Forum

Komentarze użytkownika "majki_em"

Komentarze użytkownika: majki_em

Re: budowa domu a remont starej nieruchomości

majki_em / 2017-11-26 20:04
Ze starym budownictwem jest tak, że kiedyś nie budowali jeszcze myśląc o utracie ciepła, trzeba by pewnie dodatkowo ocieplić, po jakimś czasie może też wychodzić pleśń.Ja bym budował nowy, po swojemu.

Re: Ekogroszek - czy to się opłaca?

majki_em / 2017-11-26 20:02
Teraz wchodzą coraz bardziej restrykcyjne przepisy co do węgla, więc myślę, że ekogroszek jak najbardziej tak, węgiel - raczej nie, bo trzeba będzie niedługo i tak zmieniać piec.

Re: czarny piątek

majki_em / 2017-11-26 19:55
U nas już teraz też praktycznie wszędzie jest czarny piątek, ale podobno specjalnie przed podwyższają ceny, żeby potem na czarny piątek zrobić "spektakularną" obniżkę.

Re: Jak zostać sędzią?

majki_em / 2017-11-26 19:52
Takie są wymogi na sędziego rejonowego:
Na stanowisko sędziego sądu rejonowego może być powołany ten, kto spełnia wymagania określone w § 1 pkt 1–6, ukończył aplikację notarialną, adwokacką lub radcowską i złożył odpowiedni egzamin, oraz przez okres co najmniej pięciu lat był zatrudniony na stanowisku referendarza sądowego w pełnym wymiarze czasu pracy.

Re: zamienniki do drukarki

majki_em / 2017-11-26 19:49
Ja przeciw, bo jak zamówiłem zamienniki, to mi wylewały, szybko zasychały i drukarka wariowała, myślała, że nie ma już tuszy i chciała nowych i co chwilę trzeba było wymieniać. Bez sensu.

Re: studia podyplomowe

majki_em / 2017-11-26 19:47
Zdobywanie wiedzy to według mnie nigdy nie jest strata czasu i pieniędzy. Wiadomo, najlepiej, kiedy się dopasuje profil podyplomówki do swojej pracy zawodowej.

Re: Rosja ma złoża diamentów? I to olbrzymie!

majki_em / 2017-11-26 19:41
Z jednej strony ludwik masz rację, z drugiej często złoża kamieni szlachetnych są znajdywane przypadkiem, przy okazji jakichś innych prac, czy poszukiwaniach zupełnie innego złoża. Rosja ma tak rozległe tereny, że zbadanie ich wszystkich to ogromne pieniądze. Badania geologiczne nie są proste i tanie o czym mogliśmy się przekonać, kiedy w Polsce szukali gazu łupkowego.

Re: Jak obniżyc koszty prowadzenia firmy?

majki_em / 2017-11-26 19:39
Grunt to dobra organizacja, poczytaj sobie na przykład o lean management.

Re: Rosja ma złoża diamentów? I to olbrzymie!

majki_em / 2017-11-26 19:33
Z jednej strony ludwik masz rację, z drugiej często złoża kamieni szlachetnych są znajdywane przypadkiem, przy okazji jakichś innych prac, czy poszukiwaniach zupełnie innego złoża. Rosja ma tak rozległe tereny, że zbadanie ich wszystkich to ogromne pieniądze. Badania geologiczne nie są proste i tanie o czym mogliśmy się przekonać, kiedy w Polsce szukali gazu łupkowego.

Najnowsze wpisy