Forum

Komentarze użytkownika "Maniaa"

Komentarze użytkownika: Maniaa

Re: Jak obliczyć ekwiwalent za urlop?

Maniaa / 2013-02-01 20:17
Witam bardzo serdecznie,mam pytanie odnośnie mojej umowy,więc napiszę z czym mam problem i jeśli ktoś z Państwa będzie znał odpowiedź to będę niezmiernie wdzięczna...
W marcu zesłego roku nawiązałam umowę o pracę z pewną spółką i pracuje w sklepie na umowę na czas określony a mianowicie 2 lata z okresem wypowiedzenia 2 tygodniowym,ze względów tzw wyzysku pracownika przez pracodawcę i ciągłe kombinowanie mojego szefa za co by tu pracownika obciążyć spowodowało,że pomimo potrzeby pracy mam jedną wielką niechęć do nich i brak chęci pracy,jednym słowy wielki wyzysk...pracuje w nim najdłużej i podczas roku przewinęło się kilka osób...gdzie nie mam pewności co do tych osób-czy wraz z nimi nie ubywał towar ze sklepu,a mój pracodawca się tym nie przejmował...i nagle doszło do remanentu i za braki ja odpowiadam finansowo bo odciągnie mi pieniądze z pensji...uważam że jest to niesprawiedliwe,więc postanowiłam iść na urlop 10-cio dniowy by wszystko przemyśleć...znalazłam pracę którą zaczynam od wtorku 5 lutego..więc chce złożyć wypowiedzenie,co muszę w nim zawrzeć bym sobie nie zaszkodziła,jakie powinno być wynagrodzenie za tenże urlop gdzie pracuje na pełny etat,a miesięczne wynagrodzenie to 1500zł netto,oraz czy mogę dając wypowiedzenie uwzględnić w nim,fakt że teraz chce wykorzystać dni jakie mi zostały,zatem proszę o odpowiedź i z góry serdecznie dziękuję

Najnowsze wpisy