Forum

Komentarze użytkownika "krzaczu"

Komentarze użytkownika: krzaczu

ubezpieczenie emerytalne przy umowie zlecenie

krzaczu / 2011-05-04 12:14 / Bywalec forum
witam, czy jak pracuje na umowe zlecenie na pol etatu to czy pracodawca musi mi pobierac z wyplaty ubezpieczenie emerytalne?

sklamane cv

krzaczu / 2011-05-02 11:20 / Bywalec forum
mysle, ze nie oplaca sie klamac, bo rpacodawca wczensiej cyz pozniej zauwazy Twoje braki w pracy...poza tym mzoe faktycznie sporobwac skontaktowac sie z bylymi pracodawcami...

najdziwniejsze pomysły na biznes, ktore wypalily

krzaczu / 2011-04-28 09:47 / Bywalec forum
Czy słyszeliście o jakimś dziwnym pomyśle który wbrew wszelkim znakom na niebie i ziemi wypalił? podawajcie przyklady! moze dla niektorych stana sie inspiracja by zalozyc firme

propozycja rozwiązania umowy

krzaczu / 2011-04-27 09:31 / Bywalec forum
witam mam pytanie macie jakis wzor jak napisac propozycje rozwiazania umowy?nie moge nigdzie znalezc, bede wdzieczny za odpowiedz.

Kwaśniewski najlepszym prezydentem?

krzaczu / 2011-04-22 10:26 / Bywalec forum
Aleksander Kwaśniewski najlepiej sprawował urząd prezydenta - tak uważa najwięcej Polaków zapytanych w sondażu. Drugie miejsce zajął Lech Kaczyński, a obecny prezydent Bronisław Komorowski dopiero miejsce czwarte.Co o tym myslicie?ktory prezydent wg Was byl najlepszy?

nadpłata podatku

krzaczu / 2011-04-20 09:46 / Bywalec forum
Witam. Wciąż nie otrzymałem zwrotu nadpłaty podatku, choć wskazałem właściwe konto bankowe .. Nie otrzymałem także żadnej informacji w tej kwestii. Czy są jakieś terminy przedawnienia ize moge juz nie odzyskac tych pieniedzy?

skutki prawne choroby zawodowej

krzaczu / 2011-04-19 10:01 / Bywalec forum
Jakie normy prawne regulują zdolność lub niezdolność do pracy pracownika z chorobą zawodową , jesli ten chce wrócic do zawodu , gdzie dostal tej choroby? Jaka ustawa albo rozporządzenie to reguluje?

mandat karny - jazda na motorze

krzaczu / 2011-04-15 11:54 / Bywalec forum
zglosc to na policje, a wysokosc kary ustala juz sluzby porzadkowe...

Czy 2 maja będzie dniem wolnym od pracy??

krzaczu / 2011-04-14 10:34 / Bywalec forum
Mam pytanie czy drugi maja jest dniem ustawowo wolnym od pracy zadano mi takie pytanie czy jest na to artykuł prosze o odpowiedź.

umowy remontowo-budolwane,jak powinny one wygladac?

krzaczu / 2011-04-12 11:11 / Bywalec forum
witam, zalozylem niedawno firme budowlana wiem, ze trzeba bedzie zawierac umowy remontowo-budowalne, jednak co powinienem o nich weidziec?jak powinny wygladac i co powinny zawierac?

ulga na internet dla kazdego?

krzaczu / 2011-04-12 09:57 / Bywalec forum
witam, czy jaka osoba ktora placi za internet prywatny w domu moge odliczyc sobie ulge na internet w takiej sytuacji?

Jak rozwiązać umowę najmu z powodu nie wywiązywania się z obietnic?

krzaczu / 2011-04-11 12:56 / Bywalec forum
no normalnie, babka nie wywiazala sie z obietnicy, mowisz jej, ze dziekujesz, ale nie mas zochoty dluzej tam mieszkac,. Chyba, ze obiecala Ci slownie i nie masz tego na papierku to moze byc gorzej i mozesz jeszcze doplacic do rozwiazania tej umowy

samochód firmowy czy prywatny?

krzaczu / 2011-04-11 09:39 / Bywalec forum
Co mi radzicie?Zakup samochodu firmowego, czy korzystanie z prywatnego auta do prowadzenia działalności gospodarczej? Co jest bardziej opłacalne?prosze o porade

umowa zlecenie problem z wynagrodzeniem

krzaczu / 2011-04-07 12:09 / Bywalec forum
a inni pracownicy sa w podobnej sytuacji?innym tez pracodawca nie wyplaca pieniedzy?jakbyscie sie zebrali wszyscy i pwoeidzieli, ze jak nie wyplaci to rezygnujecie z pracy i jeszcze zrobicie mu kolo tylka. Moze to podziala...

grzegorz kruszyna, a pudzian

krzaczu / 2011-04-06 10:10 / Bywalec forum
co sadzicie o grzegorzu kruszynie, strongmanie?lepsyz od pudziana jest? czy ten sam poziom prezentuje?

Najnowsze wpisy