Forum

Komentarze użytkownika "marekkmiecik"

Re: Najlepszy i prosty program?

marekkmiecik / 2017-09-12 16:23
sprawdź sobie jeszcze www.systim.pl

Re: Program do faktur VAT

marekkmiecik / 2017-09-12 16:26
a ja uzywam i jestem zadowolony. Nic w tym kraju nie ma za darmo. Jak ktos chce dobry program to musi jakis gorsz do niego dolozyc. Pakiet Office nawet nie chca dorzucac za darmo, a jak chcesz taka podstawe uzywac to musisz wykupic.. a wole Microsoft Office niz jakis inny badziew - wiadomo.. takze wole sobie wykupic i miec bez problemow..

Re: Program do wystawiania faktur

marekkmiecik / 2017-09-14 15:49
od lat na systim.pl

Re: dobry program magazynowy online ?

marekkmiecik / 2017-09-14 15:50
ile ludzi tyle opinii, nie testowalem wiec nie powiem ci koelgo, ale ogolnie ja dzialam na podobnym SYSTIM.PL i tez rewelacja :)

Re: Faktury, rachunki do zleceń, pity - jaki program

marekkmiecik / 2017-09-14 15:52
do takich spraw super sie sprawdza program SYSTIM.PL bo masz tu i faktury, i wlasnie kadry - gdzie wprowadzisz umowy i rachunki o ktore ci chodzi, no i w ogole wiele innych opcji w jednym. Sprawdz

Re: Jaki wybrać program do firmy? - POMOCY!

marekkmiecik / 2017-09-14 15:53
do wystawiania tylko faktur to prawie kazdy program jest prosty i bedzie przyjemny, ale pytanie czy szybko w nich cos znajdziesz, czy szybko wystawisz ta fakture i czy poprawnie. Ja ogolnie korzystam z SYSTIM.PL i aktualizuja non stop ten program za darmo, jest zgodny z przepisami prawa, wyliczenia sa prawidlowe, fakture mozna szybko wystawic itd. takze mozesz sobie sprawdzic bo uzywam od lat. Moze ci sie spodoba

Re: Jaki program dla mikro-firmy ?

marekkmiecik / 2017-10-19 16:19
bardzo ci polecam najprostrzy program chyba jaki sitnieje www.systim.pl - dla mikro idealny bo nie musicie sie dlugo w niego wdrazac

Re: Wystawianie faktur

marekkmiecik / 2017-10-19 16:21
ogolnie powiem ci tak, ja mam sklep zalozony na platformie www.systim.pl i do tego mam allegro i w programie wlasnie systim.pl obsluguje moj sklep oraz allegro - zaczytuje mi wszystkie zamowienia ze sklepu i aukcje z allegro. Potem moge szybko kliknac i wystawic jakis dokuiment sprzedazy itd itp. naprawde cacko, sprawdz sobie

Re: Jaki program do faktur ?

marekkmiecik / 2017-10-19 16:22
ogolnie najprostrzy program i chyba najprzyjemniejszy jaki dotychcas obslugiwalem to www.systim.pl i do tego mysle ze 8zl na msc to nie duzo? Mozesz sobie u nich 30 dni potestowac i zastanow sie potem, ale ogolnie polecam bo juz rok wystawiam faktury i wszystko jest super, chwila moment i mam wystawione wszystko

Re: Program do wystawiania Faktur

marekkmiecik / 2017-10-19 16:24
jezeli chcesz jakis naprawde najprostrzy program, ale tez ladny wizualnie oraz bezpiecnzy to mozesz sprawdzi sobie program jaki uzywam www.systim.pl ogolnie jestem bardzo zadowolony, do tego jest tani, obsluga techniczna bardzo fajna i mila, nie mam powodow do narzekan

Re: Program do drukowania faktur.

marekkmiecik / 2017-10-19 16:25
wystawianie w jedne klik i drukowanie w jeden klik to chyba wystarczajace, hehe? ;) ogolnie przez program www.systim.pl wystawisz sobie doslownie w mgnieniu oka wszystko, tylko wiadomo najpierw trzeba wprowadzic sobie do bazy kotnrahentow bo tak bedzie najszybciej i potem tylko z listy wybierzesz kontrahenta, ustawisz jakie spodstawy, dodasz produkt i koniec. Ogolnie to NIEBO w porownaniu do faktur jakie trzeba bylo kiedys recznie wystawiac.

Re: Program do wystawiania paragonów

marekkmiecik / 2017-10-20 12:15
no jeżeli chodzi o drukowanie paragonów fiskalnych na drukarce fiskalnej albo zwykłej HP to tylko ci polece program systim.pl, czyli po prostu weejdz na strone www.systim.pl i sobie przetestuj. Zarąbisty właśnie ten program bo ja też nie mam drukarki fiskalnej tylkoz wykłą i mogę wydrukować w ten sposób paragon fiskalny!!! Czyli najpierw w programie wystawić dokument o nazwie paragon fiskalny a wtedy mozesz o albo sfiskalizowac na fiskalnej drukarce albo pobrac do wersji PDF i wydrukowac na swoim HP. Działaj!

Re: Zarzadzanie sklepem internetowym

marekkmiecik / 2017-10-20 12:17
no ja obsługuje ksiegowosc w jednym programie, ktory umozliwia wlasnie zalozenie U NICH sklepu (w cenie pakietu juz, wiec w sumie za darmo) i tam wtedy masz obsluge do tego magazynu, faktur, zamowien, ksiegowosci itd.. ALBO podpinasz swoj sklep z innej platformy np. shoper i tez zaczytuje ci wszystko do programu. To wlasnie taki typowy program do zarzadzania sklepem ich lub swoim, wiec polecam ci zajrzec na www.systim.pl i sprawdzic.

Re: program do zarządzania projektami

marekkmiecik / 2017-10-20 12:19
nie wiem jak bardzo chcesz rozbudowany ten program, ale ja uzywam systim.pl i bardzo polecam do tych spraw

Re: Program do faktur automatycznych

marekkmiecik / 2017-10-20 12:20
w programie jaki sam uzywam jest mozliwosc zaimportowania faktury z excela i to by chyba rozwiazalo twoj problem www.systim.pl
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy