Forum

Komentarze użytkownika "maciejdlugosz"

Re: Od czego zacząć grę na giełdzie?

maciejdlugosz / 2006-01-11 17:30
Jeżeli interesuje Cię praktyka bez ponoszenia kosztów finansowych wejdź na gra.onet.pl/gra

Re: www.biznes-news.pl - kilka małych refleksji.

maciejdlugosz / 2006-01-11 17:21
Niestety nie jestem profesjonalnym webmasterem. Staram się zająć treścią na stronie (właściwie to treścią, która będzie publikowana w moim tygodniku), nie chcę, żeby jej zawartość była nic nie warta, takie "nic" w kolorowym opakowaniu nie wypali na dłuższą metę. Myślę, że w miarę rozwoju postaram się o lepszą oprawę graficzną, na razie wszystko robię własnymi siłami.

www.biznes-news.pl - kilka małych refleksji.

maciejdlugosz / 2006-01-07 00:48
Zakładam pewien tygodnik internetowy, który na celu ma pokazanie w jaki sposób można sterować ludźmi i jak robią to doświadczeni negocjatorzy. Chciałbym w związku z tym prosić każdego o choć kilka słów krytyki, co mogę zmienić, ulepszyć lub inaczej sformułować. Jeżeli masz jakieś doświadczenie lub pomysł na wypromowanie strony, także proszę Cię o komentarz.

www.biznes-news.pl

Z góry dziękuję.

www.biznes-news.pl - kilka małych refleksji.

maciejdlugosz / 2006-01-07 00:46
Zakładam pewien tygodnik internetowy, który na celu ma pokazanie w jaki sposób można sterować ludźmi i jak robią to doświadczeni negocjatorzy. Chciałbym w związku z tym prosić każdego o choć kilka słów krytyki, co mogę zmienić, ulepszyć lub inaczej sformułować. Jeżeli masz jakieś doświadczenie lub pomysł na wypromowanie strony, także proszę Cię o komentarz.

www.biznes-news.pl

Z góry dziękuję.

Internetowe domy maklerskie. Gdzie je znaleźć??

maciejdlugosz / 2006-01-07 00:27
Pytam krótko i chciałbym krótkiej odpowiedzi.

Gdzie mogę znaleźć w internecie dobre domy maklerskie? Tak abym mógł kupować akcje bez wychodzenia z domu.

Z góry dzięki.

Najnowsze wpisy