Forum

Komentarze użytkownika "luigi181"

Komentarze użytkownika: luigi181

problem z inwestycja

luigi181 / 2008-07-18 16:08
jakis rok temu wlozylem pare tysiecy w fundusz zrownowazony fio Pekao,zysk zalezy tutaj od wyceny wig20,obserwuje troche gielde i widze ze raczej wig20 traci niz zyskuje i niewiem czy zostawic pieniazki i czekac az sie troche odbije czy moze wyplacic kasei stracic troche i zainwestowac w cos innego,lepszego,problem w tym ze nie wiem w co nie znam sie na gieldzie,myslelem ze moze ew zloti zainwestowac,macie jakies pomysly wskazowki,porady,piszcie luigi181@wp.pl

szukam wyspiarza DK mam pare pytanek odezwij sie dziekki z gory

luigi181 / 2008-02-18 20:47
jestes w danii mam pare pytan obecnie jestem w uk ale myslalem o
wyjezdzie do danii czytalem troche o tym i szukam jakis informacji
,czy wartojechac? jak jest z zarobkami ?czy trudno znalezc prace? jak
przedstawia sie sytuacje jesli chodzi o jezyk?co z mieszkaniem jakie
sa ceny wynajmmu? daj mi troche wskazowek jesli mozesz,bylbym
wdzieczny
luigi181 / 2008-02-10 17:59
jestes w danii mam pare pytan obecnie jestem w uk ale myslalem o wyjezdzie do danii czytalem troche o tym i szukam jakis informacji ,czy wartojechac? jak jest z zarobkami ?czy trudno znalezc prace? jak przedstawia sie sytuacje jesli chodzi o jezyk?co z mieszkaniem jakie sa ceny wynajmmu? daj mi troche wskazowek jesli mozesz,bylbym wdzieczny
luigi181 / 2008-01-30 19:06
po nicku sugeruje ze jestes w uk albo w poblizu,to moze powiesz mi w co inwestujesz zarobiona kase,na poczatek chcialbym zainwestowac malo zeby sie poduczyc,zebrac troche info na dany temat i pozniej moge wlozyc wiecej,masz jakies pomysly
luigi181 / 2008-01-28 18:52
no dobra dzieki,ale lepiej jet trzymac w funtach czy w zlotowach czy po wejsciu euro bedzie to jakas roznica w wymianie waluty wiecej strace jak bede mial w zlotowkach cz y w funtach jak myslisz czy to bez roznicy

wejscie euro w polsce i zaleznosc tego w jakiej walucie najlepiej oszczedzac teraz

luigi181 / 2008-01-27 21:17
a mam maly problem pracuje w uk obecnie troche oszczedzam i zastanawiam sie w jakiej walucie najlepiej odkladac teraz pieniadze ,czy lepiej jest zamieniac funty na zlotowki i trzymac kase w banku w polsce czy moze lepiej jest oszczedzac w funtach ,a moze zamienic funty na euro i oszczedzac w tej walucie jak myslicie?zastanawiam sie w jakiej walucie najlepiej oszczedzac teraz tak zeby po wejcsiu w polsce euro stracic jak najmniej pieniedzy lub zeby wogole nie stracic.prosze o fachowe porady dzieki

Najnowsze wpisy