Forum

Komentarze użytkownika "kundziuk"

Komentarze użytkownika: kundziuk

kundziuk / 2006-04-13 11:53
Wesołych Świąt (spokojne będą, bo nie ma sesji). I udanego lotu ze sky europe.

Re: Nie ma to jak porządna korekta na wiosnę

kundziuk / 2006-05-10 09:56
Co się dzieje znowu z bm bph?!!! tez Wam wszystko siada? nowtowan on line nie mam albo wcale albo z opóźnieniem 5 min, w bm zepsuty telefon-dupa, przez gnojków nie sprzedałam ibs, brrr
kundziuk / 2006-03-28 16:56
ja przez krótki wypad mojego synka do szpitala nie sprzedałam kilka tygodni temu na czas biotonu i musiałam go kisić przez następnych kilka tygodni. Tak to już z tymi dziećmi jest-portfele przez nie topnieją
kundziuk / 2006-03-28 16:54
Pytałam dzisiaj w biurze maklerskim-przesunęli termin i nie wyznaczyli nowego, więc to jakiś inny powód

Re: Nadgryzanie oporów

kundziuk / 2006-03-13 08:25
dobrze, że chociaż adaś wczoraj złoto, może ten 13 nie będzie zły
kundziuk / 2006-02-24 12:51
Dziękuję za słowa wsparcia. Ja teoretycznie tracę (nie sprzedałam, więc jeszcze nie faktycznie) około 30%, głupota boli. A teraz nie wiem, czy nadal jest sens kupować MNI czy coś innego, ciężka praca ta giełda:)
kundziuk / 2006-02-24 13:28
Człowieku, opanuj się, tu nie ma wariatów (takich jak ja), którzy kupują po tyle co ja. Gratuluje dramatyzmu, pozazdrościć talenu aktorskiego. Czytaj dokładnie to, co napisałam. I powtarzam, że szanuję osoby wypowiadające się na tym forum.
kundziuk / 2006-02-24 13:29
Dzięki za wsparcie. Nie płaczę wcale, ryzyko było wliczone w cenę:), bardziej mi to siadło na ambit.
kundziuk / 2006-02-24 13:44
Właśnie na tę satysfakcję tak z utęsknieniem czekam:). W weekendy łapie się na tym, że rano odpalam kompa i włażę na notowania. szkoda gadać, zajęcie fajne, obym tylko strat ciężką harówą zawodowa nie musiała odrabiać, bo smutek będzie. a więc miłego łikendu
kundziuk / 2006-02-24 13:51
Orle, udupianie Orła byłoby bez sensu, więc dont łory, dla mnie np oznaczałoby poranek bez słów (wersja łagodna) "cholera, gdybym kupiła, to byłabym x% do przodu". Ja jako kierująca sie rozumem (hmmmmm) co do zakupów jestem najlepszym przykładem tego, że bez kierowania się orlimi ruchami w portfelu bida. pozdrowienia
kundziuk / 2006-02-24 13:58
Podziwiam, ja się oczywiście kupić boję (tak padłam na swissmedzie-zły przykład, bo to gówniana spółka), ale czuję, że dobrze będzie z tym idm

Re: Wyższe obroty - szansą na kontynuowanie wzrostów

kundziuk / 2006-02-28 14:39
Poradzcie, svp, kupować dzisiaj czy jutro Waszym zdaniem też będzie spadało? Zastanawiam się nad stalprofil, może ktoś coś wie. dzięki
kundziuk / 2006-02-28 14:57
Prawda...bo to już moja ostatnia szansa (bo się boję cokolwiek nowego kupować). i nikt mi nie odpowiada, czy jutro (wg Was) będzie rosło i czy warto kupować (i co...)

Re: Silna przecena akcji na GPW

kundziuk / 2006-03-01 07:30
dzień dobry,

doszły mnie słucły, że capital złożył w komisji prospekt emisyjny (nie mam pojecia na jakim to jest etapie) ii kroi się emisja nowych akcji. czy ktoś coś wie?
kundziuk / 2006-03-01 07:42
2%...chciałabym ieć taką. Moja osiąga już ok. 30% (ale jest wynikiem wczesniejszych głupich posunięć). pozdr i życzę samych byków

Najnowsze wpisy