Forum

Komentarze użytkownika "krolowamk"

Komentarze użytkownika: krolowamk

Re: RAINBOW

krolowamk / 2009-01-03 06:08
RAINBOW TOURS
List otwarty z podziękowaniami ( to jest do Państwa i do umieszczenia w Internecie)

Szanowni Państwo,
Właśnie wróciłam z wycieczki organizowanej przez RAINBOW Tours – Sylwester w Londynie i jestem bardzo zadowolona; głównie za sprawa świetnego pilota – pana Krzysztofa Zbrojewskiego, który wspaniale organizował nam czas, opiekę i dzięki niemu odzyskałam wiarę w uczciwość oferty Waszego biura podróży.
Tą drogą pragnę wyrazić swą wdzięczność właśnie panu Krzysztofowi, który wykonał KAWAŁ DOBREJ ROBOTY!
Moje plany na przyszłość w związku z tym to – Sylwester w Paryżu, potem w Rzymie, potem w Madrycie i tak dalej. A poza tym inne objazdowo- wypoczynkowe wycieczki z Waszym biurem ( już spotkałam się z opiniami, iż tego typu imprezy potraficie dobrze zorganizować): wypoczynek + zwiedzanie w okresie letnim; koniecznie trochę plażowania i sporo zwiedzania.
Jedyny mankament to – ZKAZ PALENIA NA LOTNISKACH, samolotach i w hotelach oraz brak jakichkolwiek stref wydzielonych dla nieszczęsnych, dyskryminowanych palaczy.
Pozdrawiam serdecznie
Małgorzata Król
krolowamk / 2008-12-27 15:59
W centrum jest system wczesnego wykywania pożaru (detekcji dymu) a alarm jest niezwłocznie automatycznie przekazywany bezpośrednio do jednostki PSP. Niezleżnie od niego jest samoczynnie dziłajacy system tryskaczowy gaszenia, który również wysyła sygnał do systemu detekcji i powiadamiania do PSP.
Doprraawdy to dziwne, że to wszystko nie zdzaiałało należycie, gdyż podlegało prawidłowej konserwacji i kontroli.
krolowamk / 2008-11-24 07:31
No tak. Złodzieje. Pożyczają, a potem chcą, by im oddać. Kto to widział?
krolowamk / 2008-11-24 07:30
Chyba ten, co uczciwie oddaje, jak pożyczył.
krolowamk / 2008-11-24 07:28
Chamstwo, to pożyczanie i nieoddawanie.
krolowamk / 2008-11-24 07:26
Najlepiej spłacać w terminie. Wtedy nie ma problemów. Jak się pozyczyło trzeba oddać. Czy to takie dziwne?

Najnowsze wpisy