Forum

Komentarze użytkownika "krystian_a"

Komentarze użytkownika: krystian_a

Re: Prowadzenie skelpu internetowego krok po kroku

krystian_a / 2018-10-10 10:17
Założenie działalności to chwila chyba, z tego co czytałem, jestem z księgową umówiony na piątek, polecenie z polecenia - podobno najlepiej tak przez pocztę pantoflową. A podobno do jakiegoś tam przychodu nie trzeba zakładać działalności gospodarczej? Zaczynam sie już w tym gubić, to miało być wszystko takie proste :D Za cennik z serwerem i domeną pięknie dziekuję, wybrałem w porozumieniu z chłopakiem który mi robi stronę jakąś wersję S za 99 zł rocznie, domena jak na razie jest za darmo, nie wiem jak z tym certyfikatem, więc tak jakby jestem już na finiszu, wiadomo papierologia. A co z tym programem? Są wersje darmowe? Do jednego sklepu też mi będzie potrzebny program?

Prowadzenie skelpu internetowego krok po kroku

krystian_a / 2018-10-08 12:02
Dopiero wypływam na szerokie wody biznesu online i chcialbym wiedziec jak to sie dokladnie robi, z czym wiaze sie prowadzednie takiego sklepu, czy sa do tego potrzebne jakiekolwiek programy? jak organizuje sie sprzedaz? jakie sa zwiazne oplaty z witryna i co jest jeszcze potrzebe zeby taki sklep w internecie miec?

Re: Jak dodać zdjęcia do szablonu?

krystian_a / 2018-09-18 11:58
No oczywiście, że daje, https://fotolister.pl chociażby. Prosty w obsłudze, cennik opcji rozbudowanych bardzo przyzwoity, serwer stabilny.

Re: Jak dodać zdjęcia do szablonu?

krystian_a / 2018-09-16 14:14
jest kilka takich programów, ale raczej płatnych, nie łatwiej by ci było wsadzać zdjecia gdzieś na serwer? To chyba tańsze rozwiazanie

Najnowsze wpisy