Forum

Komentarze użytkownika "Mały ale kozak"

Mały ale kozak / 2014-02-05 14:25
A czy wiadomo kiedy ma wyjść na pozostałe platformy?!

Śmigłowiec armii USA rozbił się w pobliżu granicy międzykoreańskiej

Mały ale kozak / 2013-04-16 14:39
No to będzie kolejna pożywka dla mediów żeby zaczęli nakręcać całą histerię dotyczącą sytuacji na półwyspie koreańskim!!

Dragon Ball Z 2013

Mały ale kozak / 2012-08-09 15:42
Widzielisćie może już trailer pełnometrażowego filmu animowanego Dragon Ball Z który ma trafić do kin w 2013 roku?! W końcu doczekałem czasów kiedy będę mógł pójść do kina Na Dragon Ball!!

Kursy walut-jak na nich zarobić?

Mały ale kozak / 2012-07-31 13:16
Zawsze interesowało mnie zarabianie na kursach walut...w jaki sposób ludzie którzy się tym zajmują zarabiają pieniądze... jak zaczynaliście swoją przygodę na FOREX-ie? Czy korzystaliscie z jakiś materiałów? Udaje się wam coś na tym zarobić?

będzie skandal na finale Euro

Mały ale kozak / 2012-06-29 14:43
No i co to ma do skandalu? Niech chłop sobie przyjedzie!! Skoro Putin może to czmeu Łukaszenko nie możę!!

Podatek katastralny w planach rządu? Tak mówi PiS

Mały ale kozak / 2012-06-15 14:50
W zasadzie już teraz nic by mnie nie zdziwiło... ten rząd jest strasznie nieobliczalny!!

Re: gdzie wybrac konto dla dziecka??

Mały ale kozak / 2012-05-23 14:37
Mogę polecić mBank!! Teraz co ciekawe wiele banków jest przychylnie nastawione na konta dla dzieci... polityka lojalnościowa!!

Dni wolne przysługujące stażyście

Mały ale kozak / 2012-05-02 13:14
Jestem stażystą w jednym z firm. Staż załatwiła mi uczelnia. Przepracuję tam już z dwa miesiące. Czy za te przepracowane miesiace przysługują mi jakieś dni wolone?

W Iraku mordują za orientację seksualną i za wygląd

Mały ale kozak / 2012-03-12 14:28
Totalna degradacja ludzkiego sumienia!! To jedyne co mogą przywieźć nasi żołnierze z misji w Iraku, Afganistanie!!

Expose Tuska.

Mały ale kozak / 2011-11-17 12:33
Ciekaw jestem czy po raz kolejny znowu usłyszymy długie ogólnikowe expose w wykonaniu Premiera Donalda Tuska. Zapewne będzie On mówił że musimy się przygotować na gorsze chwile...jak sądzicie czy tym razem będzie inaczej? Może w końcu usłyszymy jakieś konkrety , a nie puste frazesy...

Re: Śledczy przesłuchali załogę Boeinga 767

Mały ale kozak / 2011-11-03 14:18
Tylko żeby nie było takiej sytuacji że nagle prokuratura powie że to wina pilota, bo w tym kraju to wszystko jest możliwe!!

Zakupy w internecie

Mały ale kozak / 2011-10-21 15:18
Po ostatnich przygodach z kupowaniem na Allegro, zastanawiam się czy kupowanie w internecie, jest tak bezpieczne jak liczni ludzie zapewniają. Nie mogąc dojść swoich praw na Allegro, postanowiłem że się poddaje , że nie mam na to siły. Jak uchronić się przed oszustami w sieci, których jedynym celem jest to by wyłudzić od nas pieniądze?

do komputera mozna wszystko wpisać, szyjuje się masakra na drogach ! Kto na prowincji , policja ma terminal !?

Mały ale kozak / 2011-09-09 15:24
Forma elektroniczna jest dobrym pomysłem.

72 rocznica wybuchu II Wojny Światowej

Mały ale kozak / 2011-09-01 12:34
Dzisiaj mija 72 rocznica ataku Nazistowskich Niemiec na Polskę. 31 sierpnia, w przeddzień ataku III Rzeszy na Rzeczpospolitą doszło do prowokacji niemieckiej w Gliwicach, przebrani w cywilne ubrania essesmani wkroczyli do niemieckiej stacji, sterroryzowali niemiecką załogę i nadali komunikat : "Uwaga! Tu Gliwice. Rozgłośnia znajduje się w rękach polskich...", miał to być pretekst wydania decyzji Hitlera do ataku na Polskę.

"Wczasy pod gruszą".

Mały ale kozak / 2011-08-19 14:48
Mam pewien problem z moim pracodawcą, nie chcę on wypłacić mi ekwiwalent za "Wczasy pod gruszą". Uzasadnieniem jego jest że nie przepracowałem pełnego roku, z czym się zgodzę bo brakuje mi tygodnia do pełnego przepracowanego roku!! Proszę o poradę , co mam zrobić!!
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy