Forum

Komentarze użytkownika "Marta78"

Komentarze użytkownika: Marta78

Marta78 / 2013-09-03 13:44
Ja się obawiam ze za niedługo to rządy będa chciały przejmowac kontorlę nad obywatelami!!
Marta78 / 2013-08-09 14:18
Zaniepokojony? Innowacyjność w Apple już dawno minęła!! Teraz to tylko pozostaje im sądzenei się z innymi producentami o patetnty.

A czym różni się bezrobocie od 1500 zlociszy brutto ?

Marta78 / 2012-12-07 14:45
Ostatnio się zastanawiałam co można kupić jeżeli zarabia się 1500 złotych miesięcznie... i okazuje się że w zasadzie nic... zwłaszcza że ceny żywności , opłat za energię, gaz , benzyny poszły ostro w górę...nachodzi tylko jedna myśl że to nie jest kraj dla Polaków... przygnębiające i frustrujące

Zamach na lotnisku

Marta78 / 2012-07-19 12:26
W Bułgarii doszło do zamachu na lotnisku. Zamach wymierzony był w Izraelskich turystów. Zamachowiec posługiwał się podrabianymi prawa jazdami z USA. W zamachu zginęło osiem osób , a trzydzieści zostało poszkodowanych. Czyżby działania terrorystów sięgały po za granicę Izraela..?

Re: Najwięcej superbogaczy mieszka w Nowym Jorku

Marta78 / 2011-10-21 14:17
Uwielbiam Nowy Jork!!

Strajki w Grecji.

Marta78 / 2011-10-07 12:45
Policja w Grecji po raz kolejny musiała interweniować. Tym razem przeciwko protestującym na centralnym placu Aten Syntagma, którzy przyszli pod gmach parlamentu , aby zaprotestować przeciwko oszczędnościom budżetowych!! Kiedy Grecy zrozumieją , że strajkami nie wyjdą z kryzysu?!

Re: Prawie połowa Polaków używa pirackiego oprogramowania

Marta78 / 2011-09-09 15:23
Jak ceny są kosmiczne, to jak ma sobie radzić zwykły człowiek?

Nowe zasady "Rodzina na swoim"

Marta78 / 2011-08-30 12:22
Małżeństwa w wieku powyżej 35 lat które będą chciały zaciągnąć preferencyjny kredyt, od jutra tracą taką możliwość!! Nowe zasady mają być bardziej przychylne dla singli...Czy to dobre rozwiązanie?

Gil do PiS-u

Marta78 / 2011-08-17 13:45
Mieczysław Gil, niedawno kandydat z PSL , teraz będzie startował PiS w Świętorkrzyskim do Senatu!! Czyżby PiS Zaczynało się bawić w PO?!

Studia II stopnia a stypendium socjalne

Marta78 / 2011-08-09 11:49
Kontynuując studia na innym kierunku , uzupełniające, czy mogę się starać o stypendium socjalne? Czy w raz z obronieniem licencjata/inżyniera, stypendium socjalne mi odpada?

Firma windykacyjna-wezwanie do zapłaty.

Marta78 / 2011-08-08 13:36
Sprawa jest dosyć nie typowa, wzięłam na kredyt telewizor plazmowy, co miesiąc opłacałam raty, aż tu nagle przychodzi mi wezwanie do firmy windykacyjnej , za to że nie zapłaciłam jednej raty!! Na szczęście mam wszystkei potwierdzenia z poczty zapłaty!! Czy mam się udać do banku z potwierdzeniami czy do firmy windykacyjnej?

Renta inwalidzka - zasady otrzymania

Marta78 / 2011-05-25 13:55
Witam serdecznie!!
Mój mąż niestety doznał wypadku podczas pracy!! Jest nie zdolny do pracy, doznał urazu kręgosłupa! Zamierzamy starać się o rentę inwalidzką dla mojego męża!! Jakie są zasady otrzymania takiej renty?

Naciągnie ludzi przez banki

Marta78 / 2011-04-20 12:46
Bardzo mi się pdoobało pewne sformułowanie mówiące , że banki nie dają zarobić swoim klientom, coś w tym jest, słuchając cały czas o przekrętach , jakie robią banki na swoich klientach!!Czy można się temu jakoś przeciwstawić ?

rozwiązaniu umowy najmu-jak?

Marta78 / 2011-04-08 12:45
Witam!! Mam pewien problem z człowiekiem któremu wynajmuję mieszkanie , podpisałam z nim umowę, ale już po czterech miesiącach okazało się jaki błąd popełniłam...poczynając od co nocnych libacji, po zaśmiecanie całego mieszkania... Zamierzam z nim rozwiązać umowę najmu, czy z tego względu że przed upływem rozwiąże z nim umowę, będę mu musiała wypłacić jakieś odskzodowanie?

Najnowsze wpisy