Forum

Komentarze użytkownika "lar"

Komentarze użytkownika: lar

Protesty, bo przesiedlają 100 tys. ludzi

lar / 2011-03-31 12:30
co się dziwić że ludzie domagają się swych praw! to przypomina przesiedlenia w Pekinie w celu budowy wioski olimpijskiej. Nie dbają o szarego obywatela, tylko inwestują w tego swojego tygrysa ich kosztem!

karty kredytowe dla firm?

lar / 2011-04-07 10:10
witam,
czy uważacie że pomysł na kartę kredytową dla firmy jest dobrym rozwiązaniem czy może lepiej nie wpędzać firmy w ewentualne zadłużenia? jaki alternatywny sposób polecacie na dodatkowe pieniądze?

Zastanawiające kto popiera PO?

lar / 2011-04-28 09:23
a co tu wybierać? PiS, który nie interesuje się niczym innym oprócz Smoleńska i teorii spiskowych?

jak motywuje was pracodawca?

lar / 2011-05-23 08:43
witam, chciałem zapytać obecnych na forum pracowników jak motywuje Was pracodawca? Chce wprowadzić w mojej firmie jakiś system motywacji, ale chętnie posłucham co najbardziej działa. Czy są to premie pieniężne, czy może jakieś inne metody?

Re: Czy opłaca się zwiększyć składkę emerytalną?

lar / 2011-06-09 12:41
oni i tak już zdzierają z ciebie tyle pieniędzy z których i tak nic nie będziesz mieć to po co to jeszcze zwiększać? wybierz jakiś fundusz inwestycyjny lepiej

Re: najlepszy samochód dla rodziny

lar / 2011-06-17 12:40
może pani przejrzeć jeszcze modele kombi, dla rodziny również są wygodne

sprowadzanie auta z zagranicy

lar / 2011-07-13 14:09
trochę tych formalności jest, w Niemiec musisz dwujęzyczną umowę kupna - sprzedaży, która będzie posiadała dane sprzedawcy, cenę w euro oraz Twój polski adres, kartę pojazdu, zaświadczenie o wymeldowaniu pojazdu złożyć w niemieckim wydziale komunikacji, dostajemy tablice eksportowe i ubezpieczenie, w Polsce robimy badania techniczne i w Urzędzie Celnym składa się dokumenty z Niemiec, wynik badań i dowód opłacenia akcyzy, następnie odwiedzamy jeszcze urząd skarbowy i wydział komunikacji

wyłudzenie pieniedzy

lar / 2011-07-14 13:57
o ile jest to Twoje pierwsze przewinienie, to możesz dostać wyrok w zawieszeniu

nowy firefox

lar / 2011-08-09 12:18
najnowsza wersja Mozilli już przypomina Chroma, nie wiem jak Wam, ale mnie się ostatnio zacina, jaką przeglądarkę w zamian proponujecie?

Listy wyborcze PiS w Małopolsce

lar / 2011-08-24 14:19
ja im kreski nie postawię, zbojkotuję te wybory, wszystkie polityczne opcje były już u władzy, dobrego nie zrobili za wiele, podziękujmy starej gwardii, ale czy przyjdzie nowa, lepsza?

program PO

lar / 2011-09-13 12:22
chętnie zapoznałbym się z tym programem ale jakoś znaleźć nie mogę :/

ZUS pomoże w kwestii papierkowej przy zatrudnieniu niani

lar / 2011-09-15 12:06
nie dziwne że ZUS służy pomocą, będzie miał więcej pieniążków do roztrwonienia

ile zarabia gornik?

lar / 2011-12-12 12:50
Mówi się, że górnicy zarabiają po 4 tysięcy złotych i więcej, ale przecież nie chodzi o tych którzy pracują w podziemiach...

porozumienie lekarzy z rządem

lar / 2012-01-05 09:27
Czy aby faktycznie po wczorajszych rozmowach NRL z rządem doszło do porozumienia? Dużo w rozmowach mieszał szef NFZ, który nie uważał by zniesienie ewentualnych kar dla lekarzy było dobrym rozwiązaniem, ostatecznie jednak lekarze mają zakończyć protest a rząd zajmie się nowelizacją ustawy, tyle że nie do końca lekarze zgodzili się na zawieszenie protestu... Kolejna niedopracowana ustawa...

ceny mieszkania za metr Kraków

lar / 2012-01-12 10:26
Jak obecnie przedstawiają się ceny mieszkań za metr kwadratowy w Krakowie? dużo potaniały, czy jednak nastąpiła stagnacja na rynku? W którym rejonie krakowa nieruchomości są najtańsze?
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy