ile powinien odpracować? Czy to regulują przepisy wewnętrzne firmy? czy kodeks pracy? prosze o odpowiedz
kristal / 2013-02-12 11:18
to pierwsza klawiatura? wyglada tragicznie:)

jak napisac poprawne CV??

kristal / 2012-12-05 11:07
a powiedzcie mi czy w CV pisac stan cywilny cyz mozna to jakos ominac, boje sie, ze to moze miec jakis wplyw na niezatrudnienie mnie, czy myslicie,, ze rpzesadzam?

becikowe, a porod za granica??

kristal / 2012-11-30 09:34
Witam, mieszkam w Polsce, ale zastanawim się jak to wygląda, gdybym chciała wyjechać gdzieś za granicę i tam urodzić. Któraś tak miała? Jak z becikowym, opieką i resztą!???

konto za darmo

kristal / 2012-11-21 10:54
Darmowych kont jest bardzo duzo najlepiej sprawdzić samemu, i nie zapomnieć o rezygnacji z karty. Bywa że konto jest darmowe ale karta kosztuje, albo darmowe pod pewnymi warunkami

becikowe uzaleznione od dochodu?

kristal / 2012-11-20 11:07
Ale nonsens,za same usg w ciazy zaplacilam prywatnie 2100zl,bo na kase chorych nie bylo funduszy. A teraz takie cos wymyslili wedlug mnie skandal

wyplaty z bankomatow za pomoca palca

kristal / 2012-11-15 09:54
Bank BPH już w grudniu tego roku zacznie testować bankomaty, z których pieniądze będzie można wypłacać przykładając palec do czytnika. Jak Wam sie podoba ten pomysl?

"Jesteś Bogiem"-zakaz rozpowszechniania na dvd

kristal / 2012-11-12 09:41
Slyszeliscie ze film „Jesteś Bogiem”, przedstawiający historię legendarnej grupy hiphopowej Paktofonika, nie może być dystrybuowany, rozpowszechniany ani udostępniany poza wyświetlaniem w kinach. A wiecie dlaczego? Bo obraz zawiera treści, które mogą godzić w dobra osobiste Krzysztofa Kozaka...

Najnowsze wpisy