Forum

Komentarze użytkownika "Krystian0_o"

Komentarze użytkownika: Krystian0_o

Re: Koniec świata? Przesada. Cała strefa euro się nie rozleci

Krystian0_o / 2011-12-05 19:10
Taki przywilej, że prawie jak kara ;)
Krystian0_o / 2011-12-05 19:05
I tylko hartowaniu ma to służyć. Do szkoły ponadgimnazjalnej i tak muszą przyjąć w rejonie. Z wyborem tej lepszej może być gorzej bo wyniki będą na wpływać.

Stokvis Trójmiasto

Krystian0_o / 2011-12-05 19:01
Obecnie poszukuję pracy i znalazłem ogłoszenie Stokvisu. Jest oferta pracy na produkcji. Chce się dowiedzieć jak się u nich pracuje, jaka jest atmosfera. Są uczciwi?

Re: Ściągający maturzyści

Krystian0_o / 2011-07-19 21:39
Zgadza się frak. Pewnie drugim tylu uszło na sucho. A o poziomie już nie wspomnę. Za 10 lat na rozszerzonej maturze rozszerzonej z matmy będzie dodawanie ułamków...

Re: "Tusk musi odejść" - nawołują młodzi z PiS

Krystian0_o / 2011-07-19 21:34
A młodzi z PO nawołują "Precz z PISem". I tak to już jest w świecie polityki. Ja uważam, że politykiem powinien być człowiek znający się na menadżerstwie. Nie może być tak, że raz jedna osoba jest w ministerstwie zdrowia a za rok w budżetówce. Gdzie tu logika?! Każdy dział kierowania państwem powinien być kierowany przez specjalistów z danej branży.

Re: Co czwarty mieszkaniec miasta zna zakupy grupowe

Krystian0_o / 2011-07-19 21:27
Dla zainteresowanych na Mergeto odpalili konkurs. Co ciekawe można wygrać nawet nie wygrywając, tzn polecając można obniżyć cenę przedmiotu bo więcej osób może będzie chciało go kupić. Tutaj wywiad http://di.com.pl/news/38593,0,Mergeto_czyli_jak_polaczyc_zakupy_grupowe_i_aukcje_internetowe.html

Re: Co czwarty mieszkaniec miasta zna zakupy grupowe

Krystian0_o / 2011-05-08 14:33
To prawda, że w grupowych zakupach siła. A z ciekawości. Mergeto nie było od samego początku otworzone na klienta indywidualnego? To najpierw zbierali bazę firm i produktów a teraz otwierają się na klienta czy jak?
Krystian0_o / 2011-03-29 10:15
Mój kolega mieszka w Rumi na os Zielone Ogrody. Ostatnio byliśmy u niego i mieszkanie nawet całkiem ładnie wykończone. Okolica bardzo fajna, spokojna. Nie żałuje, że się tam przeprowadził. Ma dalej do pracy ale jakby miał wybrać drugi raz to przeprowadziłby się od razu :) Mieszkanie w b dobrym stanie bez żadnych architektoniczych wpadek. Nie skarżyli się na developera więc warto pomyśleć nad tymi czterama kątami:)

Reklamacja, sprzedawca odsyła do producenta

Krystian0_o / 2011-02-28 13:18
Witam. Prawie rok temu kupiłem w jednym ze sklepów napęd DVD Sony Slim do laptopa. Posiadam kartę gwarancyjną z pieczęcią tego sklepu jako sprzedawcy oraz paragon. Chciałem złożyć reklamację ponieważ napęd zaczął wydawać dziwne dźwięki. Sprzedawca odesłał mnie do producenta ponieważ mam gwarancję od producenta. Nie chciałem się z nim kłócić bez uprzedniego przygotowania się w merytoryczne argumenty mówiące, że ma obowiązek przyjąć ode mnie reklamację. Zadzwoniłem również do punktu serwisowego Sony, gdzie Pan powiedział wprost, że sprzedający nie może tak sobie odsyłać klienta do producenta.
Chce się wybrać raz jeszcze do sprzedającego jednak nie mogę znaleźć odpowiedniego aktu prawnego mówiącego wprost, że musi przyjąć reklamację.
Krystian0_o / 2010-12-14 13:31
Słyszałem, że ma lecieć ale nie mogłem go nigdzie znaleźć. Dobra sprawa z takim serialem o BIKu. Lepsze to niż kolejny durny serial o niczym.
Krystian0_o / 2010-12-10 08:44
Miałem kredyt ale już wszystko spłacone. Jak długo BIK przetwarza moje dane? Czy mam dostęp do nich czy muszę pisać 100 wniosków o wydanie jednego wyciągu?
Krystian0_o / 2010-06-21 18:55
Dziękuje za wyczerpującą odpowiedź.

Legitymacja studencka a obrona pracy

Krystian0_o / 2010-06-18 12:35
Witam. Jestem studentem jednej z prywatnych uczelni. Chcę się dowiedzieć kiedy muszę złożyć legitymację studencką. Obronę mam wyznaczoną na 8.07.10 (chodzi mi akt prawny, który reguluję tą sytuację). Czytałem na innych forach, że w dniu obrony (ostatni egzamin) staję się absolwentem więc muszę ją oddać, ale nie znalazłem aktu prawnego, który o tym mówi. Czy uczelnia powinna mi oddać pieniądze za legitymację (bo przecież zapłaciłem za nią).

Najnowsze wpisy