Forum

Komentarze użytkownika "Ktoś 78"

Komentarze użytkownika: Ktoś 78

Re: GPW: Coraz mniej złudzeń

Ktoś 78 / 2009-06-29 16:16
Z innej beczki., a co to w Sri Lance się wydarzyło na All Share że skoczyła +35.71% ?!
Ktoś 78 / 2008-10-25 02:08
...w końcu jakaś otucha:)
kupować juz w pon? czy po wyborach w usa?
Ktoś 78 / 2008-10-23 14:55
74! wow :( Ja obecie jstem do tyło 24% w stosunku do tego co wpłaciłem na starcie. Najwięcej byłem 43% do tyłu ale ok 2mies temu połowę pieniędzy dałem na "Rynku pieniężnego (USD) - zwrot za rok mniej niż 2%0 ale jak je tydzień temu cofnąłem na na polski gwarantowany to po przewalutowaniu ładnie kasy przyszło za zielone:) Gdyby to człowiek widział jak będzie to całość bym 2 mieś temu na dolce dał i jeszcze je trzymał:) ...nawet na plus już bym był, heh...
Ktoś 78 / 2008-10-23 14:30
łatwo mówić (pisać) nie "przejmuj się". Jeśli ktoś wchodzi w fundusze inswest. z pieniędzmi za sprzedanie mieszkanie i traci w rok równowartość dobrego nowego samochodu...

Re: Nikt nie chce łapać gorącego kartofla

Ktoś 78 / 2008-10-23 14:22
co z ta naszą giełda jest nie tak? ostatnie kosmicznie wzrosty jakie były na giełdach tylko nas ominęły bo ciągnęły nas niby wegry (jeden dzień nawet na sporym minusie drugi bliski zera) a teraz jak jak wszędzie spada to my najbardziej w całej europie... :( i tak źle i tak niedobrze :[
Ktoś 78 / 2008-10-23 14:16
Chyba chodzi o Piotra Kaczmarka.
btw. to właśnie expander pani Kasi mnie wciągnął w aegona 1,5 roku temu. Ale się wstrzeliłem co? ;-P Teraz leczę rany, ale mam nadzieje że z czasem będzie ok.

Co do komentarzy to czytam wszystkie. Niektóre podnoszą na duchu :) tylko real je szybko weryfikuje:/ ...ale odkąd pamiętam to P.Kasia była największą pesymistką wśród komentujących. Gdyby sie jej słuchać penie nie byłbym tyle w plecy, tylko siedział już ponad rok na gwarantowanym i czekał. Ale kogo nie kuszą chwilowe wzrosty 2-3 dniowe:) jak sie to widzi to zaraz się chce kupić fundy akcyjne na chwilkę żeby zarobić - i wtedy właśnie dostaje po łapach:(
Ktoś 78 / 2008-10-23 13:36
a powiedz jak ma zarabiać ktoś kto swoje oszczędności wsadził w fundusze inwestycyjne? W swoim programie mogę zarabiać na spadkach bo mam min. fund. Bessa (zarabia na spadkach) ale inne (ok 40 dostępnych) lecą na łeb na szyję.
Transfer/przewalutowanie w takich programach trwa 3-5 dni wiec spekulacje chyba raczej odpadają, raczej trudno w takim przypadku wyłapać 1-2 dni odbicia... I nie pisz żebyśmy z tego rezygnowali i kupowali akcje online czy jakoś tak. Wyjście z takich fundów skutkuje oprócz "Belką" jeszcze dodattkowym procentem dla firmy prowadzącej... Pozostaje dalej czekać mi na jakimś gwarantowanym, bo nawet te stabilnego wzrostu dostają w d... :(

Re: Nikt nie chce łapać gorącego kartofla

Ktoś 78 / 2008-10-23 13:29
...i ankietę na głównej stronie Money trzeba by zmienić na aktualniejsza chyba:)
- Ankieta -
Na jakim poziomie będzie WIG20 na koniec roku?
1500 pkt. lub mniej ...czy jeszcze mniej:(

Re: Nikt nie chce łapać gorącego kartofla

Ktoś 78 / 2008-10-23 13:22
Jak zwykle konkretnie i baardzo pesymistycznie ... Kiedy "to" w końcu do góry na dłużej pójdzie? eeeh, ale bida w tych inwestycjach:(
Ktoś 78 / 2008-04-18 20:29
Moja strata w ciągu ostatniego roku wynosi 10%, ale ponieważ jest to większa kwota (jak dla mnie) równa się 5 moim pensjom:(

Najnowsze wpisy