Forum

Komentarze użytkownika "krzaczu"

Komentarze użytkownika: krzaczu

wolne w Trzech Króli

krzaczu / 2012-10-03 11:22 / Bywalec forum
faktycznie za duzo mamy wolnego w roku, to juz kolejne swieto jest, caly czas wymyslaja cos z tymi swietami, chyba troche przesadzaja co? mniej rpzez to zarabiac bedziemy

windykacja z bilbioteki

krzaczu / 2012-10-01 11:13 / Bywalec forum
mialem podobna sytuacje, wtedy zrobilem tak i Tobie tez radze tak zrobic, ze napisalem pismo z prosba o umorzenie czesci dlugu, umorzylii czesc, to napisalem drugie, ze przyniose dodatkowe ksiazki i umorzyli mi calkowicie?

epidemia przy polskiej granicy

krzaczu / 2012-10-01 09:25 / Bywalec forum
Dzieciom i młodzieży na wschodzie Niemiec daje się we znaki od kilku dni epidemia, której objawami są biegunka i wymioty. Na nieżyt żołądka i jelit zachorowało już ponad osiem tysięcy osób. Jest niebezpieczenstwo, ze ta choroba dotrze rowniez do Polski...

jak przygotować dobry biznesplan

krzaczu / 2012-09-25 11:13 / Bywalec forum
sa firmy ktore oferuja stworzenie biznesplanu oczywiscie odplatnie, wiec moze dobrze jest skorzystac z tkaich uslug? co Pan na to? pzodrawiam. krzaczu

napisy do filmow legalne czy nie?

krzaczu / 2012-09-25 11:08 / Bywalec forum
Art. 2.
[Opracowanie utworu. Autorskie prawa do zezwalania na realizację prawa zależnego do utworu.]

1. Opracowanie cudzego utworu, w szczególności tłumaczenie, przeróbka, adaptacja, jest przedmiotem prawa autorskiego bez uszczerbku dla prawa do utworu pierwotnego.

2. Rozporządzanie i korzystanie z opracowania zależy od zezwolenia twórcy utworu pierwotnego (prawo zależne), chyba że autorskie prawa majątkowe do utworu pierwotnego wygasły. W przypadku baz danych spełniających cechy utworu zezwolenie twórcy jest konieczne także na sporządzenie opracowania.

3. Twórca utworu pierwotnego może cofnąć zezwolenie, jeżeli w ciągu pięciu lat od jego udzielenia opracowanie nie zostało rozpowszechnione. Wypłacone twórcy wynagrodzenie nie podlega zwrotowi.

4. Za opracowanie nie uważa się utworu, który powstał w wyniku inspiracji cudzym utworem.

5. Na egzemplarzach opracowania należy wymienić twórcę i tytuł utworu pierwotnego.

zniszczyla fresk z Jezusem i domaga sie pieniedzy

krzaczu / 2012-09-21 09:47 / Bywalec forum
Hiszpanka zniszczyla fresk "ecco homo" domaga się udziału w zyskach z tłumów turystów. Nie uwazacie, ze to lekka przesada? nie dosc, ze zle przerobila fresk to ejszcze chce za to peiniedzy...

chwilówka opinie

krzaczu / 2012-09-20 11:00 / Bywalec forum
ja polecam taka pozyczke w providencie, daja ja do reki, czas oczekiwania jest krotki, co tydzien trzeba dawac osobie ktora przychodzi do domu pewna kwote pieneidzy

Alkohol z Czech znaleziony w Kielcach

krzaczu / 2012-09-19 11:22 / Bywalec forum
no prosze teraz bedzie wszystko na nas, na Polske, wogole widzieliscie wizerunki alkoholi, ktore moga zaweirac ten spirytus? wiecie gdzie to mozna znalezc?

czy karta zblizeniowa jest bezpieczna???

krzaczu / 2012-09-14 11:23 / Bywalec forum
ja tez nie ufam tego typu platnoscia, z tego co slyszalem nasze karty moga zostac zeskanowane rpzez odpowiedni czytnik, wiec lepiej tradycyjnie wpisywac pin

kredyt hipoteczny, a dochody z zagranicy

krzaczu / 2012-09-14 08:41 / Bywalec forum
Mam pytanie. Ktore banki obecnie udzielaja kredytow hipotecznych dla osob przebywajacych i uzyskujacych dochody za granica? bede wdzieczny za odpowiedz, pozdrawiam

jak podwyższyć swoją emeryturę

krzaczu / 2012-09-10 10:43 / Bywalec forum
ja po smierci oddaje bankowi swoje mieszkanie za to dostane dodatkowe 2tys zl na miesiac, to bardzo dobre rozwiazane dla osob ktore nie maja dzieci ktorym mogliby po smierci zostawic mieszkanie

Agent Tomek dostaje pogrozki

krzaczu / 2012-09-06 10:42 / Bywalec forum
moze od Pani Marczuk-Pazury:P dziwie sie, ze nie skorzystal z ochrony jak mial taka zmowlisosc, moze ktos go zabic przeciez jak komus zaszedl za skore, co jest calkiem prawdopodobne

zajecie komornicze emerytury

krzaczu / 2012-09-03 09:21 / Bywalec forum
Witam. Chciałbym się dowiedziec ile procentowo z emerytury moze zabierac komornik na splacenie rat kredytow w bankach? bede wdzieczny za odpowiedz, pozdrawiam

nadgodziny poza miejscem pracy

krzaczu / 2012-08-31 09:46 / Bywalec forum
czesto jets niestety tak, ze pracuje w nadgodzinach, ale w domu, nie w miejscu pracy...odbieram maile, czy tez telefony...czy ten czas liczy mi sie jakos do pracy i cyz w kodeksie pracy jest cos moze na ten temat?

kredyt, a zwiazek partnerski

krzaczu / 2012-08-28 11:02 / Bywalec forum
moja kolezanka wziela taki kredyt wraz z chlopakiem, a nie sa malzenstwem wiec mysle, ze nie powinni robic Wam z tego powodu problemow:) mam nadzieje, ze uda Wam sie wszystko zalatwic

Najnowsze wpisy