Forum

Komentarze użytkownika "m_rak"

Komentarze użytkownika: m_rak

jak zwiększyć emeryturę

m_rak / 2011-12-20 12:15
jak możemy zwiększyć swoją emeryturę, w jaki sposób możemy odkładać na nią pomijając ZUS i OFE? czy jest szansa na to byśmy mogli pobierać wyższe świadczenie niż jest to przewidziane z wyliczeń zusowskich?

kontrola z PIP

m_rak / 2011-08-10 11:59
a na czym polega wasza działalność gospodarcza? bo od tego będzie zależeć kontrola PIP

"Nie ma uzasadnienia dla podwyżki stóp"

m_rak / 2011-06-02 15:04
nie ma uzasadnienie, ale podwyżki są a Pan Pawlak pustymi słowami chce nabyć wyborców

sprawca wypadku nieubezpieczony

m_rak / 2011-05-20 14:38
witam,
miałem stłuczkę, okazuje się że sprawca wypadku był nieubezpieczony, co w takim razie mogę zrobić w sprawie mojego odszkodowania? czy mam w ogóle na nie szanse?

duże zyski - regularne inwestowanie

m_rak / 2011-05-17 09:03
witam,
jeśli regularnie chciałbym inwestować swoje pieniądze, mówię o comiesięcznych wpłatach w wysokości 2 tysięcy złotych, to jaką formę inwestycji moglibyście mi polecić, aby wiązała się ona z dużymi zyskami? z góry dziękuję

jak to jest z dostępem do kredytu?

m_rak / 2011-05-05 13:22
poza Twoimi dochodami będą sprawdzać Twoją sytuację rodzinną, historię kredytową, jakie rachunki opłacasz za czynsz, samochód, ile wydajesz na jedzenie, ubrania itp.

ceny paliw gdzie najtaniej?

m_rak / 2011-04-22 12:47
witam,
czy moglibyście powiedzieć mi gdzie obecnie najbardziej opłaca się tankować, na której stacji możemy spodziewać się niższych cen? z góry dziękuję

potrącenia z wynagrodzenia pracownika - czy możliwe?

m_rak / 2011-04-15 15:19
witam,
mój pracodawca nie toleruje spóźnień, jeśli nie przychodzisz na czas do pracy to nie ma szans na pozostanie po godzinach, spóźnienia wynoszą nie więcej niż 15 minut, stawkę za pracę mam za godzinę, pracodawca podliczył sobie wszystkie moje spóźnienia i odliczył mi to z pensji, czy miał prawo to zrobić? chcę zaznaczyć że w trakcie pracy nie ma żadnych przerw, a powinny być...

OFE-dalej nic nie wiadomo?

m_rak / 2011-04-07 12:36
to w jaki sposób można się faktycznie wycofać?

OFE-dalej nic nie wiadomo?

m_rak / 2011-04-05 14:49
Czy wiecie może na czym skończyły się wszystkie doniesienia związane z OFE, co w końcu dzieje się z naszymi funduszami? wycofywać się jednak? czy lepiej przeczekać te całe zawirowania?

fundusze europejskie

m_rak / 2011-03-28 13:31
co należy zrobić aby pozyskać fundusz europejski? jakie są formalności w tym celu?

Najnowsze wpisy