Forum

Komentarze użytkownika "kundziuk"

Komentarze użytkownika: kundziuk

Re: Nihil novi na parkiecie

kundziuk / 2006-02-24 12:16
Dzien dobry wszystkim,

ujawnia się kolejna początkująca. Niestety zaczynałam kilka tygodni temu bez świadomości, że istnieje to forum i nieszczęsne spółeczki do portfela wybrałam sobie sama w najgorszym możliwym momencie. Mam swissmed, capital (obie po dramatycznie wysokich cenach) i bioton (tu trochę lepiej, ale też nędznie). I czaję się od tygodnia, co kupić, żeby się jakoś podreperować. Czytam Wasze rady, podziwiam i głupia nie korzystam (bo się boje, ze juz za duzo wzrosło, a to rosnie i rosnie...). Dzisiaj mój idol PAN ORZEŁ (respect!) pisze o Ztserg, moze w koncu cos kupie.
pozdrawiam i życzę najlepszego (sobie też)

Re: Śmieciowa hossa

kundziuk / 2006-04-03 13:01
Ja też witam. Jestem chyba jedyną osobą na tym forum, która nie zarabia. Raz udało mi się coś na biotonie, ale raz do roku to wiadomo co. Kupiłam w zeszłym tygodniu tetę, teraz jestem już w plecy (teoretycznie, bo nie sprzedałam). Na stalprofi w plecy naprawdę, bo sprzedałam. Rano miałam kupić ibs po 1.20 ale się za długio gapiłam w monitor i nagle urosło do 1.26 a potem juz wiadomo jak było. Poza tym mam capital, ktorego nie ma jeszcze w obrocie, swissmed pp których też jak wiadomo nie ma-czyli mówiąc krótko rewelka. I 50% portfela do zainwestowania, ale po co, przecież jak ja coś kupię to momentalnie spadnie. pozdrawiam i życzę innym sukcesów (nie żebym rezygnowała, ale dzisiaj się trochę podłamałam-na ambit mi siadło.
kundziuk / 2006-04-03 13:14
Bardzo dziękuję za słowa wsparcia. Nie poddam się łatwo.
kundziuk / 2006-04-03 13:47
wręcz odwrotnie-dam znać co kupiłam, kupisz następnego dnia na spadku i zarobisz.
kundziuk / 2006-04-03 13:49
Pewnie, że damy radę, oby szybko. Ja bioton z 7% zyskiem, mały kawałeczek capitala też (ale taka to była śmieszna kwota, że lepiej nie mówić). A reszta tak jak pisałam. Pozdr i dzięki
kundziuk / 2006-04-03 13:50
Pamiętam, że Ty kiedyś pisałeś o sprayu i polazł wtedy do góry.
kundziuk / 2006-04-03 14:29
Ja takie "śmieszne" kwoty też szanuję, wiem, że się z tego też zbiera, ale jakoś tak dzisiaj ogólnie postanowiłam się pożalić.
kundziuk / 2006-04-03 15:33
ja nabyłam. nie wiem, czy to dobrze dla innych, bo jak ja kupuję to się wali na łeb na szyję. Mam tego 25% po 8.55.
kundziuk / 2006-04-03 15:49
łatwo mówić:)
kundziuk / 2006-04-03 16:16
nie martw się, ja kupowałam swissmed po 21-to dopiero była głupota
kundziuk / 2006-04-04 09:07
Chciałabym się tak wykańczać:) życzę dalszych sukcesów
kundziuk / 2006-04-04 09:48
Nieprawda, ja się wczoraj chwaliłam-a jako że mam same porażki (prawie) to sporo tego było, pozdr

Re: Sesja pod dyktando banków

kundziuk / 2006-04-05 23:18
Jedno spostrzeżenie. Widzieliście, co się stało w przeciągu ostatnich 2 tygodni z ztserg? Pamiętam, jak miesięc temu Orzeł napisał, że warto obserwować tę spółkę (nie kupiłam, bo nie pisał żeby kupować, tylko obserwować no to obserwowałam::)))). I jak zwykle miał rację, wtedy kosztowała ok 7, dzisiaj w ciągu dnia ponad 10. Jak zwykle respect.

Re: Czy Bioton pociągnie indeksy?

kundziuk / 2006-04-07 10:32
Witam wszystkich. Poradźcie mi proszę, co może się dziać z Tetą? sprzedać z lekką stratą czy trzymać (i blokować pieniądze, bo mam w niej niestety 30%portfela...). dzięki
kundziuk / 2006-04-07 11:17
dramat. nie wiem co z tą tetą robić, chyba wywalę w cholerę ze stratą, nie ma sensu blować kasy
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy