Forum

Komentarze użytkownika "Krzyżowiec"

Komentarze użytkownika: Krzyżowiec

nowy podatek dla rolników

Krzyżowiec / 2013-05-13 14:59
Ciekawe że rząd chętnei się zajmuje sprawami rolników , a w ogóle nie chce się wziąć za górników... widocznie obawiają...

Ceny żywności.

Krzyżowiec / 2011-12-06 14:51
No to kiedy będzie można się spodziewać legalizacji eutanazji?

Prawda o Grabarczyku wyjdzie na jaw. Już za...

Krzyżowiec / 2011-08-22 13:09
Witać dawni koledzy partyjni mają się dobrze :) Nic się nie zmieniło.

Przestępstwo Tuska

Krzyżowiec / 2011-08-19 11:56
Solidarni 2010 złożyli doniesienie do prokuratury przeciwko Donaldowi Tuskowi. Jak twierdzą dopuścił się On zdrady dyplomatycznej, zawierając z Rosją niekorzystną umowę w sprawie wyboru mechanizmu badań przyczyny katastrofy smioleńskiej!! I dziwnym trafem doniesienie zostało złożone tuż przed wyborami!

Re: Orlen planuje pierwsze odwierty gazu łupkowego

Krzyżowiec / 2011-08-05 12:39
Brawo!! W końcu ktoś się za to weźmie!!

przekazanie prywatnego auta firmie

Krzyżowiec / 2011-07-14 13:00
Czy podczas przekazywania prywatnego samochodu dla firmy (mojej), samochód jest od mojego znajomego , który zakupił go w 2009 roku, muszę płacić podatek dochodowy?

Re: Wawryszuk: Kaczyński lubi żartować, ale nie z siebie

Krzyżowiec / 2011-07-04 14:33
Pan Jarosław jest osobą która się szanuję! Jest poważnym politykiem!

Re: Jest lepsze rozwiązanie ....

Krzyżowiec / 2011-06-17 14:25
Krew mnie zalewa , jak słyszę o przekrętach i nieróbstwie Greków!!

Logo Polskiej Prezydencji w Brukseli

Krzyżowiec / 2011-05-25 15:27
Co sądzicie o nowym projekcie loga naszej prezydencji w brukseli?Ciekawy pomysł!! Przynajmniej nie obrażamy nikogo, tak jak Czesi!!

Wzór pisma o rozłożenie dugu na raty-prośba!!

Krzyżowiec / 2011-05-18 13:39
Witam!!
Wynajmuję pewne mieszkanie w jednym z Krakowskich kamienic, przez jakiś czas miałęm okropne problemy finansowe, jednak teraz na szczęście wyszedłęm na prostą, jednak dług za nie płacone czynsze pozostał. Chciałbym w kóńcu spłacić na leżność!! Czy mógłby mi ktoś podać wzór pisma o rozłożenie na raty długu?

ubezpieczenie wypłat z bankomatu-pobieranie opłat

Krzyżowiec / 2011-05-17 13:54
Jeżeli do dwóch godzin po wybraniu pieniędzy z bankomatu, zostaną Ci one skradzione, wtedy ubezpieczenie działa! Czyli to trochę taki pic na wodę!

jak banki ustalają zdolność kredytową?

Krzyżowiec / 2011-05-10 13:37
Witam!!
Zmaierzam wziąć kredyt na spłatę mieszkania, tylko obawiam się że bank nie udzieli mi kredytu!! W jaki sposób banki ustalają zdolność kredytową danego klienta?

konto z lokatą nocną?

Krzyżowiec / 2011-04-28 14:24
Kruczków nie ma!! Jest tylko ten problem że zamrażają ci pieniądze w nocy i nie możesz z nich korzystać , ale za to ma więkse oprocentowanie. a Wypłata jest darmowa we wszytskich bankomatach

czy można ubezpieczyć się online, gdy nie ma się czasu załatwić formalności

Krzyżowiec / 2011-04-22 13:18
WItam!! Mam pewne pytanie!! Zamierzam się ubezpieczyć, ale nie mam zbytnio czasu aby formalności załatwić osobiście, cały czas pracuję przy komputerze!! Czy moge w takim razie wszytskie formalności załatwić przez internet?

Agent Tomek startuje w wyborach. Z list PiSu

Krzyżowiec / 2011-04-05 15:15
Przynajmniej będą mieć znaną twarz w partii :)
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy