Forum

Komentarze użytkownika "Ludosław"

Komentarze użytkownika: Ludosław

Re: uprawnienia straży miejskiej

Ludosław / 2013-03-11 14:59
Straż miejska już danwo powinna odejść do lamusa... jak dla mnei to zwykłe neiroby i naciągacze!! Nic nei robią tylko mandaty wystawiają...

Re: Chamenei: wesprzemy tych, którzy chcą zaatakować Izrael

Ludosław / 2012-02-03 14:41
0Niestety Izrael sam sobie wyhodował wrogów do okoła siebie...zapowiada się naprawdę pwoażny konflikt, bańka w końcu musi pęknąć...

Berlusconi podda się do dymisji.

Ludosław / 2011-11-09 12:33
No i stało się, najsławniejszy skandalista Włoch Silvio Berlusconi, w końcu podda się do dymisji, zaraz po uchwaleniu ustawy o stabilizacji finansów. Ciekaw jestem jak jego dymisję przyjmą sami Włosi?!

Wśród sygnatariuszy apelu do rządu jest m.in. dziedziczka koncernu kosmetycznego L'Oreal i szef naftowego giganta Total.

Ludosław / 2011-08-23 14:33
U nas powinno się Polityków opodatkować!!

Re: Dobre wieści dla kierowców, tankowanie będzie tańsze

Ludosław / 2011-08-10 12:58
O ile? 2 gr?

stooq-opinie

Ludosław / 2011-08-08 12:17
Jakie macie opinie na temat stronki z aktualnościami ze świata giełdy Stooq?

Pomoc prawna za darmo

Ludosław / 2011-06-16 13:22
Wszystkie osoby szukające pomocy prawnej zapraszam do portalu e-prawnik.pl , dzięki niemu znalazłem parę porad , które uratowały mi życie ;)

Zmiany w prawie bankowym kiedy można się spodziewać?

Ludosław / 2011-06-08 15:17
Już ogłoszone zostało , że zostanie wprowadzone nowe prawo bankowe!! Pytanie tylko , kiedy mają wprowadzić nowe prawo bankowe?

Czy zmiana ustawy dotyczące emerytur mundurowych może wejść jeszcze w tym roku?

Ludosław / 2011-05-27 13:31
WItam!! Czy zmiany emerytalne, podpisane przez Prezydenta Bronisława Komorowskiego a propos emerytur dla mundurowych wejdą jeszcze w tym roku?

Kontrola podatkowa jakie są nasze prawa

Ludosław / 2011-05-11 12:16
Witam!!
Z tego co wiem Fiskus może najść nas kiedy będzie chciał i może nas skontrolować!! Jakie mamy prawa przy takich nieproszonych odwiedzinach?

Najnowsze wpisy