Forum

Komentarze użytkownika "kryniu777"

Komentarze użytkownika: kryniu777

INTEGER.PL:CORAZ WIĘCEJ INSTYTUCJI,NA CO CZEKAJĄ DROBNI?

kryniu777 / 2010-03-11 21:13
Fantastyczna wiadomość,kolejny fundusz{NordeaOFE}ujawnił swój ponad 5%stan posiadania w Integerze.Wg.kolegi Gada podprogowo jest jeszcze AmplicoLife-byćmoże niedługo będzie komunikat.W stategii działania TFI i OFE podoba mi się to,że potrafią dostrzec DŁUGOFALOWE PERSPEKTYWY danego waloru,czego brak drobnym inwestorom.Dlatego apeluję:JEŻELI BRAK WAM WIEDZY I DOŚWIADCZENIA {...a ja też do takich się zaliczam..}ABY WYBIERAĆ DO SWYCH PORTFELI PERSPEKTYWICZNE SPÓŁKI,KOPIUJMY I NAŚLADUJMY RUCHY PROFESJONALISTÓW.

INTEGER.PL

kryniu777 / 2010-03-04 10:18
Ciężko przewidzieć zachowanie kursu w krótkim okresie czasu{...do końca miesiąca...}.Ostatnie wzrosty z poziomu 47 do 55 były sumą kilkumiesięcznej konsolidacji na poziomach 43-47 i oczekiwań co do dobrych wyników w 4Q.Wydaje mi się ,że kurs może znów ugrzęznąć,tym razem w przedziale 50-55,zwłaszcza że uaktywnila się strona podażowa{..np:wczoraj..}.W dłuższym terminie natomiast,przewiduję wzrosty na tym walorze.Do jakich poziomów?-proszę przyjrzeć sie walorom Elektrobudowy{oczywiście to nie ta branża,ale jest kilka,,inwestorskich,, analogii}:w akcjonariacie kilka funduszy,solidne fundamenty,mały free float.Proszę zobaczyć do jakich poziomów doszły te akcje podczas Wielkiej Hossy 2004-2007.Pozdrawiam

INTEGER.PL

kryniu777 / 2010-02-27 12:55
Wponiedziałek wyniki za 4Q.Przychody mogą dojść do 50 mln zł.Spodziewam się dobrego zysku netto w 4Q a w całym 2009 najmniej 10 mln zł netto.Ostatni wzrost kursu akcji z poziomu46-47 do 54.5 z piątkowego zamknięcia jest bardzo adekwatny do spodziewanych wyników,ale nie wyczerpuje potencjału tego waloru,zwlaszcza gdyby wyniki okazaly się nadzwyczaj dobre.Pozdrawiam.

Najnowsze wpisy