Forum

Komentarze użytkownika "lokatorka"

Komentarze użytkownika: lokatorka

lokatorka / 2007-11-16 17:15
dzieki bardzo.

gdzie sprawdzić czy jestem w BIK-u?

lokatorka / 2007-11-12 15:24
gdzie sprawdzić czy jestem w BIK-u?
lokatorka / 2007-10-22 18:09
polecam kredyt ''WŁASNY KĄT''w pko bp jeżeli aktualnie nie posiadasz na własność mieszkania lub domu,nie jestem pewna dokładnie ale państwo spłaca odsetki za ciebie przez około 8 lat , a przez ten okres kredyt jest największym obciążeniem dla domowego budżetu,a ceny nieruchomości rosną , za 8 lat rata kredytowa nie będzie już tak wielkim obciążeniem nawed z odsetkami.
lokatorka / 2007-10-20 14:06
MIESZKANIA ZA GROSZE CHYBA NIE ????????POMÓŻCIE
należe do spółdzielni miesz.w małej wsi,kidyś te mieszkania należały do kopalni,lecz ona się
zawaliła,nastepnie gmina podarowała je spóldzielni,nieodpłatnie zaznaczam.ja mieszkam od
1997 roku płaciłam wkład mieszkaniowya spółdzielnia sprzedaje te mieszkania jako byłe
zakładowe,ja nigdy nie pracowałam w kopalni,czy mogę je wykupić na tych nowych
zasadach?zaznaczam ze te mieszkania są spoldzielcze.spółdzielnia zaś twierdzi ze byłe
zakładowe-wtedy ja mam wziać rzeczoznawce i wykupić z 50% bonifikatą.co robić? gdzie udać
się o porade? POMÓŻCIE PROSZĘ
lokatorka / 2007-10-20 14:01
jestem w podobnej sytuacji tylko ja zapłaciłam spółdzielni wkład mieszkaniowy i członkowskie.też nie wiem co dalej. nikt nie umie mi pomóc ,powodzenia
lokatorka / 2007-10-19 14:49
jestem członkiem spółdzielni mieszkaniowej w woj.wielkopolskie od 1997r.wpłaciłam czlonkowskie i wkład mieszkaniowy.bloki nasze kiedyś należały do kopalni soli,były to bloki zakładowe.lecz po zawaleniu kopalni,zostały przekazane nieotpłatnie gminie a ta przekazała je spółdzielni miesz.(też za darmo)na zebraniu spóldzielnia oświadczyła że mieszkania będą sprzedawane nie jako spółdzielcze lecz byłe zakładowe.Ja oraz ok.5 rodzin nigdy nie pracowało w kopalni,i nie
możemy wykupić tych miesz.na tej zasadzie.Oświadczono nam iż mamy wziąć sobie rzeczoznawce(za którego to my zapłacimy)i po wycenie możemy je wykupić z 50% zniżką.Chciałabym wykupić to mieszkanie na tych nowych zasadach lecz nie wiem czy mogę,nie wiem też gdzie moge sie zgłosić o porade,gdyż spóldzielnia proponuje nam tylko to jedno rozwiązanie.co robić?! Byłabym wdzięczna za odpowiedż i pomoc.Z góry dziękuje i pozdrawiam.

czy dostane kredyt hipoteczny-podstawa i dieta

lokatorka / 2007-10-18 19:41
czy dostane kredyt hipoteczny-podstawa i dieta,kierowca tira ,na kupno domu duze dochody ale w tym dieta .dziekuje za odp.

MIESZKANIA ZA GROSZE CHYBA NIE ????????POMÓŻCIE

lokatorka / 2007-10-15 17:36
należe do spółdzielni miesz.w małej wsi,kidyś te mieszkania należały do kopalni,lecz ona się zawaliła,nastepnie gmina podarowała je spóldzielni,nieodpłatnie zaznaczam.ja mieszkam od 1997 roku płaciłam wkład mieszkaniowya spółdzielnia sprzedaje te mieszkania jako byłe zakładowe,ja nigdy nie pracowałam w kopalni,czy mogę je wykupić na tych nowych zasadach?zaznaczam ze te mieszkania są spoldzielcze.spółdzielnia zaś twierdzi ze byłe zakładowe-wtedy ja mam wziać rzeczoznawce i wykupić z 50% bonifikatą.co robić? gdzie udać się o porade? POMÓŻCIE PROSZĘ

DIETA-A KREDYT HIPOTECZNY

lokatorka / 2007-10-10 20:20
czy i w jakim banku udzielą mi kredyty hipotecznego na kupno domu lub budowe jeżeli mąż mąz ma podstawy 1800 brutto a 3.500 diety .gdzie mam sie udać jaki bank honoruje diety

pomocy, CO ROBIĆ

lokatorka / 2007-10-10 19:15
JESTEM CZŁONKIEM SPÓLDZI.NA ZEBRANIU DOWIEDZIAŁAM SIE ZE NIE MOGE WYKUPIĆ MIESZKANIA NA TYCH NOWYCH WARUNKACH,GDZIE UDAĆ SIĘ O PORADE,DO JAKIEGO SPECJALISTY?MIESZKANIA TE KIEDYŚ BUŁY ZAKŁADOWE ALE KOPALNIA SIE ZAWALIŁA I GMINA OTRZYMAŁA JE ZA DARMO ,PÓŻNIEJ PRZEKAZAŁA JE SPÓŁDZIELNI TEŻ NIEODPŁATNIE ,SPOŁDZIELNIA STWIERDZIŁA ZE WYKUP MIESZKAŃ BEDZIE NA ZASADZIE MIESZKAŃ ZAKŁADOWYCH,MÓJ MĄŻ NIE PRACOWAŁ W KOPALNI ANI JA,(TYLKO MÓJ OJCIEC ALE ON NIE MIAŁ MIESZKANIA ZAKŁADOWEGO)JA MAM SOBIE WZIĄĆ RZECZOZNAWCE NA WŁASNY KOSZT I WYKUPIĆ MIESZKANIE Z 50% BONIIKATĄ CZY SŁUSZNIE?

Najnowsze wpisy