Forum

Komentarze użytkownika "malinas"

Komentarze użytkownika: malinas

Macierewicz prezesem PIS?

malinas / 2013-06-07 11:12
moim zdaniem osoby ktore kandyduja na bycie poslem powinni miec dokaldnie przeprowadzone badania dotyczace stanu psychicznego i podstawowej wiedzy politycznej. patrzac na tym co sie dzieje w polskiej polityce, mam wraszneie ze wiele osob powinno zostac wywalonych... ba mysle ze 3/4 calego sejmu. Osoby rzadace polska sa nie kompetnetne i niema co ukrywac ze tak jest. A Macierewicz jakos kandydat na prezesa PIS to jest smiech na sali juz. To tak samo jakby pawlowlska chciala zostac szeforwa.. ci ludzie nie sa normlani
malinas / 2013-06-07 10:09
kolejny potezny procesor. ciekawe jak cenowo bedze przystepny za jakis czas. niby ma te najnowoczesniejsze technologie ale musi miec do tego odpowiedni sprzet bo samo z sibie to ceizko zbey dzialal w starym zlomie. tak wiec napewno musi byc to duza inwestycj w sprzet

Ogródki Działkowe w Polsce. Rucha Palikota broni emerytów i rencistów

malinas / 2013-05-08 15:10
aa przepraszam bardzo czy ogrodki dzialkowe naleza tylko do emerytow i rencistow? sam jestem swiezo po studiach, pracuje i mam wlasna dzialeczke rekreacyjna i dzialkowa pod wielkim miastem i co? mnie to sie nie dotyczy juz xD?

Tańsze rachunki za prąd w Twojej firmie?

malinas / 2013-03-08 11:50
warto przepisac sobei firme na prywatnego dostawce energi. sami korzystamy z energa i naprawde rachunki sa znacznie nizszse. prognozowanie tez dziala naprawde dobrze ijestsmy zadowoleni z uslug przez nich swiadczonych

Czy pozycjonowanie stron jest opłacalne?

malinas / 2013-02-21 11:14
zastanow sie nad dzialaniem na facebooku :) obecnie w poslce jest tendencja rozwianiaja profili przez grupy ludzi zwiazanych z social media. Zajmuja sie calkowicei marketingiem na pforilu i biorac pod uwage ilosc uzytkownikow jaka jest na facebooku, przynosi to napewno wymierne korzysci

plan urlopów

malinas / 2013-02-04 13:13
Dzieki za szybka odpowiedz. A od jakiej liczby pracownikow musialbym tworzyc taki plan? Jaki urzad moze skontrolowac mi taka liste rozpisanych planow urlopowych ? Inspektor pracy ?

plan urlopów

malinas / 2013-02-04 08:58
czy jako własciciel drobnego przedsiebiorstwa jestem zobowiazany do stworzenia na koniec roku kalendarzowego planu urlopu na rok nastepny? Czy taki plan musi uwzgledniac wszystkie rodzaje urlopu tj. wypoczynkowy, zalegly, bieżacy? Czy taki dokument jest obowiazkowy do stworzenia ? Zatrudniam 4 pracowników.

Najnowsze wpisy