Forum

Komentarze użytkownika "martawo"

Komentarze użytkownika: martawo

Re: Szukam dobrego adwokata do rozwodu PILNE- Warszawa

martawo / 2020-07-16 23:32
Po numerze IP niżej widać, że ciągle ten sam numer IP szkaluje i hejtuje forum - ta sama zazdrosna osoba ma ból d..., że inni prawnicy mają dobre opinie... Ja osobiście zawsze szukam opinii na forach, najwięcej o lekarzach, jak szukałam prawnika do sprawy to też sprawdzałam opinie i fora i tak wybrałam sobie adwokata i to był dobry wybór. Więc niech jakis zazdrośnik nie opowiada bzdur, bo niby gdzie ludzie mają się dzielić opiniami i wystawiać oceny. Ja osobiście sobie chwalę oceny innych i sama też wystawiam opinie. Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Re: Szukam dobrego adwokata do rozwodu PILNE- Warszawa

martawo / 2020-07-16 23:37
wstyd to tak hejtować

Re: Szukam dobrego adwokata do rozwodu PILNE- Warszawa

martawo / 2020-07-22 01:36
to jest IP tej samej osoby, która ma niezły problem z zazdrością, że co chwila tu wchodzi i hejtuje z zazdrości. zmienia nicki, ale IP to samo ją ciągle zdradza, ludzie są coraz bardziej zawistni w dzisiejszych czasach i hejtują anonimowo w necie bo czują się bezkarni

Re: szukam adwokata od rozwodu - PILNE

martawo / 2020-07-22 01:41
Po numerze IP niżej widać, że ciągle ten sam numer IP szkaluje i hejtuje forum - ta sama zazdrosna osoba ma ból d..., że inni prawnicy mają dobre opinie... Ja osobiście zawsze szukam opinii na forach, najwięcej o lekarzach, jak szukałam prawnika do sprawy to też sprawdzałam opinie i fora i tak wybrałam sobie adwokata i to był dobry wybór. Więc niech jakis zazdrośnik nie opowiada bzdur, bo niby gdzie ludzie mają się dzielić opiniami i wystawiać oceny. Ja osobiście sobie chwalę oceny innych i sama też wystawiam opinie. Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Re: rozwód warszawa adwokat

martawo / 2020-07-22 01:42
Po numerze IP widać, że ciągle te same numery IP szkaluja i hejtuja forum i co chwile tu wchodza dla hejtu - ta sama zazdrosna osoba ma ból d..., że inni prawnicy mają dobre opinie... Ja osobiście zawsze szukam opinii na forach, najwięcej o lekarzach, jak szukałam prawnika do sprawy to też sprawdzałam opinie i fora i tak wybrałam sobie adwokata i to był dobry wybór. Więc niech jakis zazdrośnik nie opowiada bzdur, bo niby gdzie ludzie mają się dzielić opiniami i wystawiać oceny. Ja osobiście sobie chwalę oceny innych i sama też wystawiam opinie. Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Re: rozwód warszawa

martawo / 2020-07-22 01:46
Jezus ale ci ludzi teraz są zawistni, po numerze IP widać, że ciągle te same numery IP szkaluja i hejtuja forum i co chwile tu wchodza dla hejtu - ta sama zazdrosna osoba ma ból d..., że inni prawnicy mają dobre opinie... Ja osobiście zawsze szukam opinii na forach, najwięcej o lekarzach, jak szukałam prawnika do sprawy to też sprawdzałam opinie i fora i tak wybrałam sobie adwokata i to był dobry wybór. Więc niech jakis zazdrośnik nie opowiada bzdur, bo niby gdzie ludzie mają się dzielić opiniami i wystawiać oceny. Ja osobiście sobie chwalę oceny innych i sama też wystawiam opinie. Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów

Najnowsze wpisy