Forum

Komentarze użytkownika "martinmb"

Komentarze użytkownika: martinmb

Re: GPW: Duże w górę, małe w dół

martinmb / 2007-11-20 17:11
I ten kolo mi sie podoba, jako jedyny pozytywnie patrzy na swiat....

Re: USA: Dane swoje, a rynek swoje

martinmb / 2007-11-20 16:45
Ja rozumiem , ze rynek makroekonomiczny USA ma włpyw na ogólnokrajowy system przepływu kapitału czyli na ogolny wygląd giełd na rynkach rozwinietych, ale do cholery czy liczy sie tylko USA????. Dlaczego nie zaczniecie mowic o sytuacji w kraju. Moze to przekonaloby inwe4storów do tego ze nie warto tak bardzo patrzec na bankrutujacych amerykanow. Sami sobie to zafundowali i teraz placa za to i bardzo dobrze. Jak polaka nie stac to nie kupuje a nawet jak stac to stara sie oszczedzac. I to Europa powinna miec wplyw na to co sie dzieje a nie ciage ameryka.... Dlaczego my mamy placic za ich bledy. Ludzie zastanowcie sie u nas naprawde nie jest zle. A mimo to gielda spada bo panuje poploch wywolany przez amerykanaska panike!!!! Panowie analitycy wiecej mowicie o sytuacji w kraju i e wuropie a zapomnijcie o USA...

Re: Gwałtowne zmiany nastrojów na giełdach akcji

martinmb / 2007-11-20 10:39
WIelcy analitycy sie znalezli..........Opisać dane makroekonomiczne potrafi przecietny uczeń szkoły średniej. Panowie , ktorzy zwiecie cie dumnie analitykami dla waszej wiadomości analiza ekonomiczna pozwala rokować na przyszłość za pomocą pewnych konkretnych wyników. A wy nie potraficie przewidziec nawet sesji z wczoraj na dzis.... Zal mi was bo wiedzy i umiejetności prawdziwego ekonomisty nie macie za grosz....
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy