Forum

Komentarze użytkownika "marta_jezyk"

Komentarze użytkownika: marta_jezyk

Re: Wyniki Integer.pl. Jest lepiej niż w ubiegłym roku

marta_jezyk / 2015-09-09 14:39
a mi sie podoba ten Rafal Brzoska jest mlody przebojowy i mam wrazenie ze wie co robi. To nie przypadek ze jako mlody czlowiek juz osiagnal taki niebywaly sukces. Mozecie mowic co chcecie ale to jest przyszlosc biznesu w Polsce. Taki ludzi mam wrazenie ze nam brakuje, z klasa i wiedzacych wszystko o rynku.

Re: Petru zaprasza Kukiza i Szydło na debatę

marta_jezyk / 2015-08-14 09:11
Ja na miejscu Kukiza i Szydło nie poszłabym na debate z Petru bo raz, ze moga tylko stracic, a dwa na Petru szkoda czasu. Kon trojanski PO. Poza tym ten czlowiek jest malo wiarygodny, nawet ze wzgledu na jego doradztwo finansowe i postrzeganie ekonomii. Nie chce przypominac, jego doradzenie sprzed lat branie kredytow we frankach. Dla mnie on jest srednio powazny. Mniej powazny niz Kukiz.

Re: Obietnice wyborcze Andrzeja Dudy. Prezydent zapewnia: Wywiążę się ze...

marta_jezyk / 2015-08-14 09:06
Nawet zagraniczne media pisza o tym, ze Dudzie, aby spelnic obietnice zabraklo by kadencji - nie mowiac o pieniadzach liczonych w setki miliardow. Jak im sie mowi, ze sie "nie da tego zrobic" PIS odpowiada - da sie da! - ale jak? - da sie da! Duda przypomina mi mlodego Pawlaka jak zostal premierem po nocnej zmianie. Tak samo nieogarniety...

Re: PiS pozywa Kopacz. "Usłyszeliśmy ordynarne kłamstwo"

marta_jezyk / 2015-08-14 09:04
Z calym szacunkiem, ale jak zwykle to sa kpiny, kampania rozpoczela sie na dobre. Teraz beda sie na wzajem jak zwykle oskarzac. Tak jak Zalewski dzisiaj mowil w TVN24 "chcialbym, zeby Duda byl prezydentem wszystkich Polakow, ale jest niedoswiadczony, prowadzi polityke zagraniczna młotem w sciane, zamiast kreatywna i elastyczna" i ogolne straszenie PIS. PIS z drugiej strony straszy "ruiną" i probuje wykorzystac kazde niedopowiedzenie na swoja korzysc. Kukiz tylko jowy i jowy - nudne to.

Najnowsze wpisy