Forum

Komentarze użytkownika "marcelina83"

Komentarze użytkownika: marcelina83

PROSZE SZYBKO O POMOC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

marcelina83 / 2011-11-29 23:11
Otrzymalam wypowiedzenie z trzymiesiecznym okresem wypowiedzenia z powodu opieki nad dziecmi i chorobowym,wiem ze to jest nie zgodne z prawem chce powiadomic sad pracy ale chce sie upewnic czy mam do tego prawo na chorobowym bylam 171dni poniewaz mama mi umarla i niemoglam sie pozbierac w dokumencie wypowiedzenia mam napisane ze z tego powodu i opieki nad chorym dzieckiem zostalam zwolniona czy nadaje sie to do sadu pracy??jakie roszczenia mozna z tego tytulu dochodzic???????//

Czy socjalne pieniadze fima nie musi dac?

marcelina83 / 2011-11-25 18:25
czy jesli firma miala kryzys tymczasowy to moze nie wyplacic socjalnych pieniedzy?bonow czy tak zwanych wczasow pod grusza?obecnie firma zmienila nazwe i dobrze prosperuje

Pieniadze SOCJALNE PRACOWNIKOW

marcelina83 / 2011-11-24 20:42
Mam pytanie i prosze o porade,rade czy gdy firma miala przejsciowy kryzys to moze zabrac pieniadze socjalne wszystkich pracownikow, i nie dac wczasow pod grusza tak zwanych lub bonow na swieta?!w tej firmie panuje samo wolka i jest totalny meksyk

Re: ILE JEST DNI NA DOSTARCZENIE ZWOLNIENIA

marcelina83 / 2011-11-17 11:57
Tak wiem ze jest 7 dni a ja spojrzalam na umowe mam tam napisane ze zwolnienie trzeba dostarczyc w ciagu 3 dnich wiec juz nie wiem jak to jest???!!!!!

Re: ILE JEST DNI NA DOSTARCZENIE ZWOLNIENIA

marcelina83 / 2011-11-16 18:15
chodzi o podanie zwolnienia L4 np w ciagu 3 dni czy to moze byc prawo wewnatrz zakladowe?ustalone przez pracodawce ja czytalam w kodeksie ze na to jest 7 dni i czy moze pracodawca wykorzystac to jako powu do zwolnienia

Ile jest dni na dostarczenie zwolnienia

marcelina83 / 2011-11-16 16:13
Czy firma moze miec jakies prawo zakladowe co do podania zwolnienia moze wymusic np podanie zwol?czy moze z tego tytulu zwolnic pracownika lub miec powody do tego?

Re: ZWOLNIENIE PO POWROCIE Z CHOROBOWEGO PROSZE O POMOC!!

marcelina83 / 2011-11-15 13:31
no tak zgadzam sie w zupelnosci nie mam zamiaru godzic sie na cos takiego bo dla mnie przyjecie zwolnienia za porozumieniem stron jest krzywdzace czy mozna nagrac rozmowe z kierownictwem w momecie proponowania takiej propozycji i odmowie z mojej strony?taka rozmowa moze bardzo roznie sie potoczyc,mozna by bylo wykorzystac ja w celu mobingu

Re: ZWOLNIENIE PO POWROCIE Z CHOROBOWEGO PROSZE O POMOC!!

marcelina83 / 2011-11-15 09:01
Jeszcze mam pytanie firmy robia rozne chwyty i dobrze wiemy jak jest gdy chca sie pozbyc pracownika ktory chorowal dosc dlugo czyli jest nie wydajny,zmuszaja i strasza roznymi rzeczami ze jak sie nie zgodzi pracownik na zwolnienie porozumieniem stron to oni tak zrobia ze i tak zwolnia pracownika i znajda inny sposob aby sie go pozbyc co zrobic gdy znajdziemy sie w takiej sytuacji sad pracy?czy mozna cos zrobic?!

Re: ZWOLNIENIE PO POWROCIE Z CHOROBOWEGO PROSZE O POMOC!!

marcelina83 / 2011-11-14 18:35
Rozumiem i dziekuje bardzo bardzo mi to pomoglo

Re: ZWOLNIENIE PO POWROCIE Z CHOROBOWEGO PROSZE O POMOC!!

marcelina83 / 2011-11-14 13:51
Jesli chodzi o wypowiedzenie jedno stronne na jakiej jest zasadzie?

Re: ZWOLNIENIE PO POWROCIE Z CHOROBOWEGO PROSZE O POMOC!!

marcelina83 / 2011-11-14 12:41
Dziekuje bardzo jesli sie nie zgadzam z zwolnieniem za porozumieniem stron czy odmowa ustna jest wystarczajaca czy trzeba spozadzic cos na pismie

ZWOLNIENIE PO POWROCIE Z CHOROBOWEGO PROSZE O POMOC!!

marcelina83 / 2011-11-13 18:58
Witam pracuje juz 4lata w firmie mam umowe na czas nie okreslony i problem polega na tym ze chorowalam 180dni,wracam teraz do pracy i z cala pewnoscia beda chcieli mnie zolnic,kierownik dal mi do zrozumienia z tym ze nie wiem czy moga to zrobic po moim powrocie,i czy moga mi dac wypowiedzenie za porozumieniem stron do podpisu jesli jest to nie zgodne z prawem to co moge zrobic,i co moze pracodawca a czego nie bo nie mam pojecia co zrobic gdy mnie zaskocza jakims dziwnym numerem a gdy cos podpisze to juz odwrotu nie ma prosze o pomoc

Najnowsze wpisy