Forum

Komentarze użytkownika "Kristoff"

Komentarze użytkownika: Kristoff

Re: Na przełom trudno liczyć

Kristoff / 2006-08-21 13:26
Komentarz PO dzisiejszej sesji:
Dziś grupa trzymajaca WIG-20 pokazala grupie trzymajacej akcje srodkowy palec. Palec mozna zaobserwowac na wykresie WIG-20, z zakonczeniem paznokcia zahaczajacym o poziom 2991.84, w okolicach godziny 13. Grupa trzymajaca akcje zaczela sie obawiac ze oprocz dloni, grupa trzymajaca WIG-20, wyrysuje rowniez cala reszte podniesionej reki, co spowodowalo znaczna przecene akcji. Z rysowaniem reki dojechalismy do lokcia. Prorocy spadkow wieszcza ze jutro dojedziemy do zarysu klatki piersiowej i dowiemy sie wreszcie czy WIG-20 jest mezczyzna czy kobieta.

Re: Marazm i spadki pod koniec sesji

Kristoff / 2006-08-18 14:11
Witam,

Czy moze mi ktos wyjasnic (lub podac jakis link do wyjasnienia) na jakiej zasadzie cena akcji spolki zmienia sie kiedy na gielde trafiaja akcje z nowej emisji?
Przyklad: akcje X notowane sa po 10 zl, firma wypuszcza kolejna serie akcji o wartosci nominalnej 4 zl...
Z gory dziekuje

Re: Bijemy kolejne rekordy?

Kristoff / 2006-08-01 11:22
Ktos wie co sie dzieje na LTX? Mam kupiony srednio po 37.5 i nie wiem czy trzymac czy stawiac stop lossa.
Kristoff / 2006-07-12 21:07
Fajnie ale (może mi się wydaje) DT polega na tym, że zamyka się wszystkie pozycje a nie zostawia coś na jutro.
Jest takie powiedzenie o DT, że te pozycje które zostają otwarte, to te które na zamknięciu przyniosłyby straty. Z jednej strony życzę Ci wyjścia z krótkimi na plus, z drugiej sobie życzę dalszych wzrostów, a to chyba nie do pogodzenia ;)

Re: Rakietowa sesja

Kristoff / 2006-07-06 15:11
Wig20 prezy sie jak ptak wzniesiony do... lotu ;)
Kristoff / 2006-06-20 11:37
Ja wiem czy taki kretacz? Sprzedac zawsze moze i wytlumaczyc, ze "mial za maly wplyw na spolke". Ale moim skromnym zdaniem, niekorzystanie z kredytow bankowych ma sens skoro kapital mozna zdobyc w inny sposob (w tym przypadku przez emisje nowych akcji). Czy akcje beda warte te 140 zl zobaczymy, na razie tylko widac ze Moska zwiekszyl zaangazowanie o kolejne 3%, a Ci co mieli cohones zeby kupic po 19-20 zl, sa juz 80% do przodu w kilka dni.

Re: Kluczowe dane przyjdą zza oceanu

Kristoff / 2006-06-14 16:00
Jak patrzę co się dzieje dzisiaj na Elektrimie, to to jest mistrzostwo świata...szkoda że nie w piłce nożnej ;)

Re: Przełamanie albo spadanie

Kristoff / 2006-06-12 16:13
Żeby nie koniec sesji elektrim zrobiłby chyba dziurę w parkiecie GPW...czy może tam mają kafelki? No nieważne, byłaby studnia :D.

Re: Przełamanie albo spadanie

Kristoff / 2006-06-12 16:03
Elektrim: wziuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.......................plac (psia kupa).
:)

Re: Silny opór

Kristoff / 2006-05-17 15:38
Dzis jestem bardzo egoistycznie zadowolony z siebie. Sprzedalem lentex po 60...tak mi cos mowilo: "psst sprzeeeeeeeeeeeeeedaj, no sprzeeeeeeeeeeedaj bo z wakacji nici".

Re: Silny opór

Kristoff / 2006-05-17 11:04
Zrealizowalem sie na Lentexie. Kupowalem na gorce po 53.3 i mialem pare dni dola, dzis puscilem po 60.0. Jak dla mnie - Korekto nadchodź :-)

Najnowsze wpisy