Forum

Komentarze użytkownika "martinmb"

Komentarze użytkownika: martinmb

Re: PiS: Pieniądze na służbę zdrowia są w kieszeniach podatników

martinmb / 2008-01-02 18:36
Ten pomysł to kolejne bagno!!!! Słuzba zdrowia to studnia bez dna, nigdy lekarze nie beda mieli dosc i zawsze bede chcieli wiecej....Nasza SZ jest zle zarzadzana. PIeniadze wyplywaja z NFZ niewiadomo gdzie, niektore szpitale dostaja za duzo i nie potrafia tego wykorzystac na inwestycje czy operatywe...
Dzisiaj wyczytałem jak to rozwiazlai w Czechach...Za kazda wizyte u lekarza , czy to POZ czy specjalista interesant płaci 4 zł od wizyty drugie 4 zł od redcepty. Za pobyt w Szpitalu dodatkowo 8 zł dziennie. Czy u nas nie da sie takiego rozwiazania wprowadzic. Mam dosc placenia gigantycznych skladek z ktorych nie korzystam bo sie nie lecze!!!! Mam dosc placenia za babcie , ktore ida do lekarza bo chca pogadać z druga babcia w kolejce!!!!!! NIech placa ci co sie leczą, rozumiem ze skladka na NFZ powinna byc obowiazkowa dla kazdego obywatela , ale ludzie ile razy mozna ja podnosic. PS. Zajmijscie sie KRUSEM i jego reforma to znajdziecie kase na wszystko...........Wielcy rolnicy ktorzy maja 100 hektorowe gospodarstwa warte miliony placą po 200 zł na kwartał!!!!! To skandal....... A przedsiebiorcą ktory ledwo dyszy nikt sie nie przejmuje ma placic zus i tyle. Jak go nie stac to zamyka firme i idzie na bruk... Dosc promowania i dotowania tych pieprzpnych rolnikow......
martinmb / 2007-12-20 15:51
dragon a tak walecznie broniles swojej toryy i gadales jakie to ma pespektywy i ze kurs bedzie po 100 zł...... Smieszne sie wydaja teraz twoje analizy.... Od dawna wszyscy wiedzieli ze jest wniosek o upadlosc firmy i ze zaden bank nie bedzie w stanie sprostac kredyotwaniu takiego zadłuzenia.... Sami jestescie sobie winni. Aczkolwiek bardzo wspolczuje wszystkim co stracili...

Re: Kaczyński: Wycofanie wojsk z Iraku w 2008 r. to błąd

martinmb / 2007-12-15 19:56
Kaczor a jakie my mamy korzysci z uczestnictwa w tej wojnie?????? Bo ja naprawde nie widze kompletnie zadnych. Mielismy miec juz ofest ekonomiczny po zakupie f 16 ale jak zwykle Bush przylecial a kaczynski padl mu na kolana nie zalatwiajac niczego!!!!!
Nie mamy zadnych korzysci i miec nie bedziemy bo jestesmy nikim dla stanów..... Ja bym jeszcze dal kopa amerykancom i nie budowal zadncyh tarcz antyrakietowych. W takim wypadku odnieslibysmy wieksze korzysci i przychylnosc Rosji !!!!!!. Brawo panie donaldzie wychodzimy za decyzje o wycofaniu sie!!!!!!.
martinmb / 2007-12-11 19:24
Wlasnie mozna gdybac a my mozemy tylko analizowac i tak nie znamy wszystkich szczegolow. Po umozeniu akcji dzielisz wartosc firmy na 83 mln akcji. Czyli prawie 1/3 akcje powinny byc drozsze :) .... Ja tam sie nie przejmuje dla mnie moze ta firma zbankrutować a wowczas ja zgarne po umorzeniu akcji blisko po 2 zł za akcje hehe:). Jednak uwazam ze po 20 grudnia bedzie ostra jazda ....
martinmb / 2007-12-11 16:05
Poczekajmy do 20 grudnia ma byc walne i maja podjąc decyzje o umorzeniu 34mln akcji wlasnych.... Po tym akcje powinny wystrzelić w gore.... Zgadzam sie baladie ze to dziwne ze kurs leci na dół skoro wartosc akcji jest znacznie ponizej wyceny ksiegowej...Chociaż dziwie sie ze skoro chca sprzedac swoje udziały lub cześć spółki to zanizaja cene. Powinni zawyzac cene akcji i kurs........Wiem jedno cos sie dzieje i ten zwał jest robiony celowo. Ja czekam na nagły wystrzał w góre.. Pozdro
martinmb / 2007-12-10 13:07
Ja cierpliwie czekam....Zakupiłek juz sporo akcji i jstem pewien ze przjdzie dzien w ktorym kurs poszybuje do gory.... Mamy nowego włoskiego inwestora ktory miesiac temu zwiekszyl swoj udzial do 30 % w peepesie. Jestesmy po znacznym wykupie akcji i jest o 34 mln mniej na rynku takze kurs powinien odbić. Poza tym dla mnie najwazniejszy wskaznik C/wk 0,66 czyli akcje sa warte prawie połowe wartosci całej firmy.... Nie ma innej mozliwosci jak tylko wzrost....
martinmb / 2007-12-09 17:21
Wazniak, jezeli analuzujessz tak jak robiasz błędy ortograficzne to twoje rady są warto mniej niz zero !!!!.... z tond pisze sie tak ----- stąd ... Najpier naucz sie prawidłowej polszczyzny a potem zabieraj głos....
martinmb / 2007-11-23 17:24
jaki dom maklerski prowadzi obsluge rynkow azjatyckich?
martinmb / 2007-11-23 17:19
zgaddzam sie z toba. Ta analityczka sieje tylko zamęt. Jej teorie nigdi sie nie sprawdzaja i ona jest wieczna pesymistka.... Nawet słowem nie wspomniala o tym odbiciu ktore bylo wczoraj i dzisiaj... Ciagle truje ze jest zla sytuacja......
martinmb / 2007-11-22 21:10
mewa nie spadłą tylko miala split czyutaj uwaznie!!!!
martinmb / 2007-11-22 16:43
i co ty jestes leszczem dzisiaj mamy 45% do gory leszczu......
martinmb / 2007-11-22 16:22
czlowieku mam prawo tak mowic i pisac o niej. A jej jak to przeszkadza to niech mnie pozwie, sa od tego odpowiednie instytucje.... Ja chcialbym tylko zeby pseudoanalitycy pisali to co sie autentycznie dzieje aktualnie.... NIestety PANI siwek nie raczy opisać pozytywnych relacji z gieldy , ona wprowadza swoim nastawieniem negatywne nastroje. A ja przez nia trace pieniadze , mam prawo walczyc o swoje.
martinmb / 2007-11-22 15:06
Zgadzam sie, ta (regulamin forum...) nigdy nie mowi nic pozytywnego , tylko pogarsza ogolne nastroje......
Ja rowniez mam jej dość , tak jak wczesniej wspominalem ze nikt jej nie dopala dlatego chodzi wiecznie przytłumiona
martinmb / 2007-11-22 10:49
Masz racje nie przewidzialem tego :( Ale spada wlasnie dlatego ze cały czas ktos ten papier sprzedaje....Tak jak juz kiedys wspomniałem.... Społka ma bardzo mocne fundamenty 60mln zł nadwyzki w kasie , zero zobowiazan ... Hektary gruntów ktore jeszcze po przeszacowaniu zyskaja znacznie na wartosci. Poza tym zaczynaja realizacje loftów, jak to skonczą to kurs bedzie przynajmniej na poziomie 7 zł.... Ja papier odkladam do sejfu i cierpliwie sobie poczekam... Bede ladnie zarobiony i radze zrobic to samo a napewno nie stracimy

Re: Strach i nadzieja na GPW

martinmb / 2007-11-21 12:07
Mam pytanie do pana Kiepasa..
Dlaczego my zawsze patrzym na inne giełdy??? Rozumiem ze ciagle obserwujemy poziomy zamkniec sie gieldy amerykanskiej. I rozumiem tez ze jezeli tam jest na plusie to i u nas prawdopodobienstwo wrzostow jest spore. Ale ja słucham ze mimo amerykanskiego zwrostu indeksow wczoraj my i tak spadamy bo traci gielda azjatycka to juz nic nie rozumiem. Dlaczego my patrzymy ciagle na inne gieldy??? Przeciez na calym swiecie zawsze sa gieldy ktore traca. Czemu my bierzemy przyklad od najgorszych???
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy