Forum

Komentarze użytkownika "majon2"

Komentarze użytkownika: majon2

majon2 / 2008-09-26 01:39
Brawa na stojąco !!!

Re: W jaki fundusz włożyłwyś 75 000 zł. na lat 15 ?

majon2 / 2008-09-26 01:45
Nie wiem jak inni , ja wieżę w bank ziemski !

Re: Legalizacja domu

majon2 / 2008-11-25 00:47
Witam ,
Jak budynek jest na mapie to może budowa już jest zakończona, czy obecnie jest naliczany podatek za budynek ( nie mylić z podatkiem gruntowym ) jeżeli nie jest to trzeba zalegalizować samowolę budowlaną w której trzeba opisać całą sytuację .Pozdrawiam !
majon2 / 2009-06-23 22:14
a co myślicie o wolainfo !
majon2 / 2009-06-23 22:45
że dobra to ja wiem , ale na dzień dzisiejszy coś się tam święci , - 7,6 %
majon2 / 2009-07-02 07:44
naiwniak , Jak ogłoszono upadłość to dupa - WIELKI TRUP -KROSNO .Jak trafi się inwestor to może wykupi spółkę ale tylko w celu jej dalszej likwidacji ( po co mu konkurencja ) , a ty akcjami sobie d...ę podetrzesz . Mało tego jak skarb państwa pozbędzie się swojego pakietu to nowy właściciel będzie mógł robić co zechce a ,za rok przyjdzie do ciebie przekaz pocztowy na przymusowy wykup akcji po 0,01 zł . Wierz albo nie wierz mój brat miał do czynienia z taką spółką . Nie pamiętam ale przepracował w spółce 26 lat dostał cały pakiet akcji , część dokupił , Wszystko było cacy dopóki spółki nie kupił Duńczyk , a po miesiącu został tylko szyld (jednego dnia wszyscy dostali wymówienia i dupa ). W dniu zakupu akcje były po 12 zł a po likwidacji Duńczyk przesyła do domu już pieniądze za akcje po 0,01 zł . Wybór należy do ciebie . Za te akcje mógł kupić sobie paczkę zapałek . Mówię o spółce FOMAR która była jedyną w Polsce fabryką produkującą okładziny cierne ( klocki hamulcowe , sprzęgła ) . Jak na te czasy czyli lata 90 -te FOMAR robił okładziny lepsze od TEXTARA . Teraz siedzi jakiś prywaciaż i przepakowuje Chińskie klocki pod tą samą nazwą .

Najnowsze wpisy