Forum

Komentarze użytkownika "Malowany12"

Komentarze użytkownika: Malowany12

Malowany12 / 2013-11-14 14:29
Przynajmniej tyle!! W końcu nie trzeba będzie płacić za drogie, nowe filmy!
Malowany12 / 2013-09-20 14:18
Jestem z fajniejszych rzeczy!!

Odwołanie od decyzji zakładu ubezpieczeń

Malowany12 / 2013-06-24 14:43
Pieniądze na rozpoczęcie działalności gospodarczej możesz uzyskać z co najmniej kilku źródeł:

Po pierwsze z Uni EUopejskiej , gdzie chyba jest do rozdysponowania ponad czterdzisći tysięy złotych , drugi sposób to udać się do powiatowego urzędu pracy po Kapitał dla bezrobotnych , po trzecie szukając kapitału na rozpoczęcie działalności gospodarczej możemy wnioskować o pożyczkę w Banku Gospodarstwa Krajowego

Re: Ranking "Foreign Policy": Tusk i Sikorski wśród 500 najpotężniejszych

Malowany12 / 2013-04-30 13:26
Zastanawia mnie jak można uznać takich polityków jak Tusk , czy Sikorski potężnymi, no chyba że mają na myśli że w Polsce, bo po za granicą nie znaczą nic...

Jak zostać żołnierzem zawodowym?

Malowany12 / 2012-06-27 13:03
Skończyłem technikum samochodowe. Na razie nie myślę o zdaniu matury , czy też pójścia na studia. Moim marzeniem zawsze było pójście do wojska. W jaki sposób mogę zostać żołnierzem zawodowy? Czy w ogóle bez matury jest szansa zę będę oficerem? I co najważniejsze , co będę miał zagwarantowane w sprawie emerytury dla mundurowych?

Re: Ranking najbiedniejszych posłów. Czy Palikot jest bankrutem?

Malowany12 / 2012-05-30 14:36
To już wiadomo czemu wziął się za politykę...

Obniżka na Orlenie

Malowany12 / 2011-08-12 13:47
Na Orlenie w końcu obniżki paliwa!! I to aż o 10 gr!! Mogli by tak obniżyć o 1 zł...nie pogniewałbym się!!

Re: zaklad pogrzebowy-to dobry interes?

Malowany12 / 2011-08-03 14:24
No w zasadzie trudno jest teraz zaistnieć na tym rynku, odrazu konkurencja zaczyna podcinać skrzydła!!

Konflikt palestyńsko-izraelski

Malowany12 / 2011-08-02 15:11
Izraelscy wojskowi są zdania że za pożarami na ZAchodnim Brzegu stoją Palestyńczycy , któ¶zy wykorzystując suszę wzniecają pożary!! Czyżby był to odwet Palestyńczyków za burzenie ich domów?

Re: Wypowiedzenie umowy...

Malowany12 / 2011-07-28 12:47
Dziękuję za pomoc!!

Wypowiedzenie umowy...

Malowany12 / 2011-07-27 15:47
Mam kilka pytań dotyczące wypowiedzenia umowy. Ile czasu przed odejściem z pracy należy złożyć wypowiedzenie? I czy takie wypowiedzenie musi zawierać wytłumaczenie czemu rezygnujemy z tek pracy, czy możemy to zachować dla siebie?

Afrykańczycy chcą odsunąć Wojewódzkiego

Malowany12 / 2011-06-10 14:10
Działacze Komitetu na rzecz Praw Afrykańskiej Społeczności w Polsce wystosowali list do ministra kultury o odsunąć Kubę Wojewódzkiego od przygotowań do koncertu inaugurującego polską prezydencję w Unii Europejskiej.
W zasadzie jestem zgodny z działaczami komitetu, Kuba Wojewódzki bądź co bądź , ale jest osobą medialną i nie powinien zawierać w swoich programach rasistowskich wypowiedzi!!

Czy komornik ma prawo do zajmowania rzeczy mojej rodziny?

Malowany12 / 2011-06-07 15:08
Cała sprawa , zaczęła się jakieś pół roku temu , gdy dostałem wezwanie zapłaty za nie spłacony kredyt (zjadły mnie odsetki), po miesiącu zaczął zjawiać się komornik, ostatnio stwierdził że zajmie rzeczy mojego dziecka, bo stwierdził że ja te rzeczy kupiłem!! Rzeczy zostały kupione za pieniądze mojego dziecka! Czy komornik ma do tego prawo?!

czemu paliwa ciągle w górę?

Malowany12 / 2011-04-29 12:46
WItam!! Przez jakiś czas mówiono że nie ma szans aby cena benzyny przekroczyła magicznej ceny 5 zł, teraz okazało się że już tak się stało!! Czemu benzyna ciągle idzie w górę, skoro w innych krajach jest o wiele tańsza!!

rodzina na swoim kolejne zmiany-kiedy można się spodziewać?

Malowany12 / 2011-04-27 14:22
WItam!! Czy wiadomo w ogóle mają byc wprowadzone zmaiany w programie "rodzina na swoim", już w necie wyszukałem się trzech różnych terminów i w zasadzie zastanawiam się czy te zmiany w ogóle wejdą w życie?!
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy