Forum

Komentarze użytkownika "Mari3"

Komentarze użytkownika: Mari3

Mari3 / 2007-09-24 21:28
luz... po to jest forum zeby pytac:) nikt nie jest alfa i omega...
jesli chodzi o czas realizacji zarowno PP jak i splitu wydaje mi sie ze decyzje podejmuje KNF (http://www.knf.gov.pl)

pozdr.
Mari3 / 2007-09-24 19:56
wiadomo..kazdy mial nutke watpliwosci ale zauwaz ze to nie mialoby sensu i emisja F zapewne w ogole nie doszlaby do skutku.. dlaczego? oto przyklad...
masz 1000 pp wiec mozesz za to kupic 3000 nowych akcji za ktore zaplacisz 300 zł...
nowym akcja nie przysługiwałby split - i nowe akcje warte by byly 0,05 zl/sztuke... wiec warte lacznie 3000 * 0,05 zl = 150 zl!! - NIKT nie kupilby akcji za 300 zl ktore sa warte 150 zl... do emisji F by po prostu nie doszlo bo nikt by nie kupil ich.. split wiec musi obejmowac serie F zeby emisja miala sens...

inne pytanie... KIEDY TO WSZYSTKO NASTAPI!!??

pozdrawiam

Re: Nowe rekomendacje.

Mari3 / 2007-09-12 15:33
Witam...
czy analizujesz rowniez MCI? co sadzisz o tej spolce?

pozdrawiam
dzieki za odpowiedz

>>> MCI !!

Mari3 / 2007-09-11 09:11
jedna z najlepszych spolek na GPW dokonuje inwestycji z Intel Capital... WARTO PRZYJRZEC SIE SPOLCE... szczerze polecam... juz nie raz na niej zarobilem... moje oczko w glowie:)

pozdr
Mari3 / 2007-08-17 15:50
no i dzieki temu wszystkie NIEMAL... na zielono;)

"TYSIAC STO" TAKICH SAMYCH POSTOW

Mari3 / 2007-08-17 14:07
wydaje mi sie ze Ci co maja pojecie o gieldzie... nie wypowiadaja sie...nie analizuja pod katem analizy technicznej, fundamentalnej ani portfelowej... z jednego prostego powodu...
NIE CHCE sie im juz po raz tysieczny odpowiadac na takie same idiotyczne pytanie "Co sie stalo ze moja spolka X leci w dol?" no ja Was prosze... nie widzicie sytuacji na gieldach swiatowych, nie czytacie opini, wiadomosci? wszystkie spolki leca w dol... w optymistycznej wersji: jest korekta... w pesymistycznej poczatek bessy (w co zbytnio nie wierze, bo nie ma czystych przeslanek) - tak wiec co w tym dziwnego? spada... i najprawdopodobniej jeszcze jakis czas spadac bedzie... fundusze zagraniczne wycofaly troche kasy z polskiej gieldy, drobni inwestorzy rozniez panicznie wysprzedaja akcje... przez co WSZYSTKO leci na leb... ten post odpowiedzial na okolo 1000 postow z pytaniem "DLACZEGO?"... nie piszcie takich bzdur... bo tylko irytujecie innych dla ktorych ten okres rowniez jest niekorzystny... oraz tych ktorzy tutaj czasem pomagali i sie wypowiadali... chyba ze taki cel: zrobic z tego forum - miejsce wypowiedzi dla lamerow gieldowych oraz spekulantow ktorzy caly czas naganiaja leszczy... "kup teraz! jest idealny moment!" :/

pozdr.

Re: FON

Mari3 / 2007-08-17 13:18
nie ma zadnych barier... moze spadac w nieskonczonosc...

tylko ze to i dla mnie nie dobrze... zostalo mi PP... sytuacja bylaby smieszna kiedy prognoza "weszxcv" by sie sprawdzila i jedna akcja kosztowalaby 0,03 PLN a jedna nowa akcja cene nominalna ma 0,10 PLN ;)
Mari3 / 2007-08-11 12:27
ja w MCI inwestowalem krotkoterminowo osiagajac zwrot do 10% w 2-5 dni... postanowilem zainwestowac dlugoterminowo... zakupilem na szczycie...i wczoraj przed kompletna zwala sprzedalem realizujac strate -35% :/ ale wydaje mi sie ze jeszcze do niej powroce bo jest tego warta... choc narazie ma niezla tendencje spadkowa... wiec kurs moze jeszcze znacznie sie obnizyc
Mari3 / 2007-08-08 11:55
Dzieki Edi1:) tylko jestem juz ponad -34%... zeby to odrobic musialoby pojsc +52% :/ zaczynam tracic nadzieje... choc w sumie tez oczekuje takich granic... jesli zostana przekroczone... wysprzedaje...
pozdrawiam

...obroty 1,6 mln.. / +2,09%... calkiem niezle... oby tak dalej
Mari3 / 2007-08-08 11:24
Narazie niezle obroty i ponad +2% ... no zobaczymy co dalej... ja juz zaczynam wymiekac... jestem mocno w plecy
Mari3 / 2007-08-08 11:22
Twoim zdaniem jaka jest dolna i gorna granica... (przebicie jakich kursow bedzie swiadczylo o dalszych spadkach...czy poczatkach wzrostow?)
Mari3 / 2007-08-05 11:53
Twoim zdaniem ile jest warta?

Re: KOLASTYNA

Mari3 / 2007-08-02 12:46
tez utrzymuje ze oscylacja w okolo 5 zl to minimum... Kolastyna ma swietne fundamenty... przejela marki Paloma, Unikolor... wygryza rywalow... mysle ze to idealna inwestycja... ale dlugoterminowa.
Mari3 / 2007-07-11 09:40
chyba wiekszego komentarza nie potrzeba
Mari3 / 2007-07-09 09:45
ciekawe czy kogos takiego znajdziesz... popularny system wskazywalby ile osob z niego korzysta...
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy