Forum

Komentarze użytkownika "madaszka"

Komentarze użytkownika: madaszka

madaszka / 2008-08-16 17:06
Dzięki za precyzyjne wyjaśnienie. Agent ubezpieczeniowy od kilku lat już do nas nie zagląda. Składkę indeksuję corocznie i nie wiem nic poza jej wysokością. Kupując polisę, myślałam dokładnie tak jak Ty. W tym roku zadzwoniłam do CU i otrzymałam pismo z informacją, którą przedstawilam powyżej. Przeraziłam się, że w ciągu 6 lat straciłam 6000. Do emerytury mam jescze 25 lat! Poza tym w mediach słyszę, że znikają pieniądze z funduszy emerytalnych. Czy to chodzi też o trzeci filar? Jeżeli nie jesteś agentem CU, to podziwiam twój optymizm. Jeszcze raz dziekuję i goraco pozdrawiam.
madaszka / 2008-08-15 21:27
Ale co to za budowa kapitału, jeśli w ciągu 6 lat straciłam 6 000? Gdybym wpłaciła nawet na nieoprocentowane konto, miałabym dziś 15 000. Wg mnie to ani kapitał, ani ubezpieczenie.
madaszka / 2008-08-15 19:49
Umowa zawarta jest na czas nieokreślony.

Czy zrezygnować z polisy w Commercial Union?

madaszka / 2008-08-15 12:06
Od 6 lat mam polisę na życie w CU. Wysokość składki wynosi obecnie ok . 180 zł. Suma ubezpieczenia 58 000. Suma wpłaconych składek wyniosła ok. 15 000, a wartość polisy wynosi 9000. Zastanawiam się nad rezygnacją z tego ubezpieczenia. Czy ktoś mi może doradzić, czy powinnam wykupić polisę w innej firmie na korzystniejszych zasadach, czy zrezygnować całkowicie z ubezpieczenia?

Najnowsze wpisy