Forum

Komentarze użytkownika "Kropek12"

Komentarze użytkownika: Kropek12

VAT budowlany 2013

Kropek12 / 2013-05-21 14:37
Powiedzcie mi proszę ile teraz wynosi VAT na materiały budowlane i czy ma coś się zmienić w rozliczeniach za materiały budowlane podczas składania deklaracji podatkowej?

To Tusk powinien stanąć przed Trybunałem. Pięć powodów

Kropek12 / 2013-05-14 13:32
Już teraz zaczyna być coraz głośniej o agenturalnej przeszłości Donalda Tuska z wywiadem niemieckim... naprawdę ciekawych polityków mamy w nasszj ePolsce

Re: Grodzka wicemarszałkiem? Tusk: Nie widzę problemu

Kropek12 / 2013-02-01 15:48
I tutaj właśnie pojawia się problem... nasz premier nigdzie nie widzi problemu... przyznanie premii ministrom pomimo że dzieci w Polsce głodują? Nie ma problemu!

Agencja Standard & Poor's obniżyła rating Włoch

Kropek12 / 2011-09-20 14:04
Berlusconi na pewno się zasmucił.

Re: "Brak reakcji ze strony Donalda Tuska pogłębia chaos"

Kropek12 / 2011-08-19 12:05
Ahhh... nasze Słońce Peru...

Redukcje etatów w hucie

Kropek12 / 2011-08-12 14:06
ArcelorMittal Poland-koncern, w skład który wchodzą m.in huta Sendzimira , Katowice , Florian i Cedle, zamierza do końca roku zwolnić około 410 osób!! I co na to rząd Tuska?!

Kolejne ofiary w Syrii

Kropek12 / 2011-08-08 13:09
Wojska prezydenta Baszara el-Asada , po przez kolejne ataki na oblegane miasto Dajr az-Zaur doprowadziło do śmierci kolejne 42 osoby w tym mieście!! Czemu nikt nie reaguje?!

Stypendium socjalne a rozwiedzeni rodzice?

Kropek12 / 2011-08-03 15:57
Chcę składać podanie o stypendium socjalne na mojej uczelni, nie okłamuję że by mi się przydało!! Jednak nie wiem czy w dochodach rodziny mam również wziąć pod uwagę dochody mojego ojca, skoro moi rodzicie nie są już razem?! Czy po rozwodzie są to już dwie odrębne historie? Proszę o pomoc!!

Re: Unia o terroryźmie w cienu wydarzeń w Norwegii

Kropek12 / 2011-07-27 13:47
Teraz zaczną się konferencje, .

Sąsiad znęca się nad swoim psem

Kropek12 / 2011-07-19 14:35
Ostatnio wychodząc z domu, zobaczyłem jak mój sąsiad , kopie swjego psa, na początku nie zareagowałem, ale jak biedna psina zaczęła piszczeć podszedłem i powiedziałem mu żeby dał mu (psu) spokój , bo zawiadomie policję, w odpowiedzi dostałem żebym się zamknął i zajął się własnymi sprawami. Dzisiaj idąc z pracy znowu zastałem taką samą sytuację, ale tym razem nagrałem całe zdarzenie!! Teraz prośba do Was!! Jak mam dalej postępować, gdzie zanieść materiał, do kogo się udać?! Chcę żeby ten bydlak odpowiedział za swoje czyny!!

Oszczędności a gra na giełdzie

Kropek12 / 2011-07-05 13:25
Przez 4 lata odkładałem ze swojej wypłaty, teraz zamierzam zainwestować te pieniądze na giełdzie, czy jest możliowść że Skarbówka karze mi oddać sobie część z tych pieniędzy , oraz jakim PIT-em będę musiał się rozliczać podczas dochodu z gry na giełdzie?

Polska przewodniczy Unii

Kropek12 / 2011-07-01 13:20
Polska nareszczie zaczęła przewodniczyć Unii w KE. Objełiśmy przewodnictwo w naprawdę nie ciekawych czasach , czy sądzicie że damy sobie radę z tak ważnymi zadaniami?

PKS-y wszystkich miast łączcie się!!

Kropek12 / 2011-06-20 15:36
Niedługo zostanie uchwalony projekt w sprawie połączenia PKS-ów z Wrocławia, Brodnicy . Lipna i Inowrocławia w jedną spółkę!! Podobno ma to uzdrowić sytuację Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej. Z doświadczenia wiem że to co się przeradza w molocha rzadko kiedy dobrze funkcjonuje! No ale cóź pożyjemy , zobaczymy!!

Wiek emerytalny mundurowych-czy wprowadzono jakieś zmiany?

Kropek12 / 2011-06-16 12:31
Z tego co wiem to jeszcze nie, ale maja zostać wprowadzone

Podatek od akcji-pytanie

Kropek12 / 2011-05-27 13:35
Witam serdecznie!! Mam pytanie dotyczące inwestowania w akcje oraz skarbówki! Czy jeżeli zainwestowałem pewną sumę w akcje, i akcje te przyniosły mi zysk , to czy później muszę się rozliczać ze skarbówką?
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy