Forum

Komentarze użytkownika "Marcin_Trzas"

Re: REVOLUT TRADE UWAGA!!!

Marcin_Trzas / 2023-08-03 12:21
Zostałem oszukany za pomocą Revolu Trade. Zacząłem handlować, moim analitykiem był Robert Maccardi. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że mam do czynienia z oszustem. Gościu ma nawet swoją stronę internetową. Jego mail powinien dać mi do myślenia, bo jak analityk może mieć w nazwie napisane robcio!!!! Tragedia. Jest mi mega wstyd, czuje się jak głupek, że dałem się tak nabrać. Ciągle wpłacałem kase i czekałem aż zarobię dobrze, żeby wypłacić. Jak już do tego doszło, to ciągle jakieś wpłaty, błędy i pieniędzy nie dostałem nigdy. Wszystko działo się tak szybko, że nie miałem czasu myśleć. Utopiłem prawie 400 000 zł!!!! Znajoma znalazła namiar na chyba jedyną dobrą i istniejącą kancelarię w Polsce, która zajmuje się tylko takimi sprawami. Przekazałem dowody, zapoznali się i zdecydowali zająć moją sprawą bo oszustwo na Revolut Trade jest im świetnie znane i już działają w moim interesie. Jedyna kancelaria detektywistyczna, która robi takie rzeczy, inni tylko próbują, a wiem to bo nie do jednej kancelarii po drodze trafiłem. Jak ktoś szuka pomocy to tylko tutaj 534996035. Chwała im, że takie sprawy ogarniają i są w stanie pomóc. Mogłem zacząć współpracę na odległość, ale tyle razy się nadziałem, że pojechałem do nich na spotkanie i odrazu poczułem że mam do czynienia z profesjonalistami.

Najnowsze wpisy