Forum

Komentarze użytkownika "krzaczu"

Komentarze użytkownika: krzaczu

odmowa urlopu ojcowskiego przez pracodawce

krzaczu / 2012-07-16 10:53 / Bywalec forum
no to fajnie zrobil Cie w bambuko...moze idz do niego i powiem mu o tym ze takie sa przepisy, ze nalezy Ci sie urlop? nie moze tak byc...z kims innym podobnie pozniej postapi

zarobki do kredytu

krzaczu / 2012-07-16 10:46 / Bywalec forum
z tego co wiem to zalezy tez od banku, jakie ma kryteria...dzisiaj jednak wyczytalem tutaj gdzie sna forum, ze podobno trzeba zaraiac ok 4tys zl zeby moc otrzymac kredyt w wysokosci 3000tys zl...

Skok Stefczyka opinie

krzaczu / 2012-07-12 10:47 / Bywalec forum
zamiast skoku stefczyka-slyszalem o nim same negatywne opinie, polecam Ci providenta, bez zbednych formalnosci udzielaja bardzo duzych pozyczek i to wszystko w jeden dzien mozna zalatwic

jak napisac poprawnie CV?

krzaczu / 2012-07-10 11:20 / Bywalec forum
ja ogolnie polecam zlecenie firmie ktora sie w tego typu dokumentach specjalizuje napisania profesjonalnego CV, ja wlasnie tak zrobilem, zaplacilem 20zl i mam piekne CV:)

ubezpieczenie z urzedu pracy

krzaczu / 2012-07-10 11:19 / Bywalec forum
a jakie ejst to ubezpieczenie? ze no jak bede miec wypadek i trafie do szpitala to nie ebde musial placic spzitalowi za pobyt u nich? bede wdzieczny za odpowiedz, bo nie mam zielonego pojecia w tej kwestii jak to wyglada

zakup mieszkania z licytacji komorniczej

krzaczu / 2012-07-10 11:16 / Bywalec forum
pewnie, ze mozna, jednak ja na Twoim miejscu balbym sie kupiowac takie mieszkaniee z dlugami, w zlym pewnie stanie fizycznym.. lepiej juz kupic cos z rynku wtornego:)

gdzie konto dla dwojga?

krzaczu / 2012-07-04 09:43 / Bywalec forum
Otóż nadszedł moment, w którym chcielibyśmy z moją drugą połówką posiadać wspólne konto bankowe. Wiem, wiem - znam różne zagrożenia i rozumiem ryzyko. am jednak pewien problem, ponieważ pomimo niezliczonych oddziałów banków w stolicy, nie wiem na co się zdecydować. Moze Wy byscie polecili nam jakis bank?

przecenione towary-mozna reklamowac?

krzaczu / 2012-07-03 11:06 / Bywalec forum
a wiesz z jakiego powodu sukienka byla przeceniona? byc moze wlasnie rpzez to, ze byla wadliwa? wiec w takiej sytuacji raczej nie masz co liczyc na zwrot pieniazkow, pozdrawiam edek

Jarmark Świętojański

krzaczu / 2012-06-27 11:23 / Bywalec forum
bylam rok temu, w tym roku tez mam zamiar sie wybrac z rodzina, w tamtym roku probowalam pysznych placuszkow, zakupilam jakis wisiorek, nie lada atrakcja, zwlaszcza dla malych pociech

umowa o dzielo, a czas pracy

krzaczu / 2012-06-22 11:09 / Bywalec forum
nienormowany czas pracy, sam decydujesz kiedy wykonasz dzielo

pozew o rozwod.

krzaczu / 2012-06-21 11:25 / Bywalec forum
oczywiscie, ze mozesz udac sie do sadu, powinni udzielic Ci takiej informacji

stawka zasiłku dla bezrobotnych

krzaczu / 2012-06-21 11:17 / Bywalec forum
kurcze, malusio...mogliby chociaz ze 100zl jeszcze dorzucic

czy karty zblizeniowe sa bezpieczne??

krzaczu / 2012-06-21 09:45 / Bywalec forum
O pewnego czasu banki sukcesywnie wymieniają klientom standardowe karty płatnicze na karty zbliżeniowe. Mam w zwiazku z tym pytanie czy taki rodzaj karty jest bezpieczny? bede wdzieczny za odpowiedz, pozdrowionka

gdzie najlepiej wziac pozyczke?

krzaczu / 2012-06-20 11:07 / Bywalec forum
moze warto pomyslec o providencie lub skoku stefczyka?

katolickie zabawki

krzaczu / 2012-06-20 11:06 / Bywalec forum
haha, dobre:) a te lozkowe gadzety to co to jest?

Najnowsze wpisy