Forum

Komentarze użytkownika "MAKARA"

Komentarze użytkownika: MAKARA

MAKARA / 2007-12-03 11:46
szybki JACK . Nie przeczytałam dokladnie . kolumny podobnie jak w bph , kliknij na walor cz gdzikolwiek , tylko nie czym zatwirdzic - ikona wyjście i kolory, może nie zrozumiałam. Jak pisałam nie wchodzi czas transakcji , ale jest w wykazie, może ci się to uda czekam na wiadośc.
MAKARA / 2007-12-03 11:35
szybki Jack . na stronie głównej z llewj strony informacje - notowania na niebiesko , kliknij , , pózniej z lewj na górze będą okna , akcje GPW , ZAZNACYC.WALORY. I RESZTA PODOBNIE JAK W BHP. NIE MOGŁAM WRZUCUC KOLUMNY CZAS, CHYBA SYSTEM CHODZI W KRATKĘ , JEST OKROPNY PRZECHODZĘ DO BPH Z POWROTEM.KTO MIAŁ COŚ NIE ROZLICZONE MOŻE W CIĄGU 14DNI PRZEJŚC DO BPH BEZ KOSZTÓW ZAKŁADAJĄC RACHUNEK / MAGNA/ JEŚLI COŚ CI WYJDZIE TO NAPISZ. ZLECENIA SKŁADA SIĘ PODOBNIE - TYLKO NIE AKTYWNE OKNO ZLECENIA , MOŻNA PRZEZ GŁÓWNĄ STRONĘ. POZDROWIENIA
MAKARA / 2007-11-21 21:45
Masz rację akurat papiętam te spadki . Walor mógł spaścv tyloko 10%, ale chyba spadały przez dwa tygodnie równo po 10. Wyniki przysyłało biuro maklersie i ksero rodawali w banku. Ale wówczas tak jak i dzis nie było to wesołe.Przeżylam kilka takich zdaezeń , ale z odległoscczasu mam wrażenie , że te są najgłębsze.nie było takiej łącznści ze światem i mniejsza była reakcja. Mam wrażenie z perespektywy czasu ,że z pewnościa nie trwało to tak długo
MAKARA / 2007-11-13 15:17
TOMOK. Trzeba poczeka na ustwę , czy też roporządzenie nie pamiętam co to było.Od projektu i róznych dyskusji będzie czasu dosyc , na podjęcie odpowiednich decyzji.
MAKARA / 2007-11-13 15:16
TOMOK. Trzeba poczeka na ustwę , czy też roporządzenie nie pamiętam co to było.Od projektu i róznych dyskusji będzie czasu dosyc , na podjęcie odpowiednich decyzji.
MAKARA / 2007-11-13 15:01
TOMOK obawiam się że zle kombinujesz, Tak łatwo nie pójdzsie z podatkiem , oczywiście jesli będą zyski w co należy wątpic. Dzisiejsza sesja zielona na wigu 2 0 jeszcze tego nie gwarantuje. Jak znam URZĄD S. I JEGO NADGORLIWOŚC DO SCIĄGANIA PODATKÓW TO Z PEWNOŚCIĄ ROZLICZĄ NA KONIEC ROKU. Zyski uzuskane do końca roku 2007 prawdpodobnie trzeba będzie zapłacic. Jednak ŻYCZĘ PODATKU BO TO JEST ŚCISLE POWIĄZANE Z ZYSKAMI. Nie zysków nie ma podatków.
POZDROWIENIA I ZIELENI WSZYSTKIM MIŁYM FORUMOWICZOM
MAKARA / 2007-11-08 14:45
Wolę czytac Was jak pisac. Jestem na giełdzie prawie od początku, kiedy było kilka spółek / TONSIL, ELEKTRIM , UNIWESA/ Miałam elektim był wtedy około 36 zł. myślałam że zarobiłam- nie sprzedałam, już chyba nigdy nie wrócił do tego poziomu. Zbieraliśmy się w banku - patrzyliśmy na wykresy z PARKIETU /GŁOWA, RAMIONA,/ o swiecach wtedy sie nie mówiło. Ważne były zyski i kontrakty. Mogę tylko stwierdzic, że większośc moich zysków była na wyczucie.Nie było tyle spekulacji. Teraz idą spólki w górę, które nie mają podstaw. Teraz czytam Wasze wypowiedzi i uczę się od Was analizuję to co piszecie Czasami zaglądam do portfeli i i trochę się dziwię że niektórzy z taką wiedzą jaką reprezentują na forum wybrali takie spólki.PRZEPRASZAM ZA WSPOMNIENIA, MYŚLĘ ŻE TO OSTATNI TAKI DŁUGI POST-
pozdrowienia i oczywiście duzch, dużych zysków.
MAKARA / 2007-11-08 13:36
Nie spytałam o pozwolenie gospodaraz , przeprszam
MAKARA / 2007-11-08 13:28
inwestorka 38
sledzę Wasze forum z zaiteresowaniem, szczególnie niektórych , Niesą tak ordynarne i cCHCIWE jak w bankiirze , gdzie dominuje zachłannośc i chciwośc. Dzis mnie do napisania skłonił PRÓCHNIK ze względu na Malgosię , wiem , że ma, no iposzedł w górę z czego się bardzo uciszyłam. Ja nie mam. SLICZN. jest tak miła i pełna życzliwości , że zasługuje na miłe słowa, oczywiście inni też.
Pozdrowienia i zysków.

Najnowsze wpisy