Forum

Komentarze użytkownika "krzykacz"

Komentarze użytkownika: krzykacz

krzykacz / 2011-04-20 16:41
witam prawdopodobnie bede zaangażowany w organizację pewnej imprezy i chyba bede odpowiadała za ulotki i plakaty (nie moja działka ale to nie ja wyznaczam obowiązki), tak czy siak czy drukarnia internetowa www.caffeprint.eu nadaje sie do tego typu przedsięwzięć, pytam bo sytuacja może wyglądać tak że strona internetowa może yć spoko a z drugiej strony jedna drukarka i gość który robi to od tygodnia, jak myślicie czy powinienem raczej zgłośić się do normalnej drukarni (ważna jest dla mnie również cena)

Pompa ciepła

krzykacz / 2011-04-01 10:54
tu masz co nieco http://www.odnawialnecieplo.pl/slownik-odnawialnej-energii/63-energia-geotermalna, jak dalej na tej stronie poszperasz to jeszcze coś znajdziesz

Ogrzewanie - pompy ciepła

krzykacz / 2011-04-01 07:46
napewno nie tylko jednym kalkulatorem tu macie 2gi makroterm.pl, no i oczywiście wielkością domu

Budowa domu około 100 m2

krzykacz / 2011-03-30 23:36
wiesz co najlepiej sprawdź sobie w cennikach takich jak ten www.budwesta.pl/domy-tradycyjne.html, i na tego typu stronach
pozdrawiam

gwarancja drukarki, a materiały ekploatacyjne

krzykacz / 2011-03-18 13:50
Zamienniki mają ta wadę, że są mniej trwałe i szybciej zasychają, a pozatym wiele firm produkujących drukarki ubezpiecza się że jak korzysta się z zamienników to traci się gwarancję Ja osobiście korzystam z zamienników – oszczędzam na każdym tonerze (www.e-atramenty) i nie miałem problemów
krzykacz / 2011-03-18 13:32
Ja osobiście korzystam z zamienników, różnych firm – oszczędzam do kilkudziesięciu zł za toner i nie miałem problemów, korzystam z różnych sklepów i stron internetowych np.www.e-atramenty

Najnowsze wpisy