Forum

Komentarze użytkownika "kwosch"

Komentarze użytkownika: kwosch

Re: witam

kwosch / 2008-06-26 13:52
u mnie spoko własnie wybieram sie na urlop:) i nie bede ogladał tego badziewia ktore sie dzieje na giełdzie

Re: jazda

kwosch / 2008-06-06 10:18
powinno byc do konca czerwca dobrze, GPW oraz fundusze bedą chciały podwyzszyc swoje wyniki za I półrocze. Mysle ze tak bedzie

Re: Skarbiec- Subfundusz Nowa Europa

kwosch / 2008-06-06 10:15
jestem w SKARBCU juz dłuzszy czas. Uwazam ze jest dobrym funduszem tym bardziej ze jest pod "parasolem", jeszcze jedna zaleta nie pobiera oplat za nabycie jesli sie kupuje poprzez internet, wyniki rowniez ma zadawalajace, w Maju był na II miejscu. Skarbiec Nowa europa jest nowym produktem i jak narazie jest na plusie. Polecam i pozdrawiam

Re: Czy to już czas ?

kwosch / 2008-05-07 08:27
uwazam ze juz czas na zakupy, sam powoli dokupuje

Re: Czy to koniec spadków ( pyt. retoryczne ) ?

kwosch / 2008-02-08 12:10
Najgorszy miesiąc giełdowych funduszy 07:44 08.02.2008
piątek

Klienci funduszy inwestycyjnych poddali się panice i masowo zaczęli wyprzedawać jednostki uczestnictwa. Wartość zgromadzonych w funduszach oszczędności spadła w styczniu aż o 24 mld zł, czyli 17 proc. To był najgorszy miesiąc w historii funduszy. Takie informacje przyniósł wczorajszy raport firmy Analizy Online, zajmującej się monitorowaniem rynku finansowego w Polsce.

Niestety, może być jeszcze gorzej. To właśnie od osób lokujących swoje oszczędności w funduszach zależy, jak głębokie będą dalsze spadki na giełdzie.
Spodziewam się, że w kolejnych miesiącach wiele osób wciąż będzie wycofywać pieniądze z funduszy. Ale skala tego zjawiska powinna być mniejsza - mówi Marek Rogalski, główny analityk Domu Maklerskiego "First International Traders".

NIC DODAC I NIC UJĄC!

Re: Nadzieja?

kwosch / 2007-12-18 13:01
Europa patrzy na nasze GPW i peka ze smiechu - jakie to mu byki tylko ze bez jaj!

Re: No to po rajdzie.

kwosch / 2007-12-14 13:57
panika zaczeła nabierac emocji, uwazam ze jeszcze nadrobimy, fundy to okres kilku lat a nie dni
kwosch / 2007-12-14 13:55
słuszna racja tylko spokoj nas ratuje, inwestuje sie na kilka lat a nie na kilka dni

Re: RAJD MIKOŁAJA NA POŁUDNIE

kwosch / 2007-12-14 13:53
widze panika zawitała na forum, Panowie tylko spokoj nas ratuje!
kwosch / 2007-12-10 08:40
na tej stronie mozesz sprawdzic i dowiedziec sie wiecej na teamt PKO parasola
http://www.pkotfi.pl/. mysle ze ten parasol ma przyszłość i całkiej niezle radzi sobie w czasie korekty

Re: wracać???

kwosch / 2007-12-06 14:25
w/g mnie powinno byc do konca roku dobrze, spolki akcyjne i fundy beda chciały uzyskac
dobre wyniki na koniec roku i nadrobic straty

Re: Ile potrwaja wzrosty (??)

kwosch / 2007-12-06 14:25
w/g mnie powinno byc do konca roku dobrze, spolki akcyjne i fundy beda chciały uzyskac
dobre wyniki na koniec roku i nadrobic straty

Re: Jak długo potrwa rajd św. Mikołaja?

kwosch / 2007-12-06 14:23
w/g mnie powinno byc do konca roku dobrze, spolki akcyjne i fundy beda chciały uzyskac dobre wyniki na koniec roku i nadrobic straty
kwosch / 2007-12-05 15:10
mysle ze mamy wrescie raj " MIKOŁAJA" - i ruszymy do przodu

Re: Do przewidujących

kwosch / 2007-12-05 12:13
tego nikt nie wie jak bedzie po Nowym Roku, w/g mnie powinno byc w miare ok, posiadam Skarbiec parasolowy i PKO parasol, wiec tak bardzo sie nie obawaim gdyz w kazdej chwili moge robic przeniesienie na bezpieczny fund bez placenia podatku belki
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy