Forum

Komentarze użytkownika "Mari3"

Komentarze użytkownika: Mari3

Re: Giełdowy System Transakcyjny GST SYSTEM

Mari3 / 2007-07-08 22:29
juz sama strona nieciekawa... skoro bylby dobry i rentowny autor na nim by zarobil i staral sie zadzialac marketingiem zeby przyciagnac innych i zamowil by stronke www jakas profesionalna... moim zdaniem... system nie warty
Mari3 / 2007-07-08 22:19
napisze to dla Twojego dobra... bo to moze wiazac sie z Twoja $....

inwestor charakteryzuje sie szybkoscia pojmowania, wyszukiwania informacji, itp... jesli chcesz zaczac inwestowac w realu zacznij troszke myslec... jak chcesz analizowac ruchy spolek... ktore glownie wiaza sie z wyszukiwaniem informacji skoro nie umisz... znalezc strony banku ING, BOSa czy innej?

pozdro

Dywidenda

Mari3 / 2007-07-03 16:04
Witam,
troszke juz zrobilem operacji na gieldzie to jedna z prawa do dywidendy bede korzystal pierwszy raz... moze mi ktos wytumaczyc dlaczego dzis kurs odn na CCC rozpoczal sie od 76 zl (wczoraj zakonczyl na 77zl) ? 5.07.07 ma byc prawo przyznania dywidendy 1zł/akcje... i dzis od kursu odjeli 1 zl dywidendy? przeciez dydwidenda to prawo akcjonariusza do podzialu w wypracowanych zyskach.. dlaczego kwota dywidendy jest odejmowana od kursu? przeciez dywidenda to dodatkowy dochod a nie czesc tego co mamy w akcjach?
Mari3 / 2007-07-03 10:18
milo by bylo... narazie (9:59) 6.47PLN (+3,52%)

UP! UP! :) niestety jestem na minusie narazie... wszedlem 6.78PLN
Mari3 / 2007-07-02 17:39
brak slow

Re: Tydzień na GPW: rynek nadal w trendzie wzrostowym

Mari3 / 2007-07-01 14:51
ciekawy raport:) a DM Millenium na odwrot trabi... ze poczatek lipca to 10% korekta

Re: KOLASTYNA

Mari3 / 2007-07-01 14:23
w perspektywnie dlugoterminowej to z pewnoscia dobra inwestycja...zwlaszcza ten podboj morza srodzmiemnego o tym swiadczy... no a w Polsce swietna pogoda w te wakacje:)

tyle ze ostatnio troche martwi mnie jej kurs... strasznie nerwowy...i czesto ostatnio na minusie
jak sadzicie na jakim kursie (w dol) sie zatrzyma i zacznie znow rosnac?
pozdrawiam

Re: CCC

Mari3 / 2007-07-01 14:21
nie sadzicie ze ostatnio NG2 (CCC) dziwnie sie "zachowuje"?
kurs od 2 sesji sie praktycznie nie zmienial, male obroty...
moze to ma cos wspolnego z wyplata dywidendy ktora jest przyznawana 05.07 - kazdy czeka na jej przyznanie?
jak sadzicie?
pozdrawiam

Re: FON

Mari3 / 2007-07-01 14:17
EH jakie tu co niektorzy herezje pisza;) ze straty, itp. ja w sumie na GPW dopiero od niedawna siedze ale ta sytuacje akurat rozumiem...

ja wszedlem w FON 12.06 kupilem za 0,87PLN dzien pozniej kiedy kurs odn wynosil 0,29 sprzedalem za 0,56PLN osiagajac ponad +90% (jestem na teoretycznej stracie 0,31PLN/akcji) ale na dodatek mam jeszcze PP ktore moge albo sprzedac kiedy beda one notowane (do dnia dzisiejszego NIE WIADOMO kiedy to nastapi) albo kupie akcje nowej emisji za 0,10PLN/szt i bede mial 3 razy wiecej akcji niz 12.06

czy to nie dobry interes? na chwile obecna SWIETNY... gorzej jak kurs znaczaco spadnie.. ale raczej sie na to nie zanosi...mimo ze wydaje mi sie ze spolka jest mocno spekulacyjna

pozdrawiam
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy