Forum

Komentarze użytkownika "marekkmiecik"

Re: Faktura VAT.

marekkmiecik / 2017-10-27 13:04
jezeli tylko wystawiacsz faktury vat to ma prosta sprawe bo takie progrmay z tak maja funkcjonalnoscia sa bardzo tanie. np. z 8zl na miesiac, co to jest? Takze na twoim miejscu bym zainwestowal w jakis program tani. Platne sa stabilne, a te bezplatne to jakos im nie ufam osobiscie, no ale jak kto woli. Ja ci moge polecic www.systim.pl jaki uzywam i to jest tylko 8zl za msc za faktury, wiec chyba nie tak duzo? a nie musisz sie martwic przepisami prawa, aktualizacjami bo wszystko robia za darmo.

Re: oprogramowanie - na ile komputerów?

marekkmiecik / 2017-10-27 13:03
zalezy o jaki program ci chodzi z tymi programami stacjonarnymi na dysk twardy komputera - bywa rozne. Jezeli chodzi ci natomiast o progrmay online to one sa przystosowane do uzywania jednoczesnie kilu uzytkownikow (stanowisk) na roznych komputerach. Np. systim.pl bardzo ci polecam w tej kwestii.

Re: Bezpłatny program do wystawiania rachunków

marekkmiecik / 2017-10-27 12:59
jezeli chcesz tylko faktury wystawiac bez VAT to na twoim miejscu bym zainwestowal w jakis program tani. Platne sa stabilne, a te bezplatne to jakos im nie ufam osobiscie, no ale jak kto woli. Ja ci moge polecic www.systim.pl jaki uzywam i to jest tylko 8zl za msc za faktury, wiec chyba nie tak duzo? a nie musisz sie martwic przepisami prawa, aktualizacjami bo wszystko robia za darmo. NO a testy masz za darmo, wiec mozesz wyprobowac sobie na razie, jak chcesz.

Re: program do rozliczania sprzedaży

marekkmiecik / 2017-10-26 16:03
do sprzedazy uzywa fajny program moja zona i moim zdaniem jest rewelacyjny. Sprzedaz w pelnym zakresie jest obslugiwana i faktury sprzedzowe, platnosci, zamowienia, jak rowniez pelen magazyn, drukarka fiskalna - dokumentami odpowiednimi mozna regulowac stany magazynowe itd. Naprawde spoko program, do tego duzo raportow do pobrania itd. Sprawdz sobie na stronie www.systim.pl czy tez by ci nie podpasowal

Re: Jak wystawić fakturę ?

marekkmiecik / 2017-10-26 15:58
Ja prowadze sklep internetowy i tez glownie tylko faktury mnie interesuja i naprawde z reka na sercu moge ci polecic program ze strony www.systim.pl bo jest baaaardzo fajny i prosty - to drugie chyba najwazniejsze jest w sumie. Bledow zadnych nie zauwazylem w tym programie, a pracuje na nim juz 4 lata, takze zobacz i moze tobie tez sie spodoba

Re: Jakie oprogramowanie dla małej firmy?

marekkmiecik / 2017-10-26 15:56
powiem tak... darmowe jak darmowe i tak sa na jakis okrelsony czas albo maja jakies limity, brak aktualizacji itd.. takze dobrze sie zastanow. Bo niektore programy naprawde nie sa drogie jak sie policzy, ja np. same faktury tylkko wystawiam i place 8zl msc.. co to za kwota? praktycznie zadna, a przynajmniej o nic sie nie martwie. Ja ogolnie uzywam programu ze strony www.systim.pl

Re: Darmowe programy dla firmy

marekkmiecik / 2017-10-26 15:55
ja ogólnie też zajmuje się sprzedaża tego typu rzeczy, tzn. w sumie to mojej zonie to przekazalem i ona sie tym zajmuje i bardzo fajny program, ktory moze ci wpsomoc taka prace to systim.pl. Wejdz na ich strone www.systim.pl i potestuj, zobacz jak wyglada. Moja zona stwierdzila ze to bardzo rozsadny i prosty program bo nie wiele trzeba klikac, a monza duzo zrobic

