Forum

Komentarze użytkownika "krzaczu"

Komentarze użytkownika: krzaczu

Błędy w rozliczeniu- co robić

krzaczu / 2011-04-05 12:11 / Bywalec forum
uwazam, ze powinnas sie sama zglosic, bo jesli urzad odkryje blad to wtedy moze byc jakas kara nalozona na Ciebie.

spis powszechny

krzaczu / 2011-04-05 09:54 / Bywalec forum
nie wiecie kiedy zaczyna sie spis powszechny?chyba jakos niedlugo. Ja mam takie pytanie, bo jak wiadomo pewnie beda pukac do naszych drzwi. Skad mamy wiedziec, ze to beda te osoby od spisu ludnosci, a nie jacys oszusci?czy takie osoby beda posiadac jakas legitymacje?

emerytura na konto czy pocztą-co wybrać?

krzaczu / 2011-04-04 12:23 / Bywalec forum
polecam oferte banku BGŻ moja mama tam zalozyla konto dla seniora.Oferuja tam dodatkowe pakiety ubezpieczeniowe - polisa na życie, pomoc medyczna, ubezpieczenie NNW.l zniżki w wielu aptekach

Reklamacja przecenionych rzeczy

krzaczu / 2011-04-04 10:54 / Bywalec forum
witam,

pare dni emu kupilam bluzke. bylam w dniej 2 razy i zauwazylam, ze strasznie farbuje mi cialo...kupilam ja na przecenie czy w tym przypadku moge zlozyc reklamacje?

czy warto zawiadomić inspekcję pracy?!

krzaczu / 2011-04-01 13:19 / Bywalec forum
sprobuj najpierw porozmawiac delikatnie z pracodawca, moze zagroz mu, ze powiaodmisz o tym fakcie odpowiednie osoby, jak to nie pomoze to powiadom inspekcje pracy albo zmien prace

ktory to paragraf?

krzaczu / 2011-04-01 10:20 / Bywalec forum
a na jakiej podstawie prawnej moge udowodnic ze dopoki ojciec zyje nie musze placic dlugow,ktore on ma .prosze o z porade lub podanie mi paragrafu na ktorym moge sie opierac piszac podania do urzedu w sprawie tego zadluzenia Dziekuje

rozwiązanie umowy o pracę z winy pracodawcy

krzaczu / 2011-03-31 12:34 / Bywalec forum
moze najpierw z nim o tym porozmawiaj, przedstaw swoja sytuacje...jesli to nie pomoze to rozwiaz umowe, tylko nie wiem czy dobrym sposobem jest rozwiazac z jego winy, bo on moze pozniej sie zemscic i napisac Ci zla opinie, referencje...

pożyczka bez bik a żyrant

krzaczu / 2011-03-31 11:50 / Bywalec forum
kredyty pozyczkowe np w providencie, tam nie jest wymagany zyrant

praca łódź

krzaczu / 2011-03-31 10:30 / Bywalec forum
witam,

mieszkam w Lodzi, jestem osoba bezrobotna, szukam pracy, jakiejkolwiek. Moze ejst tu jakis pracodawca co blylby zainteresowany moja osoba? a moze znacie jakies strony internetowe lodzkie z ofertami pracy?

Pokaz slajdów!!

krzaczu / 2011-03-30 11:53 / Bywalec forum
ja polecam slajdowiska w srodziemiu na pl. wszystkich swietych, w kazdy poniedzialek w godzinach popoludniowych:0

koszty uzsykania przychodu- co zaliczyc do kosztów?

krzaczu / 2011-03-30 09:55 / Bywalec forum
mam pytanie, czy do kosztów uzyskania przychodów można zaliczyć zwrot nakładów na zakup środka trwałego?

uprawnienia na przewoźnika

krzaczu / 2011-03-29 12:33 / Bywalec forum
okolo 1000zl kosztuje

przeciętne wynagrodzenie

krzaczu / 2011-03-29 10:59 / Bywalec forum
ile wynosi obecnie przecietne wynagrodzenie w Polsce?

hipoteka

krzaczu / 2011-03-29 09:54 / Bywalec forum
Czy ktos z Was dysponuje dobra umowa sprzedazy mieszkania obciązonego hipoteka? szukam wzoru....

gdzie się ubezpieczyć? świadczenia zdrowotne

krzaczu / 2011-03-28 10:24 / Bywalec forum
polecam stronke http://www.zdrowiedirect.pl/, tam mozesz wyliczyc skladke i wybrac najlepsza oferte dla Ciebie.

Najnowsze wpisy