Forum

Komentarze użytkownika "kryska117"

Komentarze użytkownika: kryska117

Re: Ziemia prawie za darmo dla tysięcy działkowców

kryska117 / 2008-06-05 09:41
No tak, w tym kraju trzeba być po prostu w odpowiednim czasie w odpowiednim miejscu. Tak było z akcjami, "wykupami" mieszkań spółdzielczych no a teraz to. Ja niestety nie mam takiego szczęścia. Całe dotychczasowe życie przepracowałam jako "darmozjad" z budżetówki i nigdy nic nie dostałam za darmo- oprócz steku obraźliwych uszczypliwości i depresji. No cóż, nikt nikomu nie obiecywał, że życie będzie sprawiedliwe.

Re: Roman Kluska, twórca Optimusa

kryska117 / 2008-03-12 14:51
Jaki ten Pan jest biedny i pokrzywdzony! Proponuję zrobić zbiórkę narodową na jego rzecz! I Taki operatywny a jednak nie wyszło. 12 dolarów no proszę, proszę. I wszystko zniszczył jeden głupi inspektor skarbowy (nawet nie kierownik czy naczelnik) No cóż, jeżeli ktoś w to wierzy to jest strasznie naiwny. Może to po prostu koledzy sie odwrócili bo już nie chciał się dzielić co? Oj Polsko. Niech tacy biznesmeni przeprowadzą się do USA, tam jest podobno raj podatkowy. HI,HI
kryska117 / 2008-03-12 14:43
To śmieszne! "Fiskus Bogiem"! Akurat.! a może raczej przygłupim chłopcem do bicia!? Po wyroku Sądu nie będzie już czego i z kogo egzekwować. Cały majątek trafi do pociotków. Poza tym, może wreszcie zabrać się do prostowania przepisów i ich upraszczania. Ale to pewnie jest za trudne i mało wygodne. Skomplikowane przepisy łatwiej wykorzystać do łatwego zarabiania pieniędzy. prawda.
kryska117 / 2008-03-12 14:30
20 lat byłam "urzędasem". od 2 miesięcy już nie jestem i strasznie się z tego cieszę. Nie muszę już brać do siebie tych debilnych wypowiedzi niedouczonych "podatników" pokrzywdzonych przez Fiskusa. Zarabiam 2 razy więcej i mam mniej pracy. Boję się tylko, że jak tak dalej będzie się działo to nie będzie pieniędzy na żadne cele publiczne. No ale co z tego prawda?!

Najnowsze wpisy