Forum

Komentarze użytkownika "marduk"

Komentarze użytkownika: marduk

marduk / 2008-01-19 21:18
Ma pan rację. Polska nie posiada żadnej znaczącej siły w sferze militarnej. Jedyne, na co stać Polską armię to wysyłanie wojska tam gdzie amerykanie robią łomot, na przykład podczas inwazji na Afganistan czy Irak. I jedynym blefem, który został tutaj ujawniony to ten, że Polska nie boi się Rosji wypowiedziany przez Bogdana Klicha. Polska polityka zagraniczna powinna opierać się na partnerstwie i biznesie. Szczególnie to się tyczy tak chłonnego rynku jak rosyjski. Dzięki obecnym rządzącym cała Unia robi ze wschodem interesy a my jesteśmy mówiąc dosadnie dymani!
marduk / 2007-12-27 11:37
boją się dlatego, że przy ewentualnej inwazji na Iran tak silna obrona przeciwlotnicza może im zrobić kuku:) Wyrzutnie rakiet S-300 to naprawde groźny sprzęt a strata każdego amerykańskiego chłopca to cios dla ich morale i pretekst dla opini publicznej sprzeciwiającej się wszelakim interwencjom zbrojnym ze strony USA. Już nie wspomnę, że byle F-16 kosztuje ponad 30mln dolarów a przewaga powietrzna to dla Stanów sprawa kluczowa. Iran ma prawo sie bronić przed zapendami i rojeniami Busha.
marduk / 2006-11-25 17:32
Dziękuje. Konta jeszcze nie mam. Kiedy już załoze pójdę za twoja radą ;-) Pozdrawiam !!

Re: a oto moja historia -ale od samego początku

marduk / 2006-11-25 16:36
Swietny wynik. Naprawde musisz miec talent do pomnażania pieniedzy wiec może Ty mi doradzisz jak zarobic na 300zł moich zaskurniaków i czy w ogóle jest to możliwe?

Re: Kim jesteś - prosimy, napisz

marduk / 2006-11-25 14:05
-Kamil
-22 lata
-student 3 roku zarządzanie i marketing
Interesuje sie wszystkim po troszku: psychologią , astrologią ponieważ warto wiedzieć z kim rozmawiasz i kim sam jesteś ; marketingiem bo potrzeby ludzkie też są ważne ; ekonomią gdyż świat się tak naprawde wokół niej kręci (nie wokół Słóńca:-)) ; wojskowością dlatego że dobrze wiedzieć czy jeszcze jesteśmy bezpiecznii ; oraz od niedawna interesuje sie giełdą i inwestowaniem ponieważ na zabezpieczenie finansowe nigdy nie jest za wcześnie. POZDRAWIAM!!:-)

Jak zainwestować w akcje i zarobić??

marduk / 2006-11-25 13:19
Witam! jestem studentem 3 roku i dysponuje niewielkimi środkami.Dlatego moje pytanie jest skierowane do bardziej doświadczonych ludzi. Czy i jak można zainwestowac w akcje 300zl aby trochę zarobić. Czy biura maklerskie akceptują tak niskie sumy a może istnieje inna droga do kupowania akcji. Być może znacie jakieś pozycje książkowe które mogą pomóc. Z góry dziękuję za wszelkie porady:-)

Najnowsze wpisy