Forum

Komentarze użytkownika "mati17"

Komentarze użytkownika: mati17

prawo jazdy 2012

mati17 / 2011-11-25 08:54
W lutym 2012 roku mają wejść zmiany dotyczące egzaminów na prawo jazdy, rozpocząłem kurs dwa miesiące temu i chciałem zapytać, czy jeśli nie wyrobię się ze zdaniem egzaminu teoretycznego jeszcze w tym roku, to czy też obejmą mnie te zmiany, czy może kursanci ze starego roku będą jeszcze mogli zdawać teorię na starych zasadach? przecież pod nie byliśmy przygotowywani, za takie materiały zapłaciliśmy.

jaki wybrać zawód

mati17 / 2011-11-18 12:43
Wybrałem już przedmioty jakie będę zdawał na maturze, poza polskim, matematyką, angielskim będę jeszcze zdawał informatykę i fizykę, chciałbym jeszcze zdecydować się na studia na jakie chciałbym iść od października i stąd moje pytanie na tym forum, czy moglibyście mi wskazać opłacalne zawody, na które jest zapotrzebowanie na naszym rynku pracy?

konto bankowe kila pytań

mati17 / 2011-05-09 10:20
witam serdecznie,
chciałbym założyć konto bankowe, jestem licealistą i nie mam dochodów, dlatego zależałoby mi na braku opłat za prowadzenie, czy są takie oferty na rynku? chciałbym żeby było to konto internetowe, czy moglibyście mi polecić takie? moglibyscie mi wytłumaczyć jak to jest z debetem na koncie?

Najnowsze wpisy