Forum

Komentarze użytkownika "leszcz_kleszcz"

Re: CHEMOS

leszcz_kleszcz / 2013-11-07 20:04 / portfel
Obroty. Miazdza. Pyte. Ale nie bede sie smial z Was bo sam sie wdupcylem bez sensu w MEWE.

Re: Debiut PKP Cargo. Warto zaryzykować i kupić akcje?

leszcz_kleszcz / 2013-10-21 20:56 / portfel
Ja sam kupilem maly pakiet i licze na to ze przed swietami moze nawet liznac 100 zl za akcje.

Re: Debiut PKP Cargo. Warto zaryzykować i kupić akcje?

leszcz_kleszcz / 2013-10-21 20:54 / portfel
No ciezko Ci nie przyznac racji. Ale wez jedno pod uwage - to koleje. Jak popatrzysz na zachodnie rynki to prawie wszedzie znajdziesz nastabilniejszy wzrost na akcjach zwiazanych z transportem szynowym. Na dodatek jestesmy w samym centrum europy - bedzie presja z europy na nasze koleje. tym bardziej jak w dlugoterminowej perspektywie beda sie ocieplac stosunki ze wschodem (Rosja i Bialorusia). To jest strategiczny i kluczowy biznes dla rozwijajacego sie Panstwa. A na gieldzie owszem sa dobre opcje. Odziezowka ostatnio bije rekordy (Bytom, Vistula, Gino Rossi, Monari, itp...) ale wrzucisz kase w ciuchy? Jak upadna to nikt sie tym nie przejmie poza akcjonariuszami. Z kolejami jest fatalnie ale bedzie teraz presja nie tylko ze strony akcjonariuszy zeby to zmienic. Odstawiajac te rzeczy na bok - masz racje jako spolka - sa do bani.

Re: Koniec z przywilejami dla rolników, górników i mundurowych

leszcz_kleszcz / 2013-10-07 22:08 / portfel
i kazdy powinien tez miec taki sam udzial w inwestycjach niezaleznie od tego czy inwestuje czy nie

Re: URSUS

leszcz_kleszcz / 2013-09-24 18:11 / portfel
Kurrrr.... Chcialem jeszcze dokupic jeden pakiet jak bylo po 1.80... ale szczerze mowiac mysle ze jeszcze bede mial okazje
leszcz_kleszcz / 2013-09-17 22:46 / portfel
POczekaj jeszcze kilka lat i POzalujesz ze sie przyznales ze oszczedzasz.

Re: Kontrakty na ponad 95 mld złotych. W większości dla polskich firm

leszcz_kleszcz / 2013-09-17 19:22 / portfel
Z tego co czytam same zapowiedzi - tak jak z obnizka VAT-u w 2014 i masa innych rzeczy. Czcza gadanina a na dobra sprawe zadnych dzialan, zlecen, kontraktow.

Re: Najbogatsi ludzie w USA. Bill Gates wciąż na czele listy Forbes'a

leszcz_kleszcz / 2013-09-16 22:16 / portfel
Tu sa tylko Ci co legalnie sie dorobili. Czyli to taka 4 liga swiatowych bogaczy.

Re: Microsoft agresywnie walczy z Applem

leszcz_kleszcz / 2013-09-15 16:24 / portfel
a kiedy oni cos nowego wprowadzili? Przeciez iphone ipad ipod to wszystko juz bylo dlugo wczesniej za nim oni to zaczeli sprzedawac.

Re: Negatywny wpływ reformy OFE na giełdę jest przeszacowany

leszcz_kleszcz / 2013-09-14 16:34 / portfel
Haha. A zaczeli juz uplynniac te aktywa na gieldzie? NIE! Jak zaleja rynek 100 mld walorow to bedzie wynosic mniejwiecej tyle co pol roczny obrot GPW

Re: Związkowcy są już na Placu Zamkowym. Jest gorąco!

leszcz_kleszcz / 2013-09-14 16:30 / portfel
to ja Ci pozwolisz wytlumacze skoro tego nie wiesz - jestem sam zatrudniony na etacie - jak mam jakis problem z pracodawca to zmieniam prace - tak dziala kapitalizm - idziesz do konkurencji gdzie przyjmuja Cie z otwartymi rekami.

Re: Atak hakerski w Syrii. Ofiarą padła państwowa agencja prasowa

leszcz_kleszcz / 2013-09-13 13:13 / portfel
wy tez chyba macie jakis hakerski atak bo chodzi ta strona jakby juz nie mogla dzisiaj

Re: Protesty związkowców w Polsce. Tusk: Nie jest to właściwy cel

leszcz_kleszcz / 2013-09-10 18:47 / portfel
a co mozna by wg Ciebie zrobic bardziej szkodliwego?

Re: HAWE

leszcz_kleszcz / 2013-08-23 17:38 / portfel
Kurza twarze bedzie tak dalej szlo w gore? Nie wiem czy juz sprzedawac czy jeszcze na tym posiedziec. Do 5 zl nie ma szans zeby doszlo.

Re: BBIZENNFI

leszcz_kleszcz / 2013-08-21 18:35 / portfel
Zobaczylem w ostatniej chwili ze to post z marca. Obecnej emisji oczywiscie nie oplaca sie brac bo nie ma zadnego premium. Akcje poleca jeszcze bardziej.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy