Forum

Komentarze użytkownika "marcinn1"

Komentarze użytkownika: marcinn1

Re: Nowoczesna łazienka - gdzie kupię płytki?

marcinn1 / 2014-12-02 15:50
A myślisz, że jakość też taka sama i bez uszkodzeń? Bo przymierzam się do wymiany płytek w łazience i właśnie zastanawiałem się nad skorzystaniem z internetowego sklepu. Masz w tym jakieś doświadczenie? Płytki dotarły całe?

Re: Bezpieczny dom? Po pierwsze zamek i drzwi

marcinn1 / 2014-12-02 15:46
Zgadzam się z osobami nie wierzącymi w moc zamków i drzwi. Owszem, działają na początkujących złodziei, ale jak ktoś jest fachowcem to przejdzie nawet przez najlepszy zamek. Teraz włamań nie brakuje i ludzie są zaskoczeni, bo drzwi nie dały rady.

Re: Jak wybrać rolety do okien?

marcinn1 / 2014-12-02 15:41
To racja, mają dobre produkty. Moja mama kupowała u nich rolety do okien dachowych i bardzo dobrze się sprawują.

Re: Wyposażenie sypialni - materace

marcinn1 / 2014-12-02 15:35
My mamy w rodzinie alergika, który musi unikać kurzu. Kupuje materace z silikonowym wypełnieniem i jest ok. O lateksie nie słyszałem.

Re: Czy warto kupić mieszkanie u dewelopera?

marcinn1 / 2014-12-02 15:31
Jak ktoś nie ma czasu, to dobre rozwiązanie. Jeśli jednak się nim dysponuje, to warto trochę pochodzić i można tanio coś znaleźć. Nie wszyscy sprzedają przez pośredników.

Re: SLD składa wniosek do prokuratury ws. 3 posłów PiS-u

marcinn1 / 2014-11-10 22:39
I bardzo dobrze. Wreszcie powinni u nas ukrócić tego rodzaju praktyki i zachowania. Szczerze to uważam, że powinni ich posadzić za wyłudzenie. Może wreszcie nasza polityka zaczęłaby wyglądać inaczej.

Re: Nauka angielskiego przez skype z wykwalifikowanym lektorem?

marcinn1 / 2014-11-10 22:38
Moim zdaniem lepiej uczyć się w sposób tradycyjny, w grupie, w zwykłej szkole językowej. Ale oczywiście co kto lubi. Może komuś właśnie nauka przez skype odpowiada najbardziej. Do mnie ta forma jakoś niespecjalnie przemawia. Ale może się nie znam.

Re: pewny kierunek studiów

marcinn1 / 2014-11-10 22:36
Teraz chyba nie ma takich kierunków. Nie o kierunek, który się skończyło chodzi, ale posiadaną wiedzę i przede wszystkim doświadczenie. Można skończyć coś totalnie odjechanego, ale mieć doświadczenie i bez problemu znajdzie się wtedy pracę zaraz po albo jeszcze na studiach.

Re: Luksusowe zakupy w sieci. Przegląd najlepszych e-sklepów

marcinn1 / 2014-11-10 22:35
Jak mam robić naprawdę luksusowe zakupy to wybieram stacjonarne sklepy, w których mogę towar obejrzeć. Tym bardziej, że teraz nie jest problemem takie znaleźć. W sieci to można kupować coś tańszego. Luksus to nie kupowanie w Internecie

Re: Zakupy grupowe

marcinn1 / 2014-11-10 22:33
Nie lubię takiej formy zakupów. zresztą jakoś jej nie dowierzam. Tyle było afer - wolę kupować drożej, ale jednak pewniej

Re: przewóz roweru w pociągu

marcinn1 / 2014-10-08 22:35
Oczywiście, że trzeba mieć bilet na rower. Bez tego nie da rady. I najlepiej jechać pociągiem, który ma specjaln ywagon rowerowy

Re: Chorwacja czy Hiszpania?

marcinn1 / 2014-10-08 22:33
Jak dla mnie zdecydowanie Chorwacja chociaż Hiszpania też ma ciekawe miejsca do zaoferowania. Ale ja jednak preferuję Chorwację

Re: zakupy grupowe a tanie wakacje

marcinn1 / 2014-10-08 22:31
Sporo słyszałem o zakupach grupowych i niestety nie zawsze okazuje się to być dobra decyzja. Z wakacjami bym więc nie ryzykował jednak

Re: Atrakcyjne wakacje w Polsce

marcinn1 / 2014-10-08 22:30
dla niektórych wakacje w Polsce nigdy nie będą atrakcyjne. Trochę smutne, ale cóż

Re: Wyposażenie sypialni - materace

marcinn1 / 2014-08-31 20:28
Materac ważna rzecz. Tutaj nie ma co oszczędzać. Najlepiej kieszeniowe (sprężynkami w osobnych kieszeniach i z jakiegoś dobrego materiału nie wywołującego alergii np. silikon. Spokojnie można kupić przez internet. Chociaż warto się też przejść po sklepach i położyć na próbę na danym modelu.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy