Forum

Komentarze użytkownika "kyle"

Komentarze użytkownika: kyle

Re: Tusk: Jeśli parlament pomoże, to będzie koniec dopalaczy

kyle / 2010-10-05 18:30
ciekawe ile mafie narkotykowe mu odpaliły za takie działania?? a może wymusiły to na nim?? za duży procent rynku straciły?? Tusku, plusk,,,XD

Re: Śledzińska-Katarasińska: TVP zaorać i stworzyć od nowa

kyle / 2009-09-17 14:36
a po co nam telewizja publiczna?? najlepiej ją sprzedać... w USA nie mają telewizji publicznej i jakoś żyją... w Polsce też jest niepotrzebna... kilka osób niżej też było za takim rozwiązaniem i ja się do nich dołączam

Re: Bukiel: Służbie zdrowia pomoże prywatyzacja, żaden plan B

kyle / 2009-09-16 14:27
Prywatyzacja! Kto jej nie chce jest debilem...
kyle / 2009-09-16 14:25
człowieku... odnoszę wrażenie, że nie znasz znaczenia podstawowych pojęć... liberalizm jest przeciwieństwem socjalizmu, a nie jego odmianą... zanim coś napiszesz sprawdź znaczenie pojęć, których nie znasz, a chcesz użyć...

Re: Handlowa wojna Ameryki z Chinami. O opony

kyle / 2009-09-14 11:23
normalnie mi się przypomniała scena z filmu "Kariera Nikosia Dyzmy"... pomysły Obamy są po prostu genialne!! ;) co uczyni dalej ten przywódca narodu??... :D

Re: Pawlak będzie premierem? PO ma plan

kyle / 2009-09-14 10:16
"Panie Waldku Pan się nie boi, 2/3 sejmu za Panem stoi... " "...trzeba trzymać fason w każdej chwili, nawet wtedy kiedy wszystko się wali..." znowu piosenka Kazika aktualna... ;)
kyle / 2009-09-11 15:23
piramida Madoffa to pikuś przy piramidzie ZUSu... tylko, że Madoffowi pieniądze dawno dobrowolnie, a do płacenia skadek na ZUS jest zmuszany każdy Polak... oczywiście można przestać być Polakiem...
kyle / 2009-09-11 15:19
ale czy ja gdzieś napisałem aby nie wypłacać emerytur?? Ludzie którzy są na emeryturze zawarli umowę z państwem i państwo musi się z niej wywiązać! Tylko, że to jest ostatni moment, aby z prywatyzacji pokryć koszty zobowiązań i nie zaciągać nowych. Powiedzieć uczciwie młodym ludziom, że sami muszą się zatroszczyć o swoją przyszłość, ż państwo im nic nie da... i po uregulowaniu należności bierzącym emerytom i oddaniu każdemu tyle ile do tej pory wpłacił do ZUSu rozwiązać ZUS!... A do wpisów poniżej... podatek można znieść całkowicie, ale obecnie jest to niemożliwe, ale... można go obniżyć!! Pismo Święte mówi o dziesięcinie i gdyby był jeden 10% podatek przychodowy zapewne zmieniłoby się podejście do jego płacenia.... oczywiście pozytywnie... myślę, że wyraziłem się jasno...
kyle / 2009-09-11 15:07
tak jak kiedyś na podwórku: "o przekonanie"... zakład przyjęty... ;) mój pierwszy zakład na forum, trochę to dziwne
kyle / 2009-09-11 11:46
w lipcu mówiłem znajomym, że euro będzie po 6zł na wiosnę 2010... dziwnie się patrzyli... może aż tak drogie nie będzie, ale do 5,50 spokojnie dobije... Donek nie da rady pociągnąć do wyborów na takim poziomie jak jest teraz... jego koniec jest bliski... ciekawe czy "inteligenci" popierający PO to widzą??
kyle / 2009-09-11 11:41
73% budżetu... wystarczy zrobić 3 (trzy) rzeczy, aby Polska była krajem miodem i mlekiem płynącym... I. Znieść obowiązkowe ubezpieczenia II. Sprywatyzować wszysko III. Znieść podatki

Re: Bielecki: Próg długu publicznego jest kuriozalny

kyle / 2009-09-11 11:38
kuriozalna to jest wartość wydatków sztywnych, czyli tych które muszą być poniesione przez państwo zobligowanych zapisami ustawowymi! U nas to już 73%!! Należy ciąć wydatki!! Zwolnić przynajmniej z połowę urzędasów, znieść zasiłki i będzie git.

Re: Boni: Nie mamy harmonogramu walki z deficytem

kyle / 2009-09-10 20:09
ja jeszcze raz napiszę to co pisałem wcześniej przy wypowiedzi tego debila: Boni wyp******aj! Taki esbek jak on powinien mieć dożywotni zakaz uczestnictwa w życiu publicznym w Polsce!! I potwierdza tylko tezę, że w Polsce żaden polityk nie myśli o tym co będzie za 20, 10 lat... on tu mówi że nie mają planu nawet na 3 lata... oby tylko do wyborów... porażka... Boni, zdychaj!

Re: PKN sprzeda akcje Polkomtela jeszcze w tym roku?

kyle / 2009-09-09 02:09
nie wiem co wspólnego ma ta Pani na zdjęciu z Polkomtelem czy Orlenem, ale... laska - jednym słowem o Niej... ;) piękna!

Re: Natalli-Świat: Rząd złamał słowo dane nauczycielom? To standard

kyle / 2009-09-05 02:55
do Pani poseł: Polacy nie lubią płacić PIT-u i CIT-u!!Ważne przesłanie do Pani!! Polacy nie lubią płacić PIT-u i CIT-u!!

szkoły jak wszystko inne powinno się sprywatyzować i nie byłoby takich problemów jak pensje nauczycieli...

A bez telewizji publicznej można jakoś żyć... w USA nigdy nie mieli, nie mają i jakoś żyją... Które kino jest bardziej cenione i dochodowe: polskie(państwowe) czy amerykańskie(prywatne)??
do początku nowsze
1 2 3 4

Najnowsze wpisy