Re: Program do wystawiania rachunków

marekkmiecik / 2017-10-26 15:52
ogólnie to teraz juz rachunkow nie musisz wystawiac bo zastepuje sie je fakturami po prostu i w programie jaki ja uzywam to jest po prostu podzial na FAKTURY i FAKTURY ZW. Z VAT (czyli ogolnie danwy rachunek)., Takze jak najbardziej mozesz sobie w programie powystawiac to co chcesz. Sprawdz sobie na stronie www.systim.pl

Re: Program do wystawiania faktur VAT

marekkmiecik / 2017-10-26 15:49
wydaje mi sie, ze calkiem sporo programow udostepnia taka mozliwosc filtrowania, ale moge sie mylic. W kazdym badz razie program jaki ja uzywam - www.systim.pl ma taka funckje i mozesz sobie zobaczyc, czy to ejst to czego szukasz..

Re: Program do wystawiania faktur VAT

marekkmiecik / 2017-10-26 15:45
nie wiem jak filtrowanie wygląda w innych programach, nie mniej jednak wydaje mi się, że w większości powinno być. Na pewno w programie jaki ja używam jest tak funkcja - www.systim.pl możesz sobie zobaczyć czy to jest to czego szukasz..
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - marekkmiecik.]

Re: Program do faktur automatycznych

marekkmiecik / 2017-10-20 12:20
w programie jaki sam uzywam jest mozliwosc zaimportowania faktury z excela i to by chyba rozwiazalo twoj problem www.systim.pl

Re: program do zarządzania projektami

marekkmiecik / 2017-10-20 12:19
nie wiem jak bardzo chcesz rozbudowany ten program, ale ja uzywam systim.pl i bardzo polecam do tych spraw

Re: Zarzadzanie sklepem internetowym

marekkmiecik / 2017-10-20 12:17
no ja obsługuje ksiegowosc w jednym programie, ktory umozliwia wlasnie zalozenie U NICH sklepu (w cenie pakietu juz, wiec w sumie za darmo) i tam wtedy masz obsluge do tego magazynu, faktur, zamowien, ksiegowosci itd.. ALBO podpinasz swoj sklep z innej platformy np. shoper i tez zaczytuje ci wszystko do programu. To wlasnie taki typowy program do zarzadzania sklepem ich lub swoim, wiec polecam ci zajrzec na www.systim.pl i sprawdzic.

Re: Program do wystawiania paragonów

marekkmiecik / 2017-10-20 12:15
no jeżeli chodzi o drukowanie paragonów fiskalnych na drukarce fiskalnej albo zwykłej HP to tylko ci polece program systim.pl, czyli po prostu weejdz na strone www.systim.pl i sobie przetestuj. Zarąbisty właśnie ten program bo ja też nie mam drukarki fiskalnej tylkoz wykłą i mogę wydrukować w ten sposób paragon fiskalny!!! Czyli najpierw w programie wystawić dokument o nazwie paragon fiskalny a wtedy mozesz o albo sfiskalizowac na fiskalnej drukarce albo pobrac do wersji PDF i wydrukowac na swoim HP. Działaj!

Re: Program do drukowania faktur.

marekkmiecik / 2017-10-19 16:25
wystawianie w jedne klik i drukowanie w jeden klik to chyba wystarczajace, hehe? ;) ogolnie przez program www.systim.pl wystawisz sobie doslownie w mgnieniu oka wszystko, tylko wiadomo najpierw trzeba wprowadzic sobie do bazy kotnrahentow bo tak bedzie najszybciej i potem tylko z listy wybierzesz kontrahenta, ustawisz jakie spodstawy, dodasz produkt i koniec. Ogolnie to NIEBO w porownaniu do faktur jakie trzeba bylo kiedys recznie wystawiac.

Najnowsze wpisy